Şimdi Ara

American Megatrends hatası acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
43.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sabah evden cıkmıstım kardeşim açmış pcyi 1-2 saat oynamış öglen geldim eve actım pcyi herzamanki gibi ilk anakartın ekranı geldi sonra american megatrends diye bişey geldi ve pc 15sny sonra kapandı her actıgımda cıkıyo ve 15 sny sonra kapanıyo. buda resmi :http://k1306.hizliresim.com/1b/r/phd5w.jpg
    yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tesekkurler

• USB ile ilgili bir problem var. USB aygıtlarını çıkartın. Sorun hala devam ediyorsa USB girişlerini kontrol edin.
  • tesekkurler cozuldu problem kasanın ön usb girişlerinden birinin telleri birbirine değiyormustu kurdanla duzelttim actım pcyi calıstı
  • personalcomputer kullanıcısına yanıt
    kardeş aynı sorun bende oloyor American Megatrends yanlız klavye çıkarınça sorun kalkıyor ortadan klavye hangiyere taksam osorun çıkıyor yardım larını bekliyorum
  • mahsumkut M kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Klavyeni değiştirmeyi dene. Muhtemelen klavyende sorun var.
  • usb girişinde sorun var
  • oduranli kullanıcısına yanıt
    vala kardeşim bende iki Klavye var iki sinide taktım aynı sorun var Klavye çıkarınça sorun ortadan kalkıyor arkadaşın dedigi usb de bisorun olabilir bakalım usb lere
  • olabilir kardeşim usb den
  • S.A. Arkadaşlar benim pc min yaklaşık olarak 2 aydır bu sorun geliyor bende bir bilişim öğrencisiyim hocama sordum USB girişlerinde hata oluşursa öle oluyor dedi bende pc açılırken fare ve klavye nin usb girişlerini söküyorum anca öle açılıyor önceden reset tuşuna basınca düzeliyordu artık düzelmiyor tek yolu bu formatada götürmek istemiyorum sizinde yazdınız gibi gidip BİOS pilini söküp 2 dk da yapamadımızı yapcak alcak 30 tl :D
  •  American Megatrends hatası acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen yardım edin açılışta böyle oluyor

ama bazen sata yerini değiştirince açılıyor

yardım edin

• Arada birde f1 el giriyom ama bazen geliyor o ekran

• Arda.-20 A kullanıcısına yanıt
    işlemci fanında ve voltajında sorn olduğunu söylüyor. ayrıca söylediğine göre işlemciyi yeni takmışsın. ama bunlar nasıl çözülür bilmiyorum
  • Yanıtın için teşekkürler

• Voltajları yüksek gösteriyor mesela 12 volt 14 gösteriyor bıos ta

• işlemci sıcaklığı -0.5 gösteriyor hiç oynamıyor

• Lütfen yardım edin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.