Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben bir hafta önce slow seçip gdr2 kurmuştum şu anda da hala yüklü zaten..çokta memnunum gdr2 nin performansından tlf resmen sapıtmıştı wm10 da..imkanınız varsa slow üzerinden deneyin derim wm10 hala günlük kullanım için uygun değil.
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    Tamamdır deniyim o zaman olcak gibi değil şarj falan hiç iyi değil zaten yanlışlıkla gdr 2 yükleyecem diye yüklendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 5.0.2 ve Lumia 830

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayaleturk -- 28 Eylül 2015; 3:20:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende lumia 735 telefonuma 27 eylül günü saat 11.00 de yüklemeye başladığım başladığım 10514 ve 10536 sürümünü 27 eylül saat 21.50 de tamamlandı .. ikiside aynı anda geldi ve yüklendi

gördüğüm değişikler 10536 öncekine göre daha iyi çalışıyor ama yükleniyor yazısı daha çok görülüyor
    hücresel ve sim menüsü biraz değişmiş .. hücresel menüye girince şebeke sinyal çizgileri aktif olarak çalışıyor .. eskisinde 5 çizgi olarak sabit kalıyordu
    sadece 4g yi seçince şebeke çekmeme sorunuda düzeltildi

• Beyler Lumia 925 ile bende yeniden geçeyim diyorum. İlk sürümü yüklemiştim fakat günlük kullanıma pek uygun olmadığı için 8.1'e geri dönmüştüm. Şarj zaten 925'te az gidiyor şarj etme imkanımda var. Şimdi geçsem günlük kullanım için uygun olur mu? Günlük kullanımdan kastım günde 10 15 dakika telefon görüşmesi anca yapıyorum En sık kullandığım uygulama Whatsapp. Sizce geçilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaleturk

Android 5.0.2 ve Lumia 830

Gerçek değildir herhalde

• Whatsapp çok yavaş açılıyor mesaj yazarken bazen yazılanlar geriden geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Whatsapp çok yavaş açılıyor mesaj yazarken bazen yazılanlar geriden geliyor.

Peki hocam bunun dışında arama ve mesajlarda gecikme veya gelmeme gibi bir durum yaşanıyor mu? Eğer sıkıntı yoksa yükleyeceğim birazdan.
  • Microsoft tükkanı kapatıp tüm cihazlarına android yazılımı versin bu iş bitsin. Haklısın diyorsan evet e bas üstte görünsün.

EVET
  • Bir gelişme var mı gelecek yapıyla ilgili.

• Arkadaşlar son güncellemeyi yükledi telefon ama bu seferde açılmıyor nokia yazısı geliyor ekrana tam microsoft logosuna geçince tel reset atıp yine başa dönüyor ne yapmam gerekiyor.
  • Eğer öyle bişey olursada elimizde cihazlar işe yaramaz

• quote:

Orijinalden alıntı: baboli97

Microsoft tükkanı kapatıp tüm cihazlarına android yazılımı versin bu iş bitsin. Haklısın diyorsan evet e bas üstte görünsün.

EVET

Öyle oldumu kesin 512 mgb ramli telefonlar direk çöp olur. 1 gb ramlilerde emekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

quote:

Orijinalden alıntı: baboli97

Microsoft tükkanı kapatıp tüm cihazlarına android yazılımı versin bu iş bitsin. Haklısın diyorsan evet e bas üstte görünsün.

EVET

Öyle oldumu kesin 512 mgb ramli telefonlar direk çöp olur. 1 gb ramlilerde emekler.

androidden kaçtık geldik zaten neden bir daha android bataklığına batalım ki

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulbirbaska -- 28 Eylül 2015; 20:01:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Sanal tuş var
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    Denedim slow seçip ama önüme 10166 yapıyı sundu direk bende tekrardan önizleme sürümü iletişimi kestim inşallah güncelle önüme çıkmaz durmadan. Anlaşılan sen son aday gibisin Gdr2 ile neden yüklediysek bekleseydik keşke.
  • Ekim ayında bir tanıtım olacak ancak sanki hiçbir şey hazır değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Ekim ayında bir tanıtım olacak ancak sanki hiçbir şey hazır değil.

Bende öyle hissediyorum ortada ne adam akıllı bi build var nede cihaz.
    Hep doğruluğu kesin olmayan sızıntılar.
    En azından 8.1in dplerine yakın bi build ile tanıtsalar cihazlarıda canlı yayın sırasında donup kalmasa.

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Güncelleme denetle tuşuna bastığınız anda,güncellemekten başka seçeneğiniz yok. Bence fazla kullanmadan sıfırlayın cihazı hakkında kısmından.

• 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.