Şimdi Ara

Wings of Prey™ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
18.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen dediğin gibi uğraşamam atarım save dosyasının ondan sonraki bölümden devam ederim. Zaten 30 kere oynadım o bölümü :D
  • Bu oyunda network yani lan varmi?Demoda goremedim de

Ayrica demosunda oyunu sim olarak oynayinca daha ucak kalkarken son hizda durup dururken stall yiyorum ki stall dusuk hizlarda olusmuyormuydu?
  • demoyu masausdune ındırıyorum ama kuramıyorum,dosya yı acmak ıcın uygun olan program secın dıyo,hangı programla acılıp kuruluyo bu oyun?bı yardımcı olun
  • ilk görevi geçtim ama nasıl geçtim bilmiyorum. toplamda 7 uçak vurmamız gerekiyodu ama ben 1 uçak düşürdüm, diğerlerini yanımdaki diğer eleman halletti. düşman uçakların yanına yaklaşamıyorum, hemen ateş etmeye başlıyorlar. uzaktan isabet ettiremiyorum. bi yardım edin yahu :D nasıl olcak bu iş
  • Yanlarına yaklaş bişi olmaz.
  • Oyunu bitireli 2-3 hafta oldu. sanırım ek paketi varmış bileniniz var mı?
  • verilen save dosyasını çekemiyorum hangisine upload edildi bu save dosyası ?

opera kullanıyorum ondanmış firefox ile çektim sonunda oh be :)))

joystik takmama rağmen hornest bölümünü imkanı yok geçememiştim şimdi bir oturuşta 3-4 bölüm bitirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEPHYR -- 5 Ekim 2010; 21:16:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZEPHYR

verilen save dosyasını çekemiyorum hangisine upload edildi bu save dosyası ?

opera kullanıyorum ondanmış firefox ile çektim sonunda oh be :)))

joystik takmama rağmen hornest bölümünü imkanı yok geçememiştim şimdi bir oturuşta 3-4 bölüm bitirdim

rapid'e atmıştım ama nedense bende opera'dan açamadım...
  • bitmeye az kaldı ek paket varsa süper olur

şimdi araştırdım biraz zaten oyunun içinde olan ve açılmayan alman bölümlerini download edebiliyorsunuz
    alman bölümü oynanamıyor zaten

10 ayrı görev var 2 tanede ayrı uçak kısa biraz
    daha uzun bir paket çıkarsalarmış iyi olurmuş

Wings of Luftwaffe key features:
    Take to the skies as a German pilot

Embark on 10 new missions

Cooperative mode for up to four players

New planes: the Ju 88 A-4 and the P-39N-0

44 new skins for the various planes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEPHYR -- 7 Ekim 2010; 2:57:09 >
  • hmm evet sanırım buydu benim de gördüğüm. indirmek lazım aslında alman uçaklarıyla oynamak çok zevkli olur :)
  • joysticki boş bıraktığımda uçak sola dönüyor. nasıl düzeltebilirim bunu
    deadzone işe yaramıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 7 Ekim 2010; 23:17:26 >
  • rudder ayarına bak uçağı sağa ve sola döndürür bendede ilkin öyle oldu tüm ayarları tek tek elle yaptım düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

hmm evet sanırım buydu benim de gördüğüm. indirmek lazım aslında alman uçaklarıyla oynamak çok zevkli olur :)

rus uçaklarının kimse tarafından sevilmediğini biliyorlar eşekler alman uçak bölümünü ayrı tuttmuş
    oyun nerdeyse % 90 rus uçakları ile oynanıyor hiçte sevmem ikinci dünya savaşında rus uçakları çok tipsizdi
    ( şimdi fena değil rus dizaynları güzelleşti şimdi dediğimde 60 lar sonrası ve 2000 lere kadar olan zaman bundan sonra ortaya garip dizaynlar çıkmaya başladı artık onlara uçak demek diğer tüm uçaklara haksızlık olur f-117 ve benzeri tasarımları gördükçe insan uçaklardan soğuyor )
    modelciler bile yapmak istemez genelde en az maketi yapılan uçaklar ww2 rus uçaklarıdır desem yalan olmaz :))

• Evet Rus uçakları hem tipsiz hem dandik... Ek paketi bulursam paylaşırım sizlerle.
  • güzel oyun grafikler da bayağı iyi gözüküyor. denemek lazım
  • wheel of fortune bölümünde rescue johnson görevini nasıl yapıcaz ya. hatırlamayanlar için yerde bir uçak var etrafında dönüp duruyoruz. yere inmeyi denedim ama başaramadım
  • Arkadaşlar bende rumblepad 2 var ama bir türlü ayarlayamadım kontrolleri. Yani layout default gamepadı seçiyorum mecburen ama tuşların ne anlama geldiğini bilmediğimden doğru atayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • oyunu steam indirimiyle aldım biraz hayal kırıklığı oldu benim için, gereğinden fazla arcade olmuş yani realistic ve simulation modları da kurtarmıyor. Ve oyun çok fazla müdaheleye izin vermiyor il2 de uçağın yükü silahı görünüşü her bişeyini kolayca değiştirebiliyorduk
  • Beyler oyunu realistic modda oynuyorum. Uçak çok kolay stall oluyor. Stall'dan nasıl kurtarabilirim detaylı olarak anlatabilir misiniz?
  • training bölümünde stalldan nasıl kurtulacağını zaten gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 18 Aralık 2010; 3:34:54 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.