Şimdi Ara

Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pphammer Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.087
Cevap
199
Favori
272.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 11'i destekleyecek laptop önerisi alabilir miyim? bütçe 11-12 k max.

gaming ve photoshop için de olması gerekiyor.

• İntel 4710HQ işlemcili monster abra a5 bilgisayarıma kurdum w11 insider üzerinden herşey olması gerektiği gibi çalışıyor.

• Drahmizm kullanıcısına yanıt

hocam akşam sinir oldum sıfırdan kurulum yaptım yine aynı hatayı verdi benim batarya bitik olduğu için hemen kapanıyordu direk bataryayı söktüm şarjdan çalışınca sorun yapmadı bilgisayar benzer sorun yaşayan olursa bataryayı söküp türkçe olarak da kulanabilir.

• boşta GPU frekansı çok yüksek farkeden oldumu?

Windows10

Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]

Windows11

Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]

Edit: Güç Planı ve sürücüleri resetledikten sonra düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unconc3rn3d -- 29 Haziran 2021; 13:31:30 >

• Android uygulamalarını kuran oldu mu çalışıyor mu

• Ömesay mobolarda çalışmıyo diyollaWindows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU] 

Vay bee... Ne günlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: birkuşgibi

Insider previewe gelmis win 11 guncelleme. Bu cikti birden, anakart biosda o bahsedilen ayari bulamadim

TPM2 bios desteklemiyor sizde benımde desteklemiyor

• Tam sürüm ne zaman yayınlanacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    2022 yılının ilk çeyreğinde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MidCruyff kullanıcısına yanıt

DM'den ilgileneceğim, bu tarz mesajlar için direkt bana ulaşın yoksa konu amacından sapar.

Bu arada karın ağrısını buldum TPM dalgası imiş.

Yemyeşil oldu ortalık.Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Haziran 2021; 14:49:53 >

• Arkadaşlar İnsider üzerinden win 11 indirelimmi?Kullananlar sorunlarla karşılaştımı tavsiye edermisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: luckylukegs

Arkadaşlar İnsider üzerinden win 11 indirelimmi?Kullananlar sorunlarla karşılaştımı tavsiye edermisiniz ?

Ben İnsider üzerinden indirdim, kurdum. Her şey çok güzel. Her şey çalışıyor. Hiç sorun olmadı şimdiye kadar.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    8.nesil intel ve 1060a uyumlu gözüküyor bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi yazılanları okuyorum da Windows 11 apk çalıştırıyor mu?

• Oyun performansı beni çok mutlu etti. Özellikle 5700xt SMA desteği açıldı Win10 da açık değildi şu an aktif. Biostan ayarları yapmıştım w10 da ikende.

CS GO, ETS2, Shadow of War, Fifa 21, GTA V, AC Valhalla orjinal şekilde oynadığım her oyunda performans sıkıntısı yaşamadım donma kasma vs ve hatta 10 fps yaklaşık bir artış hissettim özellikle Valhalla ve ETS 2'de.

Tabi bunlar benim deneyimlerim bir başkasında farklı olabilir. Ayrıca ekran kartı driveri yüklemedim kendisi yükledi ve Windows Mağazadan yüklediği driveri kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulkathos -- 29 Haziran 2021; 16:46:49 >

• Yorumlarınız için teşekkürler gaza geldim sayenizde ve iniyor.Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]  Oyunlardaki FPS artışları kesinlikle bekleniyordu zaten ve 10-15 FPS'den bahsediyorsunuz az değil. Bakalım bana etkisi nasıl olacak. Insider üzerinden mi geçtiniz ISO ile temiz kurulum mu yoksa?

• Windows 11 23H2 REHBER | 23 NİSAN 22631.3527 | Faydalı Anlatımlar, Yeni Haberler [ANA KONU]

Merhaba yükseltme yapabilirmiyim acaba

• Maalesef, en azından resmi olarak fakat büyük ihtimalle bunu bypass edebileceğiz şuan daha çok yeni.

• Yaparsınız, TPM olmayanlar kurmuştu. İnsider 'e kayıt yapın, güncelleme gelirse kurarsınız, gelmezse İnsider' dan çıkabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.