Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Htc cihazlara Windows 10 beta gelir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım W10 gelince intel yonga setine geçmezler intel işlemciler qualcomm çözümlerine göre hem eski teknoloji hemde ısınıp aşırı güç tüketiyorlar valla geçerlerse hiç şaşırmam intel ürünleri satılsın diye üreticilere teşvik parası dağıtıp indirim yapıyor qualcomm'a yetişmeleri için önlerinde epey yol var.
  • Tahminimce karolar üzerine değil de komple arka plana resim koyup onun üzerine yarı şeffaf karolar gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • criptex C kullanıcısına yanıt
    Bunlar çok önemli değil benim için şu batarya performansını iyileştirirler umarım bunların yanında
  • criptex C kullanıcısına yanıt
    Karoların arkasına saçma olur göremeyeceğiz ki zaten öyle olursa ama dediğiniz gibi yarı saydam olursa belki olabilir bir de ekranı sağa çektiğimiz Kısıma da arka plan koyarsak güzel olabilir.

• Lordem kullanıcısına yanıt
    Aslında ekranı sağa kaydırdığımızdaki menüyü kaldırsalar herşeyi tek arayuze yukleseler aynı iod gibi olur zaten başlatda olanların aynısı menüde de var biraz saçma oluyor ama şu saydam kutucuklar olayı çok şık olacağa benziyo.

• Onlerden MR.H varsa bu konu uçar

• Sanırım yetiştim.
  • gösterilen videoyu önceden de izlemiştim. bu hem masaüstünde hem telefonda aynı şekilde çalışırsa bence gerçek bir devrim olur. tek cihaz kullanımı manasını bulur. ilk etapda böyle gelişmeler belki istediğimiz kadar çeşitli olmayacaktır ama bu gibi durumlar ileride arttıkça hakketten çok iyi olacak. ben umutluyum windows 10 dan fakat bu adamlar amiral gemi modeli çıkarmayı düşünmüyorlarmış.

microsoft markalı bir telefon almak isterdim şahsen ama sanırım htc ye mahkum olacağız. m9 modeli windows lu olarak çıkacakmış.

arkaplan resmini insanlar seviyor ama bence çok gereksiz. android için belki bir şekilde kabul edilebilir ama ios ve windows için anlamsız. resim koyuyorsun ikon tam olmaması gelen yere gelince resmin manası kalmıyor. bi resim paylaşmış navzil bence çok hoş olmamış. bakalım hayırlısı güzel ilerliyor.
  • Bekliyoruz

• Microsoft'un programcılara saydam logo yapmaları konusunda baskı yapması lazım. Ana ekrana bir uygulamayı sabitleyeyim diyorum ama transparan olmadığı için tasarımı berbat ediyor.
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Evet özellikle 735'e çok başarılı diyorlar çözülecek birşey değil ama ufak bir iyileştirme hiç fena olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Evet özellikle 735'e çok başarılı diyorlar çözülecek birşey değil ama ufak bir iyileştirme hiç fena olmaz

chipsetlerde farklılık var heralde.
  • Windows Mobile 10 ile birlikte daha gelişmiş bir bildirim merkezine kavuşacağımız belirtiliyor ayrıca "flyout tiles" ile farklı bir canlı karo sistemine gidileceği de artık netleşti diyebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam video gizli diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: criptex

Hocam video gizli diyor

Şuan düzelmiş olmalı.

• Yabancı bir forumda TechEd 2014 ü tekrar izleyen bir kullanıcı aşağıdaki görüntüyü yakalamış. Ancak şuan için bir konsept gibi gözüküyor.

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 21 Aralık 2014; 13:09:29 >
  • Şöyle bişey olsa bence tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi criptex -- 23 Aralık 2014; 11:16:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: criptex

Şöyle bişey olsa bence tadından yenmez

Karo yerleşimi olarak mı yoksa arka plan mı?

Eğer arka plan karo şeffaflığından bahsediyorsanız zaten böyle olması bekleniyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.