Şimdi Ara

Wings of Prey™ (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
18.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sağol kanka buldum, realistik tutoryalı atlamıştım. Saitek evo ile oynuyorum, baya bir alıştırma yapmak lazım.
  • arkadaşlar size bir sorum olacak steam üzerinden indirilen oyunlar bende hep c'de birikiyor.c'de de yer kalmadı yeni bir şey yüklesem.steam oyunlarını e'ye falan nasıl atacam.direk kopyala yapıştır yaptımda çalışmıyor illa c'de olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temren

oyunu steam indirimiyle aldım biraz hayal kırıklığı oldu benim için, gereğinden fazla arcade olmuş yani realistic ve simulation modları da kurtarmıyor. Ve oyun çok fazla müdaheleye izin vermiyor il2 de uçağın yükü silahı görünüşü her bişeyini kolayca değiştirebiliyorduk

siz steamden almışınız benim gibi direk size de sorayım.şimdi steam oyunu c ye çekiyor.e yada f ye indirme opsiyonu yok yada ben bulamadım.steam nerde yüklüyse oraya indiriyor oyunu kısaca.bunu düzeltmenin bir yolu var mı?yeni oyun yüklüyecek yer kalmadı c'de steamdende daha oyun satın alacam.sorularım mevcut c'de yüklü steamden aldığım oyunları nasıl diğer klasörlere atabilirim?
  • arkadaşlar bende steamden almayı düşünüyorum ama multiplayer ı için, acaba serverlarındaki durum nasıl doluluk oranı yüksekmi oynayan varmı bu oyunu ?
  • Sanırım olmuyor ama şöyle birşey deneyebilirsin steam içindeki steamapps klasörü hariç tüm dosyaları D yada F e atıp steami oradan çalıştırmayı.
  • http://store.steampowered.com/ üzerinden sadece 6 dolar , 49 dolardan satılan bir oyun için çok iyi fiyat
  • hardiskinde yer kalmayan arkadaşlar için yöntem şu. ilk önce yüklü oyunları backup yapın sonra steami silin TEKRAR YÜKLEME YAPARKEN YER OLARAK D GÖSTERİN SONRA YEDEKLEDİĞİNİZ OYUNLARI TEKRAR HIZLICA KURUN. BELKİ ŞU YÖNTEMDE İŞE YARAYABİLİR: STEAMİ SİLMEDEN BACKUP YAPTIKTAN SONRA OYUNU TEKRAR KURARKEN YER OLARAK D YE KURULUM YAPILABİLİR, DENEMEK LAZIM...

BU OYUN MULTİPLAYER OYNAYAN VARMI ?
  • Benimde bu oyuna bir ilgim vardı fakat hiç singleye girmeden direk multiplayer'a giriş yaptım. Uçakların hepsi benden daha hızlı gidiyor bense mıymıntı mıymıntı gitmekteyim. Acaba hızlı gitme tuşu nedir bilen varmı arkadaşlar ?
  • multide problem var sanırım steamen 6 dolara aldım ancak connection lost sorunu alıyorum ve bütün ameleler arcadede oynuyorlar simulatorda oynayan yok....
  • Orjinalini steamden 5$ a aldım tutorial görevlerini bitirdim ilk gün. Saitek X52 ile oynuyorum, oyun çok iyi. Ek görevleri steamde 7$, bu sayede on-line da oynayabiliyorsunuz.
  • Nerde WoP'cular.

Video ile biraz hareketlensin konu.

• Bu uçağı yere indirebilen yokmu beyler :D
  • Arşivciler için fırsat. Steam 'de oyun 4.5 ytl.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.