Şimdi Ara

Windows 8 ile bilgisayarlar sadece bir kaç saniyede açılabilecek [video] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
4
Favori
57.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanki w7 5 dakikada açılıyor 1 dakika geç açılmış ne farkeder önemli olan xp den w7 ye geçtiğimizdeki aradaki 'bariz' hız farkını görebilmek sonuçta işletim sistemi değiştirmek basit bir şey değil hala xp kullananlar vrken w8 e bizim gibi ev kullanıcıları geçer ve tabi lisanssız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carloska -- 9 Eylül 2011; 12:10:18 >
  • hazırda beklet yapmışlardır pcnin açılması 1 saniye bile sürmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastingend

3. parti yazılımları yükledikçe açılış hızı düşecektir diye düşünüyorum. sonuçta yeni formatlanmış bir xp de hızlı başlıyor her ne kadar bu kadar hızlı olmasa da. tabi yine de bu kadar hızlı açılması şaşırtıcı. umarım güvenlik konusunda hızlı koşan atın ... tez düşer gibi sorun yaşatmaz.

3.parti yazılımlar mı. hiçbir program bilgisayarın açılışını etkilemez hepsi windows üstünde çalışıyor windows açılmadan onlar nasıl açılacak ilk olarak masaüstü gelecek ve orda birkaç saniye bilgisayar kendine gelsin deriz hani işte o arada aslında windowsla birlikte başlayan programlar kendini açıyor. 3. parti yazılım bilgisayarın kapanmasını etkiler kapat dedikten sonra tek tek onları sonlandıracak çünkü sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

hazırda beklet yapmışlardır pcnin açılması 1 saniye bile sürmedi

kadın bataryayı elinde sallayıp sallayıp sonra yerine taktı. hazırda bekleti batarya sökükken nasıl yapacak?
  • Çok canlı beyler :=)
  • cisıs çok iyi yaa bir an önce gelse de kullansak
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

hazırda beklet yapmışlardır pcnin açılması 1 saniye bile sürmedi

Bataryasını yeni taktı, Microsoft gibi bir firma bu şekilde basit hileleri yapacak değil heralde ki 1 yıl sonra çıkınca göreceğiz performansını bizlerde.
  • mesajim bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen çıksın da bir an önce alak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

quote:

Orijinalden alıntı: lastingend

3. parti yazılımları yükledikçe açılış hızı düşecektir diye düşünüyorum. sonuçta yeni formatlanmış bir xp de hızlı başlıyor her ne kadar bu kadar hızlı olmasa da. tabi yine de bu kadar hızlı açılması şaşırtıcı. umarım güvenlik konusunda hızlı koşan atın ... tez düşer gibi sorun yaşatmaz.

3.parti yazılımlar mı. hiçbir program bilgisayarın açılışını etkilemez hepsi windows üstünde çalışıyor windows açılmadan onlar nasıl açılacak ilk olarak masaüstü gelecek ve orda birkaç saniye bilgisayar kendine gelsin deriz hani işte o arada aslında windowsla birlikte başlayan programlar kendini açıyor. 3. parti yazılım bilgisayarın kapanmasını etkiler kapat dedikten sonra tek tek onları sonlandıracak çünkü sistem

Açılış ilgili sürücülerin aygıt ya da donanımlara erişimiminide kapsadığı için süreyi muhakkak etkiler..

• hıza bak
  • Windows 8 iddialı geliyor. :)
  • düğmeye bastıktan sonra ilk çekim denemesinde mavi ekran vermiştir ehehe
    benim kaçırdığım bir yer var mı yoksa laptopun özellikleri verilmiş mi?
  • Dikkat ettiyseniz çekirdek kapatilmiyor uykuya alınıyor yani power dan veya priz den komple kapatilmadigi sürece çabuk acilir ama ya prizren kapatırsak. Birde bunu denesinler benim desire de çabuk açılıyor ama pili cikarmadigim sürece
  • Windows 7 ye göre hızlı olabilir fakat o videodaki laptopda mekanik harddisk olduğuna inanmıyorum. Sata 3 SSD olma ihtimali yüksek; belkide raid 0
  • pek inandırıcı gelmedi,şu binlerce dolarlık ssd lerle yapmışlardır bu video yu.hani bizim daha ulaaşamadığımız görünce vay anasını dediğimiz.Microsoftunda bizi kandırmak için aracılık ettiği.

bilgisayar açılışında bios kısmide olsa tüm bağlı donanımları tarıyor,bu de kısa sürede alsa bu videodaki kadar zaman almıyor.İnandırıcı gelmedi,ama win8 ile satışa koyulacak bilgisayarlara bios upgrate yapılacaksa bunu bilemicem. ama yinede ben inanmadım pek...
  • kesinlikle SSD var... Mekanik HDD ile bu iş olmaz zaten...
  • Saniye kayması var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

kesinlikle SSD var... Mekanik HDD ile bu iş olmaz zaten...

İp var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 9 Eylül 2011; 12:51:31 >
  • mekanik hdd ile bu windows sürümlerinde olmaz arkadaşlar.
    ha kesinlikle ssd değildir demiyorum fakat yeni bi yöntem falan geliştirmişlerdir
    nasıl bi cümle kurdum bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.