Şimdi Ara

Windows 8 ile bilgisayarlar sadece bir kaç saniyede açılabilecek [video] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
4
Favori
57.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Orijinalden alıntı: lastingend

3. parti yazılımları yükledikçe açılış hızı düşecektir diye düşünüyorum. sonuçta yeni formatlanmış bir xp de hızlı başlıyor her ne kadar bu kadar hızlı olmasa da. tabi yine de bu kadar hızlı açılması şaşırtıcı. umarım güvenlik konusunda hızlı koşan atın ... tez düşer gibi sorun yaşatmaz.

olay hazırda beklet üzerine oluşturulmuşsa 3. parti yazılımlar etkileri çoook az olur diye düşünüyorum :)

evet hazırda beklet seçeneğiyle xp de aynı hızda açılıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

hazırda beklet yapmışlardır pcnin açılması 1 saniye bile sürmedi

Boşver Windows 8'i falan sen bi gözlük al en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

hazırda beklet yapmışlardır pcnin açılması 1 saniye bile sürmedi

Boşver Windows 8'i falan sen bi gözlük al en iyisi.

• Harika bir arayüzü var ve şaşırtıcı derecede hızlı açılıyor. Geriye dönük uygulama desteği verilirse(belki veriliyordur bilgim yok tam) süper bir işletim sistemi olur.
  • Benim w7 bile 17 saniyede açılıyor. SSD raid ile 9 saniyede açıldıgını varsayarsak ve elimizdeki pc'lerin bios bekleme süresinin yüksek oldugunu da düşünürsek w8+ssd ile normaldir :)
  • Adamlar yapmış valla eğer böyle olacaksa dört gözle bekliyorum windows 8 i ...
  • Açılıştan çok bana uyku modundan alma gibi geldi..Eğer, tam tersiyse tebrik etmek lazım gerçekten çok şık arayüz bizleri bekliyor.
  • Açıldıktan sonra peki kaç saniye sonra bilgisayar tam anlamıyla kendine gelecek. Asıl önemli olan bu. Yine kotayı mekanik diskler belirleyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krstarica -- 9 Eylül 2011; 15:51:19 >
  • hic bir program yuklenmedigi icin sanirim bu kadar hizli hehdh
  • hala uyku modu diyen var yahu. kadın pili çıkarmış ve yeniden takıyor. siz yapın bakalım laptop ta. uyku moduna alın. sonra çıkarn pilini. ve takıp açın bilgisayarı. kadın kanıt olsun diye pili çıkarmış. ha şu yorumları okuyun millet yazmış uyku değil diye. hala acaba uykudan mı çıktı bilgisayar diyorlar..
  • e bu kadar hızlı açılırsa biosa nasıl giricez

• kurtarma konsolu olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

ne fişe takılı ne bataryası olan laptopu uykudan açmışlardır diyenler mi dersin, kadın nerden bulmuş w8i diyenler mi dersin. ciddden dhnin yorum kalitesi çok düştü bir şeyler yapılmalı artık. 2 sayfa konuda adam gibi yorum yok

+1

Bu haberleri konu dışınada yansıtıyorlar, çoluk çocuk yorum yapıyor. Kendini Einstein sanan liseliler bir kılıf bulmaya çalışıyor. Yav kadın niye milleti yanıltmaya çalışssın
  • Hepsıne eyvallah da bıos'a nasıl gırıcez ben zannetmıyorum boyle oldugunu kı olmasında arkadas benım hosuma gıdıo bu kadar hızlı olamaz olmasında..
  • bu acilis 20sn hizlaninca ne oluyor anlamiyorum. Gene sistem sismeleri, gittikce performansi dusen isletim sistemi ve format? microsoft eski sistemleri makyajlayip biraz hizlandirip piyasa suruyor, hatalar problemler ayni!
  • sen şimdi git ssd li bilgisayarla testi gerçekleştir ve büyük bir ihtimalle açılan windows 8 in multimedia yazılımı olsun ( sadece resim video ve internet acabilen bir yazılım) sonra bu artistik videoyu çek ohhhh. Tamamen ÇAKAL bir video
  • 1) Videodaki bilgisayarda SSD sabit disk kullanılıyor. (Intel® Core™ i7-2620M, 8GB, 160GB SSD)
    2) Özel BIOS kullanıyorlar. (UEFI - ki aynısını Win7 x64 de destekliyor diye biliyorum)
    3) Kıyaslamaları Win7 Cold Start ve Win8 Fast Boot üzerinden yapmışlar bloglarında. Çoğu da atlamışlar, "Süper hızlı / Böyle şey görmedim" gibi. Dikkatli okumak gerekiyor.

Microsoft işin üç-kağıdında. Sadece bir kaç saniyede anakartımın logosu gitmiyor ekrandan, Windows nasıl açılır bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndryTR -- 9 Eylül 2011; 16:24:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

Hepsıne eyvallah da bıos'a nasıl gırıcez ben zannetmıyorum boyle oldugunu kı olmasında arkadas benım hosuma gıdıo bu kadar hızlı olamaz olmasında..

hocam bakın. o hp logosunun altında yazar. bios için f2 bilmem ne için f7 vs.. yani bios a girememk yok. en altta yazar küçük harflerle.. hp kullananlar daha iyi açıklayacaklardır. ben arkadaşın hpile haşır neşir olduğum için biliyorum az çok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: qwertydevil34

Hepsıne eyvallah da bıos'a nasıl gırıcez ben zannetmıyorum boyle oldugunu kı olmasında arkadas benım hosuma gıdıo bu kadar hızlı olamaz olmasında..

hocam bakın. o hp logosunun altında yazar. bios için f2 bilmem ne için f7 vs.. yani bios a girememk yok. en altta yazar küçük harflerle.. hp kullananlar daha iyi açıklayacaklardır. ben arkadaşın hpile haşır neşir olduğum için biliyorum az çok..

Anladım dostum fakat cok hızlı gecıyor sankı bana oyle geldı yanıltıcı oldugunu zannetmıyorum ama daha dogrusu oyle olmasını temennı edıyorum bıraz daha yawas olması kımsseyı bozmaz

• Keşke ssdler ucuz olsaydı kaliteyi ucuza w8 ile yaşardık bazı arkadaşlar parası az olanlara biraz laf atmış da
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.