Şimdi Ara

Windows 7 - İlk İzlenimler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
985
Cevap
1
Favori
72.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6956'yı yeni indirmiştim .. şimdi bide bu mu çıktı.. en iyisi RC lere kadar filan beklemek...
  • thunderbolt: Senin indirdiğin sürüm Beta1 gibi durmuyor, eğer send feedback ve 30 günlük süre olayını hallettiysen o başka. Bir de yükledin resimleri "S image" yaparsan iyi olur kotalı arkadaşlar için.
  • bide arkadaşta köşede beta 7000 vs yazısı yok! ala ala biz mi farklı yükledik acaba o mu??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Psychopath Bird

bide arkadaşta köşede beta 7000 vs yazısı yok! ala ala biz mi farklı yükledik acaba o mu??

watermark diye bir yazılım var onunla kaldırabilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

thunderbolt: Senin indirdiğin sürüm Beta1 gibi durmuyor, eğer send feedback ve 30 günlük süre olayını hallettiysen o başka. Bir de yükledin resimleri "S image" yaparsan iyi olur kotalı arkadaşlar için.

Tam üstüne bastın dostum evet hallettim..ilk yüklediğimde bende sağ altta beta yazısı vardı ama şimdi yok google da var sanıyorum yeni çıkmış .. yüklediğim sürüm beta1 resimlerden bakabilirsin...

Windows 7 - İlk İzlenimler

• quote:

Orjinalden alıntı: thunderbolt

dostum direk dvd den başlat bilgisayarı ve UPGRADE i seçme ADVANCE CUSTOM diye bir seçenek var onu seçerek yükleme işlemine başla sen UPGRADE i zannedersem seçmişsin...

yok walla öyle de denedim olmadı 6 saat uğraştım indirmek için offff
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABUX

quote:

Orjinalden alıntı: thunderbolt

dostum direk dvd den başlat bilgisayarı ve UPGRADE i seçme ADVANCE CUSTOM diye bir seçenek var onu seçerek yükleme işlemine başla sen UPGRADE i zannedersem seçmişsin...

yok walla öyle de denedim olmadı 6 saat uğraştım indirmek için offff

O zaman büyük bir ihtimalle indirdiğiniz dosyalardan sorunlu olan vardır...

• 6956yla arasında çok büyük fark yok galiba. Final yada RC sürümüne kadar kalırım ben 6956da
  • 6956da güncellemeleri alamıyordum ne yaptıysam basaramadım.
    Ama beta 1 güncelleniyor, güncellenme mevzusu su asamada bence cok onemlı cünkü zaten beta isletim sistemi problemler olabilir ve bunlar güncelleyerek giderilir...
  • 64Bit surumu cıksada bende denesem :S
  • bende bir deneyeyim bakim sanal sisteme kurmayı deniyeceğim
  • Arkadaşlar oyunlardaki performansını deneyen oldu mu XP'ye yakın bi hızdamı?
  • arkadaşlar açılışta her iki işletim sistemini seçme imkanı tanıyor di mi kurduktan sonra...sonra formatla falan uğraşmayalım da
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Arkadaşlar oyunlardaki performansını deneyen oldu mu XP'ye yakın bi hızdamı?

xp ye göre bilemem ama vista dan bir farkı yok oyun performansının. denediğim oyunlar; pes 2009, nba 2k9, fm 2009, dead space, fallout 3, grid. hepsi de gayet akıcı. hal böyle olunca vista ya bir daha dönüş yapacağımı sanmıyorum, tüm programlar sorunsuz, tüm driver ları kendi kurdu. microsoft acaba vista nın özrünü win7 ile mi gerçekleştirecek nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 30 Aralık 2008; 16:16:25 >
  • Ben bayadır kullanıyorum oyun olarak pek bişi değişmedi sadece alt tab eskiye gore cok hızlı bilemiyorum ama biraz yavaşlık seziyor gibiyim ama oda normal 1 gb ram e win 7 kurulması
  • Ziwro: 64 bit sürümü resmi olarak çıkmasa da, internete düştü.
    hakmel: Sayfanın başlarında yazdığım gibi, eğer XP veya Vista ile birlikte kullanacaksan aklında bulunsun, açılışta 7'den başka işletim sistemi seçemiyorsun, 7 otomatik olarak açılıyor.
  • quote:

Ziwro: 64 bit sürümü resmi olarak çıkmasa da, internete düştü.
    hakmel: Sayfanın başlarında yazdığım gibi, eğer XP veya Vista ile birlikte kullanacaksan aklında bulunsun, açılışta 7'den başka işletim sistemi seçemiyorsun, 7 otomatik olarak açılıyor.

hocam Allah senden razı olsun, başıma iş alacaktım..iş yerinden indiriyodum, sorun çıktı indiremedim yarın kurmayı planlıyordum. Bu durumda beta kurmanın hiçbir anlamı yok bence...
  • dostum bende bugün yükledim sonunda gercekten güzel bir sistem ama seninde dediğin gibi bendede programlar adı altında kaydettiğim diski gormesine ragmen bilgisayarımın icinde gozükmüyor bilgisayarıma sağ tıklayıp manage dediğimde disk managementte bolümlendirilmemiş disk olarak gozüküyor restart edip vistada kontrol ettim ama onda problem yoktu
    valla microsoft bu sefer başarmış gibi arkadaşlar beta olmasına rağmen gayet stabil buldum sistemi demin dead space oynadım sanki vistadan biraz daha iyi fps verdi gibi frapsla bakmak lazım değerlere birde raid 0 modundaki seagate sabit disklerime verdiği puanda koparttı beni

bu arada arkadaş win7 direk acılıyor demiş bende oyle bir sorun olmadı bende hem xp hem vista yüklü acılışta 3 üde gozüküyor secmem icin zaten cıkmasa bile onu yapmak cok basit vista dvd si ni takıyorsun boot ediyorsun onarım seceneklerine girip başlangıc kurtarmaya tıklarsan orda onarımı yapıyor hicbir sorun kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 31 Aralık 2008; 0:04:19 >

• C'de Xp yüklüyken E'ye kurdum 7'yi, açılışta işletim sistemi seçme ekranı gelmiyor. En azından bende durum böyle.
  • quote:

C'de Xp yüklüyken E'ye kurdum 7'yi, açılışta işletim sistemi seçme ekranı gelmiyor. En azından bende durum böyle.

Bende de netbook ile gelen xp home vardı c: de d kısmınada win7 yi kurdum ama açılışta herhangi bir problem yok her iki işletim sistemini seçmeme izin veriyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.