Şimdi Ara

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
2
Favori
61.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: notebook-yk

hocam belki yüklemisinizdir resimdeki gibi service pack 1 yazıyormu cıkan güncellemeleri bi yükleyin

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda

Windows 7 Hizmet Paketi 1 (SP1) indirilebilir durumda

Hayır yazmıyor.

Ayrıca dil güncelleştirmeleri dışında birşey bulamıyor.

bendede aynı sorun var güncelleştirmelerde yok.aynı sorun.
  • dil güncelemeleri gizleyin diger güncellemleri yükleyin
    olmazsa son care formatın atın deneyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 1 Mart 2011; 13:20:06 >
  • WİNDOWS UPDATE SP1 GÖREMEYEN ARKADASLAR SU LİNKİ İNCELESİN
    http://support.microsoft.com/kb/2498452/tr
  • quote:

WİNDOWS UPDATE SP1 GÖREMEYEN ARKADASLAR SU LİNKİ İNCELESİN
    http://support.microsoft.com/kb/2498452/tr

Linki inceledim. 976902 numaralı güncelleştirmenin yüklü olması gerektiğini belirtiyor. Yüklü güncellemeleri kontrol ettiğimde bu güncellemenin yüklü gözüktüğünü ama karşısında 'Başarısız' yazdığını gördüm. Zaten başarısız olduğu için kaldırılmıyorda. Diğer güncelleştirmeleri kaldırmakta problem yok.

Bu güncelleştirmeyi Microsoft'tan indirdim ama zaten yüklü diyor önceki başarız olanı kaldıramadığım için.
  • Windows 7 64 bit, güncellemelerde sp1 görünüyor ama yükle diyice başlangıçta hata verip başarısız diyor çözemedim.
  • Ben yükledim ve yüklemenin uzun sürmesi dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım. Performans farkı da görmedim. Tesadüf mü bilmiyorum ama eskiden işlemci en az 52 derece olurken artık 48 dereceye hatta uzun süre boşta beklerse 46 dereceye kadar düşüyor. Eskiden 40'lara inmezdi. Umarım tesadüf değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMechanic

Ben yükledim ve yüklemenin uzun sürmesi dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım. Performans farkı da görmedim. Tesadüf mü bilmiyorum ama eskiden işlemci en az 52 derece olurken artık 48 dereceye hatta uzun süre boşta beklerse 46 dereceye kadar düşüyor. Eskiden 40'lara inmezdi. Umarım tesadüf değildir.

işlemcinin üzerindeki termal macun her sene özelliğini kaybeder her sene üzerindeki fan çıkarılıp yeniden termal macun sürülürse 10 derece fark ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

quote:

Orijinalden alıntı: TheMechanic

Ben yükledim ve yüklemenin uzun sürmesi dışında hiçbir sorunla karşılaşmadım. Performans farkı da görmedim. Tesadüf mü bilmiyorum ama eskiden işlemci en az 52 derece olurken artık 48 dereceye hatta uzun süre boşta beklerse 46 dereceye kadar düşüyor. Eskiden 40'lara inmezdi. Umarım tesadüf değildir.

işlemcinin üzerindeki termal macun her sene özelliğini kaybeder her sene üzerindeki fan çıkarılıp yeniden termal macun sürülürse 10 derece fark ediyor.

İşte ben bunu yapmadan kendiliğinden derece azaldı. Belki de SP1 sayesinde. Bu arada laptop kullanıyorum değerler yüksek görünmesin gözünüze.
  • arkadaşlar win7 sp1 home basic için türkçe dil yükleyemiyorum. linsanlı oldugu için home basic kullanıyorum. ne yapmam lazım?
  • orjinal win7 enterprise kullanıyorum SP1 yükledim dün ama görünürde hic bir fark olmadı.. eskiden sp yükledigimizde farkı hissedebilirdik ama bu sefer hicbirsey belli degil.. sistem32 icinde kendi kafama göre degistirdigim sistem dosyalarını düzeltmis baska hic bir extra göremedim/hissedemedim.. varmı herhangi bir fark gören merak ettim?
  • yüklemeye değer mi ? 500 küsür mb lık güncelleme buldu,sp1 diyor.
    çalışan pcyi bozmayalım ? çok büyük farklar varsa , sistem bozulmayacaksa yükleyecegim.
  • Arkadaşlar, Windows 7 service pack, Loader tarzı hack yöntemlerine karşı bir önlem getiriyor mu? Loader'lı sisteme kursam herhani bir arıza çıakrıyor mu, deneyen oldu mu?
  • sp1 li w7 daha geç açılıyor birebir test ettim.
  • Manuel olarak 1.9 Gb'lık dosyayı indirip kurdum.. ilk gün biraz sorun yarattı yavaşlık ve ısınma gibi ama sonrasında bir sorun yaşatmadı... belirgin gözle görülürde bir fark yok şimdilik ... XP'deki SP2 tarzında bir şey değil kısaca... son kullanıcının gözle görebileceği bir yenilik yok pek... henüz yüklemeyen arkadaşlara da tavsiyem .exe dosyasını indirip manuel kursunlar bence... diğer türlü çok bekliyor..belkide indirmeye yeni açıldığı için serverlarda yoğunluktan dolayı böyleydi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

hocam updateniz kapalı olmasın

Hayır değil. Kendim de denetlettiriyorum zaten ama sadece güvenlik güncelleştirmesi dışında birşey bulduğu yok.

Hocam W7 görünümlü XP olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of the Shadows
    Arkadaşlar, Windows 7 service pack, Loader tarzı hack yöntemlerine karşı bir önlem getiriyor mu? Loader'lı sisteme kursam herhani bir arıza çıakrıyor mu, deneyen oldu mu?

Sp1 içinde loader veya diğer araçlarla kullanımın önüne geçen KB971033 güncellemesi bulunmuyor, bu yüzden o şekilde kullanılan sistemlerde sorun çıkarmıyor.
  • arkadaşlar ben sp 1i windows update üzerinden yükle dedim.toplamda 80 küsür mb yükledi ve sp 1 yüklendi dedi.normalde 1 gb değil mi sp1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar ben sp 1i windows update üzerinden yükle dedim.toplamda 80 küsür mb yükledi ve sp 1 yüklendi dedi.normalde 1 gb değil mi sp1

bende öyle yaptım acaba oldu mu yenilikler neler ne değişti w7 de???
  • Düzenli Windows Update yaparım, bu yüzden olsa gerek SP1 update'i 5-10 MB'lık gözüküyordu bende. Çıktığı gün indirdim, gayet memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

arkadaşlar ben sp 1i windows update üzerinden yükle dedim.toplamda 80 küsür mb yükledi ve sp 1 yüklendi dedi.normalde 1 gb değil mi sp1

O 1gb içinde Windows 7 piyasaya sürüldükten sonraki yayınlanan güncelleştirmelerde var. Demekki sizin bilgisayarınız güncellemeleri düzenli yaptığından 80 mb'lık kalan kısmı yüklemiş.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.