M

Er
20 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
I5 10400F
Patriot burst 480 gb ssd
Patriot viper steel 2x8 3200mhz ram
Palit 1660 super oc 192 bit 6 gb
Gigabyte h410M-H intel lga 1200 ddr4
Darkflash pollux mesh kasq 650w psu beraber
Acer KG241Q 23.6 inc 1 ms 75 hz monitor

7512 TL

Daha iyisi toplanır diyorsanız sistemi yorum olarak yazarsanız memnun olurum.
Arkadaşlar 6800-7100 arası param var monitör dahil sistem toplamak istiyorum. Yardımcı olur musunuz çok çok kararsız durumdayım. Oyun oynamak için alıyorum.
Şuan Macbookta windows kurulu macos'u nasıl kuracağım? Veya geri getireceğim?
Arkadaşlar çok komik bir durumun içindeyim yardımınız lazım. Telefonun ana kilidinden ayrıca uygulama kilidi de kullanıyordum ve ikisi de parmak iziydi. Ana kilidin şifresini bilmeme rağmen dün akşamdan itibaren uygulamada parmak izini kabul etmeyerek deseni cizmemi istedi ve ben hatırlamıyorum. Içindeki her datayı kurtarmak istiyorum ve mi hesabımın oturumunu açmama rağmen açılmış gözükmüyor. Bu uygulama desen şifresi sorununu nasıl çözebilirim? Ve hayır şifremi unuttum yapamıyorum çünkü fabrika ayarlarına dönüyor.
Radovid'e suikast yaptıktan sonra Dijkstra Roche'yi öldürmek istiyor. Önceki oyunları oynamadım kitap serisini de okumadım henüz Witcher 3 öncesi, seçim sonrası ve ikilinin kişilikleri hakkında bilgilendirir misiniz?
Windows 8.1 bilgisayarımı windows 10 a yukseltiyordum 30% takıldı yaklaşık 3-4 saat oldu yeniden de baslatmiyor donma da yok çember dönüyor ama ilerleme yok yardımcı olursaniz sevinirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dahili Bileşenler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.