Şimdi Ara

Witcher 3 dijkstra roche seçimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Radovid'e suikast yaptıktan sonra Dijkstra Roche'yi öldürmek istiyor. Önceki oyunları oynamadım kitap serisini de okumadım henüz Witcher 3 öncesi, seçim sonrası ve ikilinin kişilikleri hakkında bilgilendirir misiniz?

• Şimdi buraya yazacaklarımın tamamı spoier'a girer.Roache adamdır.Vatanseverdir.Mavi ceketlilerin Reisidir.Temerya'nın evladıdır.Djiktra Radovonid'i eleştirir.Özgürlükçü gözüçük ama çakaldır.Kendi hırsından başka hiçbir şeyi savunmaz.Haindir.Üç kağıtçıdır.

Oyunu iki kere bitirdim.Ben Temerya'nın evlşadı Vernon Roache'nin tarafındayım.

• Djiktra daha önceki oyunlarda yoktu diye biliyrum ama Vernan Roache ikinci oyunda bayağı yer kaplar.Foltest'in katilini bumak için yollara düşeriz Roache ile.Arada seçim yapmaya zorlar bizi oyun.Roache ile Scoiatel lideri ivorveth arasında.İkinci oyun atlanacak oyun değil.Bazı açılardan üçüncü oyundan da üstte.

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt
    Ömrümün yarısını Witcher 3 ile geçirdikten sonra diğer yarısını da Witcher 2 ile geçirebilirim.
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt
    Seçiminiz oyuna nasıl etki ediyor?
  • Mirarize2 M kullanıcısına yanıt

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Valla hiç djikstra'yı seçmediğim için ne oluyor bilniuorum ama Vernon Roache'yi seçince Temerya Nillfgard'a bağlı iç işlerinde özgür bir ülke oluyor.Bir bakıma özgür oluyor işte.
  • Kır Dijkstra nın bacağını yoksa Roche la Ves e elveda dersin.

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Eğer Dijkstra'nın bacağını kırarsam ikisi de yaşıyor mu ?
  • Ben böyle bir görev olduğunu oyunu bitirdikten sonra öğrendim çok sinir olmuştum. Hızlıca it diyor seçenekte Geralt gidiyor adamın ayağını kırıyor orası baştan saçmalık, hadi diyelim kırdın oyunu neden bu kadar etkiliyor bu olay orayı da anlayamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.