Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda Slow seçip GDR2 yükleyebilen var mı?
  • Yok maalesef ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme kısmında sadece yükle diye ibare var ekrana gelme durumu yok o yönden bir sıkıntı olmaz önizleme sürümü ile ilişkiyi kestikten sonra oldu sanırım ama ordan yükle dersem yüklermi bilemem. İşim olmaz tabi şu anda oraylan.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Hocam o güncelleme eninde sonunda kurulacak. İlerleyen günlerde başka güncelleme gelir, sırada bu olduğu için önce bu yüklenir. Güncelleme denetleye basınca telefon zaten sıraya koydu o güncellemeyi.

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Ne yapmaya çalıştıkları belli değil.

Etkinliği bekleyip görmek gerek bakalım neler olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gezinti çubuğunun şeffaf olması gibi bir özellik var mı ya da öyle bir şey gelecek mi

• Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Şu an yok. Ben de çok istiyorum o özelliği. Gelir mi bilinmez

• quote:

Orijinalden alıntı: JUSTTMAX

Şu an yok. Ben de çok istiyorum o özelliği. Gelir mi bilinmez

İnşallah gelir ya çok zor bir şey değil. Sanal tuş meselesi çok can sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Ekim ayında bir tanıtım olacak ancak sanki hiçbir şey hazır değil.

İnşallah tahminim doğru çıkmaz, ama kasım ayının son gününe kadar bekletecek bu haytalar bizi, hem de süründürecekler ve bu güncelleme hikayesi 2016 nın baharına sarkacak.. Adamlar resmen oyun oynuyorlar bizimle ve dalga geçmeleri de cabası, geçen bir güncellemede 2000 den fazla problem giderilmiş mi öyle bişeyler zlrvalıyorlardı, bu demek oluyor ki eğer doğru söylüyorsa birkaç yüzmilyoncuk daha problem hala çözüm bekliyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    Aslında sistem dosyalarına girip, o tuşları şeffaf yapmayı falan deneyebilirim ama bir şey olursa şu aralar eski yazılıma dönmem zor İşi iyice kapmaya başladım. Telefonumun hakkında kısmına girince telefon modeli Maykrosoft Lumya 3310 gozukuyo Daha neler deniyeceğim...

• quote:

Aslında sistem dosyalarına girip, o tuşları şeffaf yapmayı falan deneyebilirim ama bir şey olursa şu aralar eski yazılıma dönmem zor İşi iyice kapmaya başladım. Telefonumun hakkında kısmına girince telefon modeli Maykrosoft Lumya 3310 gozukuyo Daha neler deniyeceğim...

Registry keyleri her cihazda yok mesela 630a gezinti çubuğunu gizlemeyi eklemeyi denedim ama key oluşturamıyorum yazma korumalı.

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    535de sıkıntı yok. Ayrıca telefonun yerel disk C sine falan bakıyorum, bayağı system32, Windows, program files falan var

• quote:

Hocam o güncelleme eninde sonunda kurulacak. İlerleyen günlerde başka güncelleme gelir, sırada bu olduğu için önce bu yüklenir. Güncelleme denetleye basınca telefon zaten sıraya koydu o güncellemeyi.

O zaman sıkıntı olcak dediğin gibi sıfırla yapcaz yine uğraş bir ton işle.
  • quote:

535de sıkıntı yok. Ayrıca telefonun yerel disk C sine falan bakıyorum, bayağı system32, Windows, program files falan var

Program Files x86 bile varda telefonlar 64bit değil ki

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

quote:

Ekim ayında bir tanıtım olacak ancak sanki hiçbir şey hazır değil.

İnşallah tahminim doğru çıkmaz, ama kasım ayının son gününe kadar bekletecek bu haytalar bizi, hem de süründürecekler ve bu güncelleme hikayesi 2016 nın baharına sarkacak.. Adamlar resmen oyun oynuyorlar bizimle ve dalga geçmeleri de cabası, geçen bir güncellemede 2000 den fazla problem giderilmiş mi öyle bişeyler zlrvalıyorlardı, bu demek oluyor ki eğer doğru söylüyorsa birkaç yüzmilyoncuk daha problem hala çözüm bekliyor..

tam sürüm mü 2016 bahar ohaaaa .

• quote:

Orijinalden alıntı: Harrow35

Bu konuya 4 kere heveslenip w10 yüklemek amacıyla günlük kullanıma uygun mudur diye sordum hiç bir cevap alamadım, 5. de deneyelim bakalım slow, fast ya da ilk mesajda belirtilen slow seçeneklerinden hangisi günlük kullanıma uygundur acaba?

aslında hiç birisi günlük kullanıma uygun değildir. durduk yere tıngırtı çıkarır can sıkar format attırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliens

Yakın zamanda Slow seçip GDR2 yükleyebilen var mı?

En alttaki slowu seçerseniz yükleniyor. Ben de daha yeni yükledim

• Hata giderilmesine lafım yok en doğalı fakat birde yeni özellikler lazım. Yenilik olayı durdu gibime geliyor. Makyajlı 8.1 geliyor demeyiz umarım.

• quote:

Hata giderilmesine lafım yok en doğalı fakat birde yeni özellikler lazım. Yenilik olayı durdu gibime geliyor. Makyajlı 8.1 geliyor demeyiz umarım.

Dediğiniz olacak gibi duruyor

• İyi günler arkadaşlar.

Aslında telefonun kendi konusuna yazdım ama cevap gelmeyince buraya da yazma ihtiyacı hissettim diyebilirim. (Bir kaç kere yazdım)

Benim telefon şarjı artık hiç dayanmıyor. 7/24 şarj ile geziyorum diyebilirim.

Garantiye verip bataryasını değiştirmek istesem faydası dokunur mu? Bana iyi olur gibi geliyor ama sormak istedim.

Bir de ne kadara mal olur acaba? Tam emin değilim ama 150 lira falan demişlerdi sanki.

Telefon değiştirmeyi düşünmüyorum şarj problemini halledebilirsem.

Lumia 920
  • 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.