Şimdi Ara

windows 7 den windows 10 a?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • orjinal win 7 kurulu olan pc'mi windows 10 a yükseltme işlemi yapmadan format atıp temiz bir windows 10 kursam orjinal windows 7 key'iim ile aktive edebilir miyim?

• OLMAZ.
    yükseltme mecburiyetindesin.
  • Peki yükseltme işlemi ile süresiz orjinal bir windows 10 um olacak mı? ilerde format atıp tekrar Windows 7 üzerinden mi 10 a yükselteceğim yoksa bir kez update yaptıktan sonra direk 10 kurmanın bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • win10 keyin olmadığı için hiçbir zaman Win10 ISO üzerinden orijinalleştirme yapamıyorsun diye biliyorum. Bu yüzden ilerde yeniden Win10 için format atmak istersen önce Win7 yükleyip update ile yükseltip Win10'a geçeceksin sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLVoXxX99 -- 30 Eylül 2015; 3:36:38 >
  • Bir kere yükselttikten sonra artık windows 10 isosuyla format atabilirsiniz. Tekrar windows 7 ye dönmenize gerek yok.

• Cevaplar için teşekkürler,benimde kafama takılan sorunlardı.

Şimdide benim bir sorum olucak
    windows 7 home basic 64 bit kullanıyorum ve keyim orjinal.herhangi bir şekilde windows 10 64 bit pro sürümüne sahip olabilirmiyim?
    örneğin
    ilk windows 7 home basic 64 bit ten,windows 10 home 64 bit e geçsem(update ile) ve ardından komple format atıp windows 10 64 bit pro kursam gibi?
  • xclbr X kullanıcısına yanıt
    Olmaz. Çünkü kullandığın ürün anahtarı farklı. Windows 10 home kullanabilirsin o anahtarla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Bir kere yükselttikten sonra artık windows 10 isosuyla format atabilirsiniz. Tekrar windows 7 ye dönmenize gerek yok.

Tam olarak nasıl olacak o iş anlamadım, dediğiniz şekilde yaptıktan sonra orjinal Windows 10 iso ile format ve kurulum yaparken key soran ekran gelmeyecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: xardias

quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Bir kere yükselttikten sonra artık windows 10 isosuyla format atabilirsiniz. Tekrar windows 7 ye dönmenize gerek yok.

Tam olarak nasıl olacak o iş anlamadım, dediğiniz şekilde yaptıktan sonra orjinal Windows 10 iso ile format ve kurulum yaparken key soran ekran gelmeyecek mi?

İnternette bağlı bir şekilde yükseltme yaptıktan sonra donanımınız microsoft a kaydediliyor. Siz format atarken, key bölümüne gelince atla diyerek kuruluma devam edeceksiniz. Kurulum bitince lisansınız kendiliğinden aktifleşecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim windows 7 home basıc i yükseltme kodu ile ultimate e yükseltmiştim. Şimdi windows 10 a geçersem yükseltme kodunu mu yoksa home basıc kodunu mu kullanacağım windows 10 un ultimate esine yükseltebilir miyim
  • Chip de şöyle bir yazı var bu konuda

windows 7 den windows 10 a?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.