Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
2
Favori
61.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia
    windows update de çıkmıyor

çıkması lazm, önemli güncelleştirmelere felan baktın mı ? Yoksa kendi mı yükledi pc de göremiyosnum :)
  • quote:

Önceki sızdırılan Sp1 i yüklediysen çıkmaz, Bilgisayarım/özelliklerde Sp1 gözüküyormu?
  • Arkadaşlar ben bu sp1i bir türlü yükleyemedim yardımcı olursanız çok iyi olucak.İşletim sistemi win 7 64 bit Home Premium Lisanslı Konuyu kısaca bir özetliyim ;
    Windows Update' den 4 tane güncelleme gelmişti şubat 23 de onlardan 3 tanesini yükledim onlarda (KB2488113,KB2484033,KB2387530) bunlar 2 tanesi güncelleştirme bir tanesi düzeltme yazıyor yüklü güncelleştirmelerde.
    Bunlar yüklendi ama sp1 yüklemedi hep %19,%29 falan yaptı kaldı tekrar başlattım olmadı güncelleştirme geçmişinde 4 sayfalık başarısız raporu var azmettik ama yine olmadı bazı arkadaşlar devamlı yaparak tamamladıklarını yazmışlar. Hata kodu vermeye başladı işte "WindowsUpdate_80070002" diye yardım merkezinden hata sorununu çözmeye baktım ordan yapılması gerekenleri tek tek yaptım bu sefer oluyor gibi oldu yüzdeler halinde doluyordu ama sonra %19 gelince tık duruyor ilerlemiyor o yüzde oranına geldikten sonra;
    TrustedInstall modül devreye giriyor 105.565K falan çıkıyor ne oluyorsa sonra tık iptal oluyor.
    Baktım Windows Update den olmayacak siteden indirdim X64 sp1 i işte 903mb boyutunda ordan da yüklemey başladım bu sefer onuda yüklemedi
    Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda
    böyle hata sonucu veriyor . Şaştım kaldım ya pc sp1 i reddediyor gibi bişi oldu
    Bir de windows update den yüklemeye çalıştığımda %0 gözüktüğü halde Windows-SoftwareDistribution-Download' da o sırada oraya indirmeye başlıyor 100,200,500 kadar geldiğinde ordaki klasör update kesilince o inen de siliniyor. Not:87.2 görünüyor Windows Update de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky1907 -- 25 Şubat 2011; 13:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

Önceki sızdırılan Sp1 i yüklediysen çıkmaz, Bilgisayarım/özelliklerde Sp1 gözüküyormu?

Daha önce de yazdım benim bilgisayarda da çıkmıyor. Sp1 yüklü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

Arkadaşlar ben bu sp1i bir türlü yükleyemedim yardımcı olursanız çok iyi olucak.İşletim sistemi win 7 64 bit Home Premium Lisanslı Konuyu kısaca bir özetliyim ;
    Windows Update' den 4 tane güncelleme gelmişti şubat 23 de onlardan 3 tanesini yükledim onlarda (KB2488113,KB2484033,KB2387530) bunlar 2 tanesi güncelleştirme bir tanesi düzeltme yazıyor yüklü güncelleştirmelerde.
    Bunlar yüklendi ama sp1 yüklemedi hep %19,%29 falan yaptı kaldı tekrar başlattım olmadı güncelleştirme geçmişinde 4 sayfalık başarısız raporu var azmettik ama yine olmadı bazı arkadaşlar devamlı yaparak tamamladıklarını yazmışlar. Hata kodu vermeye başladı işte "WindowsUpdate_80070002" diye yardım merkezinden hata sorununu çözmeye baktım ordan yapılması gerekenleri tek tek yaptım bu sefer oluyor gibi oldu yüzdeler halinde doluyordu ama sonra %19 gelince tık duruyor ilerlemiyor o yüzde oranına geldikten sonra;
    TrustedInstall modül devreye giriyor 105.565K falan çıkıyor ne oluyorsa sonra tık iptal oluyor.
    Baktım Windows Update den olmayacak siteden indirdim X64 sp1 i işte 903mb boyutunda ordan da yüklemey başladım bu sefer AR onuda yüklemedi
    Bir de windows update den yüklemeye çalıştığımda %0 gözüktüğü halde Windows-SoftwareDistribution-Download' da o sırada oraya indirmeye başlıyor 100,200,500 kadar geldiğinde ordaki klasör update kesilince o inen de siliniyor. Not:87.2 görünüyor Windows Update de.

