Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (703. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi de her yapı, her telefonda aynı etkiyi göstermiyor ki. Neden bu kadar büyüttünüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan kendini kurtarmak için laf yapıyosun, madem biliyosun kullanma kardeşim daha gelip bursa kötüleme, ayrıca ne 180 derece dondum ? Başkasının mesajlarını okuyup bana cevap veriyorsun herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

Uzun süredir takip ediyorum bu başlığı...

8.1 kullanıyordum...

Win 10 da ilk kez bu sürümü yukledim.

Yuklerken önceki 2 sürümü yükledi sonra bu surume çıktı...

Ve sonderece memnunum...

Pc ve tablet tede win 10 kullanıyorum...
    Tabiki bir pc sürümü kadar kullanışlı ve verimli değil ancak günlük kullanımda bana son derece yeterli ve güzel geldi...

Telefon l820...

merhabalar ustam tablete nasıl yuklediniz acaba win10u bi yardımcı olsanız cok mesut olurum valla bayadır uğrasıyorumda tabletim HP stream 7
  • osmantemiz01 O kullanıcısına yanıt
    Windows RT varsa yükseltemezsiniz. Yeni Windows 10 lisansı satın almanız lazım hocam. 7 veya 8 varsa media creation tool ile bu bilgisayarı şimdi yükselt seçeneğini seçerek yükseltebilirsiniz. Yada çoktan yükseltme bildirimi vermiş olması gerekiyordu zaten

Edit: Biraz araştırdım RT değilmiş. Media creation tool ile yükseltilebilmesi lazım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 26 Eylül 2015; 8:09:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Windows RT varsa yükseltemezsiniz. Yeni Windows 10 lisansı satın almanız lazım hocam. 7 veya 8 varsa media creation tool ile bu bilgisayarı şimdi yükselt seçeneğini seçerek yükseltebilirsiniz. Yada çoktan yükseltme bildirimi vermiş olması gerekiyordu zaten

Edit: Biraz araştırdım RT değilmiş. Media creation tool ile yükseltilebilmesi lazım hocam

eyvallah ustam bide birşey soracaktım wiindows 10a yükselttimde telefonu tekrardan acaba nasıl APK kurabilirim telefona sanırım eski yöntem çalışmıyormuşta

• merhaba arkadaşlar acaba w10a apk nasıl kuruyoruz birsürü yöntem denedim çalışmadı bilen arkadaşlar beni aydınlatabilirler mi acaba çok önemli gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmantemiz01

quote:

Orijinalden alıntı: True_Sun

Uzun süredir takip ediyorum bu başlığı...

8.1 kullanıyordum...

Win 10 da ilk kez bu sürümü yukledim.

Yuklerken önceki 2 sürümü yükledi sonra bu surume çıktı...

Ve sonderece memnunum...

Pc ve tablet tede win 10 kullanıyorum...
    Tabiki bir pc sürümü kadar kullanışlı ve verimli değil ancak günlük kullanımda bana son derece yeterli ve güzel geldi...

Telefon l820...

merhabalar ustam tablete nasıl yuklediniz acaba win10u bi yardımcı olsanız cok mesut olurum valla bayadır uğrasıyorumda tabletim HP stream 7

Hocam tablet lenovo Windows tablet...

Zaten Win 8 ile almıştık...
    Normal rezervasyon geldi o şekilde yükledi...

Ancak ilk yükleme denememde "bu donanım için Win 10 yuklenemez" uyarısı vermişti. 2 hafta sonra tekrar denedim yükledi...

Ekstra bir şey yapmadım...

• Ekim kasım gelsede wm10 tam sürüm bi çıksa.Şuan insider falan uğraşmaya gerek yok,eğer yeni yükleyecek varsa 1 ay daha sabretsin en azından 640,640xl,L1520,L930 ve 830 sahipleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: JUSTTMAX

İyi de her yapı, her telefonda aynı etkiyi göstermiyor ki. Neden bu kadar büyüttünüz?

Aynen, kesinlikle haklısın. Hatta bu mağaza güncellemelerinden midir nedir, bazen güncellenen uygulamalar daha da kötü yapabiliyor. Hatta gün geçtikçe sapıtabiliyor cihaz. Bir önceki sürümde benim cihaz son zamanlarında baya sapıtmıştı, şimdi bakıyorum da bu 10536 sürümüde biraz biraz sapıtmaya başlıyor gibi

Whatsappta mesela kamera çalışmıyor bu sürümde. Gerçi bu whatsappın sorunu muhtemelen. Mobile Hotspota uzun süre basınca mağazadan uygulama yükle diyor ama ne uygulaması anlayamadım gitti :)

Diğer türlü ben bir önceki yapıya göre baya memnunum diyebilirim. Kamera fotoğraf çekmesi de biraz dandikleşti gibi. Tabii yüm bunlar bendeki cihazın sorunuda olabilir. Lumia 920

• osmantemiz01 O kullanıcısına yanıt
    Apk deploy programlarının yeni sürümleri yayınlandı hocam önceki mesajları biraz kurcalayın linki paylaşıldı konuda

• Hadi hayırlısı bakalım. Bir android kullanıcısı olarak w10 mobile yi gerçekten çok büyük bir heyecanla bekliyorum. Her ne kadar androidci olsamda Microsoft dan da ümidi kesmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MrHS

Ekim kasım gelsede wm10 tam sürüm bi çıksa.Şuan insider falan uğraşmaya gerek yok,eğer yeni yükleyecek varsa 1 ay daha sabretsin en azından 640,640xl,L1520,L930 ve 830 sahipleri.

Microsoft markalı 5** serisi de yükleyebilecek.

• L535 vardı birde ve alt segment 520 de erken alabilir,üvey evlat 620 en son alır

• quote:

L535 vardı birde ve alt segment 520 de erken alabilir,üvey evlat 620 en son alır

Onlardan ziyade 532 alacak sanırım.

Lumia 925,920,820 kullananlara yine yazık olacak.

• Güncellemeyi ilk alacak cihazlar : Lumia 430, Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 735, Lumia 830 ve Lumia 930

w10 için 10 cihaz belirlemişler sayı tutsun diye sadece 10 cihaza ilk vermiyorlardır umarım. Benim düşüncem, bu cihazlardan yaklaşık 2 hafta sonra, en geç 3 hafta sonra herkese dağıtırlar.

• 1520'nin olmaması çok tuhaf.

Eski amiral gemileri yine bekleyecek sanırım.

• İyi haber bu
    Night hocam senin için kötü haber

• quote:

İyi haber bu

Windows 10'na değer diyorum çünkü 8.1 çok daha basit kalıyor.

• Bence ilk cihazlara verildikten 1 gün sonra desteklenmeyen modellere yüklemenin yolunu bulacaklar Yada herkes CustomPFD kullanıp telefon modelini değiştirip yükler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

İyi haber bu

Windows 10'na değer diyorum çünkü 8.1 çok daha basit kalıyor.

Ben o menü animasyınlarını ios a benzettim yakınlaşıyorlar,birde arkaplan resmi ve karolar arası boşluk azalmış harika olmuş.Resmen farklı bi telefon oldu.Kimse kusura bakmasın wm10 un iconları android ve iostan daha modern duruyor

• 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.