Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
34.752
Cevap
130
Favori
817.964
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu
Giriş
    1379 Mesaj

Bizim millet gibisi yok işte nola, bir şeye körü körüne bağlanmakta üstümüze yok, firma sahiplerinden daha fazla sahipleniyoruz. Sanki hisse vermişler. Huawei kendi çalışanlarına çok Küçük hisseler veriyor ki adamlar daha iyi çalışsın, ama bizim milletten haberleri olsa bi dakka beklemezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ***Leopard*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    tlhGS

Eşsiz hesap makineleriyle eğleniyorlar sanırım.

|
    |
    ***Leopard*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

13 Kasım 2018

Sürüm:
    OS Build 15254.541

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusayr -- 13 Kasım 2018; 23:15:44 >
    |
    |
    Arkadaşlar gereksiz yere eleştiri yapmayalım lütfen, Windows Phone bitti zaten ama Windows Mobile halen devam ediyor, ben de Android bir telefon kullanmama rağmen halen L1520'yi de kullanmaya devam ediyorum. Sanırım siz sadece oyun ve sosyal medya olarak düşünüyorsunuz, bilmediğiniz farklı özellikler ve güvenlik ile ilgili kimsenin kıramadığı bir sistem var, ben şahsen bu özellikleri nedeniyle kullanıyorum.

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Burada Windows Phone ölü , milleti yanlış yönlendirmeyin dediğimde çatıyorlardı bana

Nerede bu e-militarist , zulu123, Biyturs on Sr falan merak ediyorum. Android' e mi geçtiler , IOS'a mı bari onu söyleseler

Alıntıları Göster
    e-militarist
    ASKERDEYDİ EN son teskere almadıysa

640xl hala güncelleme gelmeye devam ediyor
    |
    |

• Yarbay
    9433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

L735 - 275₺ satmak istiyorum ama çevremde bilen yok. Telefonu satmak çok zor. Telefoncu bile bu ne diyor. 50₺ vereyim diyor. Uygulamalar sorunsuz çalışıyor mu diyor. Uygulama mı o ne la! Var mı almak satmak isteyen bu cengaveri burda?
    50 liraya 15 yıllık Nokia 3310 vermiyorlar. Telefoncu kendini uyanık sanıyor galiba.

|
    |
    3546 Mesaj

Yanlış anlamayın ama 275₺ ikinci elde zor satarsınız.dediğinz gibi bilen yok doğru düzgün.biz gibi bilenlerde uygulama olmadığını biliyor. 300₺ s4 alınıyor öyle düşünün bence

Geçen hafta bit pazarında lumia 520 40₺ alıyordum ses tuşu bozuk diye almadım. Satan bile ne olduğunu bilmiyordu. Dokunmatik nokia diyordu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    babasayfa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mkyb

Windows Phone gelişecek tamam mı ? !! Siz ne anlarsınız. Instagram Beta'dan çıkacak. Clash of Clans gelecek mağazaya. Birliğimizi bozmayalım ve uygulama geliştiricilerine mağazaya uygulama çıkarsın diye e-posta atalım arkadaşlar.

Çok değil 1-2 sene önce bu yukarıda yazdığım gibi yazan tipler vardı. Şimdi hepsi Android ve iPhone cihaz aldı kesti sesini.
    İnstagram betadan çıkalı çok oldu. Clash of Clans'ın modası (bence) geçti. Yeni modamız age of empires mobil. Ayrıca bazı 3.parti uygulamalar halen android orjinallerinden daha iyi arkaplanda youtube dinlemek gbi..

lumia 640 xl'den selamlar... :)

Orijinalden alıntı: serinaga

Arkadaşlar gereksiz yere eleştiri yapmayalım lütfen, Windows Phone bitti zaten ama Windows Mobile halen devam ediyor, ben de Android bir telefon kullanmama rağmen halen L1520'yi de kullanmaya devam ediyorum. Sanırım siz sadece oyun ve sosyal medya olarak düşünüyorsunuz, bilmediğiniz farklı özellikler ve güvenlik ile ilgili kimsenin kıramadığı bir sistem var, ben şahsen bu özellikleri nedeniyle kullanıyorum.
    bende sizinle aynı düşünüyorum. ama gelde anlat...

bu forumda biara bunun meydan savaşını yapıyorduk, baktık laftan anlamıyorlar bizde işimize baktık. burada çözüm değilde köstek odaklı takılınca insanlar biz ne yapalım ?

hayat... :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: ddnet

İnstagram betadan çıkalı çok oldu. Clash of Clans'ın modası (bence) geçti. Yeni modamız age of empires mobil. Ayrıca bazı 3.parti uygulamalar halen android orjinallerinden daha iyi arkaplanda youtube dinlemek gbi..

Alıntıları Göster
    Youtube Vanced'den selamlar

|
    |

• Yarbay
    9433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ddnet

Alıntıları Göster
    İroni denen şeyi bir araştır.

974 Mesaj

farkettim farkettim :)))
    |
    |
    mkyb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar Microsoft hala Andromeda benzeri bir cihaz üzerinde çalışıyor. Bunun adı ise Centaurus.

"Centaurus" is a WCOS device that runs the Andromeda OS experience. It's (from what I hear) powered by an Intel processor, and is very likely a larger take on the Andromeda form-factor. But it is NOT Andromeda. denildi Zac Bowden tarafından.

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
  • Çavuş
    95 Mesaj
    Arkadaşlar diğer konular ölü olduğu için buraya yazıyorum. Sanıyorum telefon brick oldu ve sürekli açtığımda mavi ekran veriyor ya da nokia yazısında takılı kalıyor. Ne yapmalıyım?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Windows10

https://mspoweruser.com/microsoft-reportedly-working-on-a-laptop-sized-folding-andromeda-powered-device/

Arkadaşlar Microsoft hala Andromeda benzeri bir cihaz üzerinde çalışıyor. Bunun adı ise Centaurus.

"Centaurus" is a WCOS device that runs the Andromeda OS experience. It's (from what I hear) powered by an Intel processor, and is very likely a larger take on the Andromeda form-factor. But it is NOT Andromeda. denildi Zac Bowden tarafından.
    Demek ki çarçur edecek para bol hala Microsoft'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 10 Aralık 2018; 9:9:31 >
    |
    |

• Onbaşı
    20 Mesaj
    https://uploads.disquscdn.com/images/204db2bd167f7843ee7c3736d0702c61a198e923320dd2676c948137a120648a.jpg
    Windows 10 Mobile Feature 2: build 15254.544 kullanılabilir 11 Aralık 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusayr -- 11 Aralık 2018; 22:6:8 >
    |
    |
    |
    |

Samsung Galaxy S10 Plus 128gb Prizma Yeşil
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Arkadaşlar bugün 950XL aldım klavyede ü ve ö yok bunları nasıl eklerim yada alternatif bir klavye uygulaması var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinoz -- 29 Aralık 2018; 23:35:15 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Windows10

O değil de, arkadaşlar artık aylık güncelleme numaraları bile gıdım gıdım ilerliyor.önceden yapı numarası filan çok daha hızlı ilerlerdi.
    Hocam hala devam mı Windows'a?
    |
    |
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,588
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.