Şimdi Ara

Witcher 3 Resmi olarak Türkçe oluyor [BİLGİLENDİRME İLK SAYFADA] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
911
Cevap
6
Favori
20.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Carcharies

quote:

Orijinalden alıntı: Berkayra

Arkadaşlar ps4 için The Witcher 3 GOTY versiyonunu kutulu olarak nereden alabilirim hic biyerde bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

Güvenlihttp://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps4-the-witcher-3-wild-hunt-goty-edition-turkce-238677612?gclid=CLnrwYTJms8CFUlmGwod67gHNQ&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253727*22324027407*58375879047*pla**pla-79003803327&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

Bunu aldığımız taktirde türkçe altyazı kısmı ile oynayacagız oylemı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gethron

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

quote:

Orijinalden alıntı: Berkayra

Arkadaşlar ps4 için The Witcher 3 GOTY versiyonunu kutulu olarak nereden alabilirim hic biyerde bulamadim yardimci olursaniz sevinirim.

Güvenlihttp://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ps4-the-witcher-3-wild-hunt-goty-edition-turkce-238677612?gclid=CLnrwYTJms8CFUlmGwod67gHNQ&ggmktg=PaidSearch*PLA*232253727*22324027407*58375879047*pla**pla-79003803327&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

Bunu aldığımız taktirde türkçe altyazı kısmı ile oynayacagız oylemı ?

Hocam goty olmasa bile 2.bölge tüm ürünlerde TR altyazı mevcut. Satıcı ile yine teyit ettirin. 2.bölge pal olması yeterli. Oradakiler de 2.bölge

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba gelen güncelleme ile oyun resmi olarak Türkçe alt yazılı oldu , peki dlc paketleride resmi olarak Türkçe oldumu ? Heat of stone ve Blood and wine dlc'si , cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 21 Eylül 2016; 10:48:12 >
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    Evet hepsi Türkçe oldu hocam merak etmeyin.
  • arkadaslar ben us psn den indirmistim
    oyun cok guzel fakat bazi yerlerde ingilizce cok agir cevirme sikintisi oluyor
    us psn den aldigim icin hicbirsekilde turkce oynayamiyormuyum bu oyunu

• gasparado G kullanıcısına yanıt
    Maalesef US PSN'den alınan oyun Türkçe olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anladim kardesim tesekkurler
    keske acele etmeseydim arastirmadan pek almam ama nasil olduysa bir hata yaptim 19 dolardi us psn de aldim hemen tr de su anda 80 kusur tl hic degilse altyazili oynardim 10 lira fark sebebiyle guzelim oyunun yarisini anlamadan hikayeleri kavramadan bitirecez

• Acaba kutulu 3. bölge oyun Türkçe olur mu?

• oyunu tr psnden aldım ama ingilizce altyazı var ?ayarlardan türkçe falan mı yapmam gerekiyor ?
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Evet ayarlardan Türkçe dilini seçeceksin. Tr Psn'den alınmış ise sorun olmaması gerekiyor.
  • Dünya Witcher 3 resmi olarak Türkçe oluyor günümüz kutlu olsun

Tam olarak 4 sene geçmiş ama daha dünmüş gibi...

Eski mesajlar okuyunca, her defasında o günlere geri dönüyorum.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.