BENDE AYNISI OLDU LAPTOPA YÜKLERKEN SÖYLE YAP YÜKLEME BASARIZI OLDU DİYE PENCEREDE SİSTEM GÜNCELLEME HAZIRLIGINI DENETLEME ARACINI İNDİR KUR ÖYLE DENE BEN ÖİYLE YAPTIM KURDUM SORUNSUZ YÜKLENDİ WİNDOWS UPDATEDEN
  • windows update'e gelmiş.hiç yüklemeyip yüklemek isteyenler için lisans çözümü yok mu
  • Windows Update ile güncelledim bir sorun cıkarmadı yalnız 2 saat sürdü neredeyse güncellemesi
  • Hayır sp1 diye hiç bişey kurmadım. Update de bakmadığım yer kalmadı ama yok çıkmıyor.. Win 7 ulti kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukyen23
    performans analizime göre ''işlemci: saniye başına işlem sayısı 6,4''ten 6,6ya yükseltti.diğerlerinde herhangi bir değişiklik olmadı.bir de masaüstüme media player 2 kısayolu koydu sağolsun ben de videoları nasıl oynatacağım diye kara kara düşünüyordum.

yeni bir izlenim olarak;ram(bellek) kullanımını %5 civarında düşürdü ancak cpu kullanımını oldukça istikrarsızlaştırdı.saniyelik takılmalara yol açıyor bazen.
  • orijinal olmayan "secret win7 x64 " ile windows update yaparak sp1 kurdum.
    imzamdaki notebookda kullandığım x64 bit sistemi başka bir forumda "secret" nickli birisinden indirmiştim.
    hiç bir sorun ile karşılaşmadım..
    harbiden ilginç ve güzel
    teşekkürler "secret"
  • quote:

Orijinalden alıntı: notebook-yk

quote:

Orijinalden alıntı: rocky1907

Arkadaşlar ben bu sp1i bir türlü yükleyemedim yardımcı olursanız çok iyi olucak.İşletim sistemi win 7 64 bit Home Premium Lisanslı Konuyu kısaca bir özetliyim ;
    Baktım Windows Update den olmayacak siteden indirdim X64 sp1 i işte 903mb boyutunda ordan da yüklemey başladım bu sefer AR onuda yüklemedi

BENDE AYNISI OLDU LAPTOPA YÜKLERKEN SÖYLE YAP YÜKLEME BASARIZI OLDU DİYE PENCEREDE SİSTEM GÜNCELLEME HAZIRLIGINI DENETLEME ARACINI İNDİR KUR ÖYLE DENE BEN ÖİYLE YAPTIM KURDUM SORUNSUZ YÜKLENDİ WİNDOWS UPDATEDEN

Çok teşekkürler duraklata duraklata anca doldurdum yüzdeyi yüklendi sonunda.

Peki şeyi sorcam yüklü güncelleştirmelerde eskilerin birçoğu gitmiş onun nedeni servis pack te toplu olarak yüklendiğinden midir?
  • yardımcı olabildiysem ne mutlu valla onu bilemiyecegim olabilr belki bende öyle bişey olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 26 Şubat 2011; 16:42:05 >
  • Öncelikle yükleyemeyenler.Win updatesden girin ve orada 78.8-900 mb yazan yeri tıklayın.O kendiliğinden karşıdan yüklemeye başlıyor.Ama gennellikle %19,24,93 te takılıyor.Sizin yapacağınız şey yüklemeyi durdurup 10 saniye bekledikten sonra tekrar başlatmak..Her durduğunda böyle yapın.Tabi pcnizde hiçbir program çalışmasın.Ondan sonra program yüklemeye geçtiğinde %15 lerde pcyi kapatıyor ve tekrar başlatıyor.Tabi masaüstünü açmıyor.2 defa restart atarak yüklemeyi bitiriyor..Bende yavaşlama olmadı.Aksine hızlandı..Ayrıca kopya win7lerde yavaşlama olması çok normal.Win loader crac-ki bulunanlar o crac-k yüzünden baya bir yavaşlama yaşıyor..Win7 si orjinal olup yavaşlama yaşayanlar varsa temiz bir format ve tekrar yükleme yapsınlar.Tabi win uptadeten değil.Dvdye yazdırılabilir sürümünü indirip yapsınlar..
  • tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618269.iso
    tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_619074.iso

için link isteyen herkese pm attım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raver -- 26 Şubat 2011; 22:27:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raver
    tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618269.iso

Bana da pm atar mısınız. Bir problemim var çünkü.

Ben SP1 yükleyemiyorum ve şöyle bir problem alıyorum. Oysa 70 gb boş yerim var ve disk temizleme bile yaptım. En iyisi bastan kurayım.

• hocam windows kurulu olan bölüm yetersiz temizleme yaparsanız düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

Orijinalden alıntı: raver
    tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_618269.iso

Bana da pm atar mısınız. Bir problemim var çünkü.

Ben SP1 yükleyemiyorum ve şöyle bir problem alıyorum. Oysa 70 gb boş yerim var ve disk temizleme bile yaptım. En iyisi bastan kurayım.

http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows7/learn-how-to-install-windows-7-service-pack-1-sp1
    burayı incelerseniz hocam
  • Sayın notebook-yk ,

ilginiz için teşekkür ederim. Verdiğiniz linkteki tüm anlatılanları zaten dün gece yaptım ama işe yaramıyor. Aynı hatayı almaya devam ediyorum. Bu yuzden SP1 entegre edilmiş bir kopya kurmayı planlıyorum
  • Yukaridaki yazilanlara bakilirsa eger sp1 yuklemek yerine icinde sp1 in dahil oldugu bir win kurmak daha mantikli duruyor.Veya sifirdan win kurup sonra ustune temiz bir sp1 kuracaz.Umarim bu bahsedilen sp1 sorunlari mart ayinda cikacak yamalarla cozume kavusur.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.