Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
56
Favori
98.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)

Ayrıca eula sözleşmesine de baktım bende herhangibir süre sınırlaması yok.
  • cokomoko kullanıcısına yanıt
    O zaman bekletin yıllarca ne diyeyim. 2 yıl süreli değil lisanslar zaten 2 yıl içinde aktivasyon yapılmalı sadece. Lisans aktive oldumu ölene kadar kullanın da windows 7 ve 8.1'i iki yıl bekletip ne yapacaksınız çok merak ediyorum?
  • Ben onu misal olarak verdim, ama win7'ye dönme ihtimalim de olabilir diye aldım.

İlginç olan bende süre sınırı olmaması, sizlerde olması.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim, konuyu bu şekilde açığa kavuşturmuş olduk.
    Emin olmak için sizin ekran görüntünüz bana yetti, sağolun.
  • cokomoko kullanıcısına yanıt
    Alınan süreler önemli olabilir. Ben çok önceden aldım bunu, en son aldığım azure da yok misal.
  • Ben daha yeni bugün aldım, sizin gibi süre olanlar epey önce almış.
    Bakalım başka yeni alan olursa buraya geçer de biz de olayı teyit etmiş oluruz.
  • ben dreamspark üyelğimi üni öğrencisi olduğumu kanıtlamak için takdir belgesi üstüne kenan ışık fotosu yapıştırıp ismimi cüneyt arkın yapmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft'tan duyum alan var mı? Ne zaman Windows 10 ekleniyor düz dreamspark'a da?
  • standart hesabı bilmiyorum ama şu an premiumda var.
  • üniversiteyi yazdım, o zımbırtılar çıktı, windows 10u sepete ekledim. hadi ver dedim. karşıma kullanıcı adı parola isteyen bi sayfa geldi. o sayfada da kaydolayım bari üyelik lazım herhalde diye kaydol dedim. üyelik isteği gönderildi size ulaşacaklar dedi. bu süreç böyle mi işliyor doğru mu yaptım ? @dhretireduser
  • AÖF öğrencileri için olmuyor sanırım.
  • Eser. kullanıcısına yanıt
    Okul tarafindan boyle bir hizmet veriliyorsa size, okulunuz size giris yapmaniz gereken sifreyi atacaktir. Eger bilgi islem varsa universitenizde oradan talepb ediniz. Genellikle bilgisayar, yazilim ve elektrik-elektronik muhendislerine veriyorlar.

• merhaba arkadaşlar, ingilizce edu indiriyorum şu an da... türkçe olarak da multiple indireyim dedim ama bir türlü türkçe versiyonu bulamıyorum. sağ üstteki dil seçeneği ingilizce ve değiştirme imkanı da yok. siz nasıl yaptınız?
  • AOF için oluyor ama premium nasıl alınır onu bilmiyorum. Ben talepte bulundum ama kim ilgileniyor bilmiyorum
  • Hayrına yada fazla kâr amacı gütmeden bizede yardımı olacak biri olursa sevinirim. Normalde Mac kullanıcısıyım bazı işler nedeni ile Windows kurdum ama etkinleştirin yazısı çıkıyor.

Yardım için Pm alabilirim.
  • Bir sorum olacak ben yaklasık 1,5 yıl önce dreamspark üzerinden windows aldım ama kullanmamıstım simdi siteye girdigimde tekrar ögrenci oldugumu kanıtlamamı istiyor sanırım bende gerekli yerleri dolduruyorum fakat eposta bölümünü girince daha önce etkinleştirildi tarzında bir uyarı veriyor,birde farklı bir yere girdigimde keyin belli bir bölümü yazıyor gerisi gözükmüyor key ile indirme linkini nasıl bulacagım acaba yada üyeligimi nasıl yenileyebilirim

• okul çıktıda üyelik istiyor onu nasıl halledicez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

AOF için oluyor ama premium nasıl alınır onu bilmiyorum. Ben talepte bulundum ama kim ilgileniyor bilmiyorum

aöf için mi premium olabiliyor
  • k_i84 K kullanıcısına yanıt
    Anadolu üniversitesinin mağazasından yaralanmak için mail atmıştım ama geri dönen olmadı. Şuan mağazada kaldırılmış anadolu üniversitesinin kısaca win 10 için normal üyeliklere de gelmesini bekleyeceğiz.
  • İstanbul Üniversitesi sağolsun bütün uygulamalar mevcut :)
  • Hacettepe Üniversitesi otomotiv mühendisliğindeyim dreamsparktan ücretsiz windows 8 yada windows 10 alabiliyor muyum? Alabiliyorsam nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.