Şimdi Ara

Windows Kurulumu Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle selam. Bugün evde eski bir laptopumu buldum. Laptopu açtım içerisinde Windows 7 Starter 32 bit işletim sistemi vardı. Ben buna 64 bit ultimate kurmak istiyorum.

Geçen denediğimde sitede 64 bit indir ve 32 bit indir seçenekleri vardı. 64 bit indirdim fakat kurulumda 64 bit çıktı haliyle pc şuan 32 bit olduğu için kuramadım. Başka bir sitede ise x86 ve x64 diye iki seçenek var. x64 bit indir butonuna tıkladım beni bir google drive sayfasına attı iki dosya var ultm32 ve ultm 64 acaba 32 derken kurulum dosyası mı 32 bit. Çünkü link olarak x64 linkinin içinde

x64'e tıkladığımda ise bu sayfa açılıyor

x64 denedim yine 64 bit kurulum çıktı ultm32 adlı dosya 64 bit windowsun 32 bit kurulum dosyası mı acaba. lütfen cevap verin. Daha fazla boşa uğraşmak istemiyorum

• hocam resimdeki siteye girip baktım o google drive linklerindeki dosyalar ayrı ayrı 32 ve 64 bit ayrı ayrı kurulum dosyaları

ultm32 (32bit işletim sistemi)

ultm64 (64bit işletim sistemi)

• x86 kategorisindeki ultm64 dosyasını indirsem kurulumda sıkıntı çekermiyim. Çünkü geçen sefer x64 başlığından ultm64 dosyasını indirdim kurulumu da 64 bit çıktı bilgisayarım çalıştırmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbsavage -- 4 Temmuz 2021; 13:43:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.