Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1728. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17261727172817291730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış anlamayın ama 275₺ ikinci elde zor satarsınız.dediğinz gibi bilen yok doğru düzgün.biz gibi bilenlerde uygulama olmadığını biliyor. 300₺ s4 alınıyor öyle düşünün bence

Geçen hafta bit pazarında lumia 520 40₺ alıyordum ses tuşu bozuk diye almadım. Satan bile ne olduğunu bilmiyordu. Dokunmatik nokia diyordu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Windows Phone gelişecek tamam mı ? !! Siz ne anlarsınız. Instagram Beta'dan çıkacak. Clash of Clans gelecek mağazaya. Birliğimizi bozmayalım ve uygulama geliştiricilerine mağazaya uygulama çıkarsın diye e-posta atalım arkadaşlar.

Çok değil 1-2 sene önce bu yukarıda yazdığım gibi yazan tipler vardı. Şimdi hepsi Android ve iPhone cihaz aldı kesti sesini.
    İnstagram betadan çıkalı çok oldu. Clash of Clans'ın modası (bence) geçti. Yeni modamız age of empires mobil. Ayrıca bazı 3.parti uygulamalar halen android orjinallerinden daha iyi arkaplanda youtube dinlemek gbi..

lumia 640 xl'den selamlar... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serinaga

Arkadaşlar gereksiz yere eleştiri yapmayalım lütfen, Windows Phone bitti zaten ama Windows Mobile halen devam ediyor, ben de Android bir telefon kullanmama rağmen halen L1520'yi de kullanmaya devam ediyorum. Sanırım siz sadece oyun ve sosyal medya olarak düşünüyorsunuz, bilmediğiniz farklı özellikler ve güvenlik ile ilgili kimsenin kıramadığı bir sistem var, ben şahsen bu özellikleri nedeniyle kullanıyorum.
    bende sizinle aynı düşünüyorum. ama gelde anlat...

bu forumda biara bunun meydan savaşını yapıyorduk, baktık laftan anlamıyorlar bizde işimize baktık. burada çözüm değilde köstek odaklı takılınca insanlar biz ne yapalım ?

hayat... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

İnstagram betadan çıkalı çok oldu. Clash of Clans'ın modası (bence) geçti. Yeni modamız age of empires mobil. Ayrıca bazı 3.parti uygulamalar halen android orjinallerinden daha iyi arkaplanda youtube dinlemek gbi..

Alıntıları Göster
    Youtube Vanced'den selamlar

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-675C938D1

Alıntıları Göster
    İroni denen şeyi bir araştır.

• farkettim farkettim :)))
  • https://mspoweruser.com/microsoft-reportedly-working-on-a-laptop-sized-folding-andromeda-powered-device/

Arkadaşlar Microsoft hala Andromeda benzeri bir cihaz üzerinde çalışıyor. Bunun adı ise Centaurus.

"Centaurus" is a WCOS device that runs the Andromeda OS experience. It's (from what I hear) powered by an Intel processor, and is very likely a larger take on the Andromeda form-factor. But it is NOT Andromeda. denildi Zac Bowden tarafından.
  • Arkadaşlar diğer konular ölü olduğu için buraya yazıyorum. Sanıyorum telefon brick oldu ve sürekli açtığımda mavi ekran veriyor ya da nokia yazısında takılı kalıyor. Ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows 11

https://mspoweruser.com/microsoft-reportedly-working-on-a-laptop-sized-folding-andromeda-powered-device/

Arkadaşlar Microsoft hala Andromeda benzeri bir cihaz üzerinde çalışıyor. Bunun adı ise Centaurus.

"Centaurus" is a WCOS device that runs the Andromeda OS experience. It's (from what I hear) powered by an Intel processor, and is very likely a larger take on the Andromeda form-factor. But it is NOT Andromeda. denildi Zac Bowden tarafından.
    Demek ki çarçur edecek para bol hala Microsoft'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 10 Aralık 2018; 9:9:31 >

• https://uploads.disquscdn.com/images/204db2bd167f7843ee7c3736d0702c61a198e923320dd2676c948137a120648a.jpg
    Windows 10 Mobile Feature 2: build 15254.544 kullanılabilir 11 Aralık 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusayr -- 11 Aralık 2018; 22:6:8 >
  • 41 mb güncelleme gelmiş
  • O değil de, arkadaşlar artık aylık güncelleme numaraları bile gıdım gıdım ilerliyor.önceden yapı numarası filan çok daha hızlı ilerlerdi.

• Arkadaşlar bugün 950XL aldım klavyede ü ve ö yok bunları nasıl eklerim yada alternatif bir klavye uygulaması var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinoz -- 29 Aralık 2018; 23:35:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windows 11

O değil de, arkadaşlar artık aylık güncelleme numaraları bile gıdım gıdım ilerliyor.önceden yapı numarası filan çok daha hızlı ilerlerdi.
    Hocam hala devam mı Windows'a?
  • 640 xl cihazıma veda edip lg g6 ile yola devam ediyorum. Windows mobile umarım gelişir. Rekabet her zaman kullanıcıya yansır,iyidir.

• Konuya tesadüfen girdim tarihe bir not düşeyim, 925 le yola devam adamlar kaya gibi telefon yapmışlar başına gelmeyen kalmadı kılıf yok film yok, ekranda önemli bi çizik olmadı, hiç arıza vermedi. İşimi hala görüyor yeni telefon alsam 2-3 sene götürürmü şüpheliyim.
  • Windows 10 Mobile Build 15254.547 08/01/2019 KB4483203 update Windows 10 Mobile v1709 Build 15254.547 - January 8

• Aralık 2019'dan itibaren Windows 10 Mobile'a bir daha güncelleme gelmeyecekmiş, Microsoft resmi olarak Windows 10 Mobile kullanıcılarına Android veya iOS'e geçin tavsiyesinde bulunmuş:https://www.xda-developers.com/microsoft-end-windows-10-mobile-support-december/

Ah aklıma buradaki Microsoft fanboyları geliyor, Windows 10 Mobile ile her şey değişecek diyenler geliyor, hem Android hem iOS yok olacak diyenler geliyor. Vay be...
  • FireSwords kullanıcısına yanıt
    bize de Microsoft'tan ziyade sizden gına geliyor, fan boy diye itham eden fan boylardan gına geliyor... vay be!!!
  • 640 4. yılına giriyor, fiziki olarak taş gibi telefondu, kılıfsız koruyucusuz 3 yıldır kullanıyorum başına gelmeyen kalamadı. İşte whatsapp var, internete giriyor idare ediyoruz ama bir kaç aya bende androide geçiyorum.

Bu arada telefon 1 gb ram... yani düşünün artık bu devirde 1 gb ram iş görüyor. Ama bir şey lazım oldu mu yapamıyoprsun tüm uygulamalar android'te, çok sıkıntısını çektim 4 senede.

ah ulan keşke adam akıllı üstünde dursaydılar şunun, yazık ettiler...
  • 
Sayfa: önceki 17261727172817291730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.