Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı durumu bende maillerde yaşıyorum. Tüm ayarları kontrol ettim. Bulamadım çözümü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ysf06 -- 5 Mart 2016; 20:36:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar w10 da hava durumunu animasyonlu kilit ekranında gösteren bir uygulama var mı?

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Ben windows phone'a 3 sene önce geçtiğimde snap bilmezdim ama 6snap diye bir uygulama vardı ve kullanmaya başlamıştım. o zamanlar instagram yoktu ya da kullanmıyordum, 6tag var evet kullanılıyor ancak resmi bir uygulama değil sonuçta ve bazı özellikler kullanılmıyor. youtube için youtube.com var evet ama tarayıcı stabil değil. windows phone hala yaygınlaşamamışsa bunun sebebi uygulama yokluğudur. ha bana yetiyor ben kullanıyorum snapchat olmasa da, instagram, youtube, stabil bir tarayıcısı olmasa da kullanıyorum çünkü düşük fiyata uzun süreli kullanabiliyorum. daha önce 820 kullandım 2,5 sene kullandım sıfır sıkıntı (tek sıkıntı telefonla konuşurken sesin az gitmesiydi o da kronik sorundu onu da kulaklıkla hallediyordum) şimdi 735 var, bu da yetiyor ama yine de microsoft'un uygulama geliştiricilerini çekmek için daha fazla uğraşması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ysf06

Aynı durumu bende maillerde yaşıyorum. Tüm ayarları kontrol ettim. Bulamadım çözümü.

Sorunu cozdum hocam.glzlilikten arka plan da calismayi engelleyince ne bildirim geliyor nede uyari

• Arkadaşlar windows bill gates zamanında temelleri atılmış zekice davranılıp yayılmış bir işletim sistemi olmasaydı sizce bu kadar kullanılır mıydı ? Adamlar neye el atsalar batırıyorlar xo wp hepsi aynı bu saçmalıkların temelinde bill gates in kankisi steve ballmer ın da payı büyük elbette firmayı yokuşa sürükleyen biriydi (vista-8)şuan zengin bir şekilde köşesine çekilmiş halde.

Kimseye laf etmiyorum sadece microsoft u eleştiriyorum.

• CooL_ROMEO kullanıcısına yanıt
    İyi de bu başlık Microsoft u eleştirme başlığı değil w10m başlığı hiç dikkat ettin mi

• chtsydn kullanıcısına yanıt
    Firmalar eleştrilerek yanlışlarını fark eder kimse eleştirmezse yaptıkları hataları devam ettirirler. Burada kendimizi kandırmak yerine o kadar yoğun sert eleştirmeliyiz ki microsoft bu konuya baktığında yanlış yaptığını anlamalı. Ama madem ki istemiyorsunuz buyrun mesajım yanlış yerde şikayet edebilirsiniz. Ben de yazmam bu konuya.

• Bundan sonraki güncellemeler cihazlara özel mi olucak?

• PapyonluLejyon kullanıcısına yanıt
    8.1 cihazlara 122 verilecek deniliyor kulislerde. Daha sonraki güncelleme 164.
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Peki 107 ile 122 arasında hem görsel hemde işlevsellik adına değişiklikler mevcutmu şuan 107 deyim beklesemmi kursammı diye düşünüyorum kurduktan sonra cihazı sıfırlayıp temiz bi başlangıç yapıcam duruma göre geçeyim diyorum sizce geçmelimiyim beklemelimiyim şuanki sürümde ufak tefek sorunlar dışında sıkıntım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: PapyonluLejyon

Peki 107 ile 122 arasında hem görsel hemde işlevsellik adına değişiklikler mevcutmu şuan 107 deyim beklesemmi kursammı diye düşünüyorum kurduktan sonra cihazı sıfırlayıp temiz bi başlangıç yapıcam duruma göre geçeyim diyorum sizce geçmelimiyim beklemelimiyim şuanki sürümde ufak tefek sorunlar dışında sıkıntım yok

Ben de 107 kullanıyorum. Sorun yoksa kurcalama bundan sonra. Ota üzerinden güncelleme gelene kadar bekle. Gelince kur, sonra sıfırla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 5 Mart 2016; 21:37:34 >
  • PapyonluLejyon kullanıcısına yanıt
    görsel ve işlevsellik olarak, nokta sürümler (point release denir bunlara) arasında kolay kolay bi fark bulamazsınız. daha çok hata düzeltme ve stabilite iyileştirmeleri içerirler.

keza aynı şey, .122 için de geçerli.

kurarsanız daha iyi olur ama kurmazsanız da çok bişey kaybetmezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros023

quote:

Orijinalden alıntı: 06ysf06

Aynı durumu bende maillerde yaşıyorum. Tüm ayarları kontrol ettim. Bulamadım çözümü.

Sorunu cozdum hocam.glzlilikten arka plan da calismayi engelleyince ne bildirim geliyor nede uyari

Hocam kontrol ettim arka planda açık. Ama sanırım mailde ses ile ilgili,geri bildirim de sorun olduğunu belirten bazı arkadaşlar olmuş. L1520 kullanıyorum modeller arası farklılık gösteriyor olabilir?

• Arkadaşlar geri tuşuna basılı tuttuğumuzda açık olan uygulamaların tamamını aynı anda kapatma varmıydı?

• Lumia 1520 ye şu windows hello yada parmak izi okuyucu vs falan gelirmi yoksa micrasoft Nokia cihazlara üvey evlat muamelesi mi yapacak acaba...

• barbaros023 B kullanıcısına yanıt
    Eğer cihazınızın bu özellikleri karşılayacak donanımı bulunmuyorsa bu konuda Microsoft suçlanamaz fakat 1520 ve 930 gibi cihazlara en azından continuum özelliğini sağlaması güzel olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Eğer cihazınızın bu özellikleri karşılayacak donanımı bulunmuyorsa bu konuda Microsoft suçlanamaz fakat 1520 ve 930 gibi cihazlara en azından continuum özelliğini sağlaması güzel olacaktır.

Hocam bu Windows hello yazılımsal bir iş değilmi.sadece yazılımsal değilse donanımsal olarak ne gibi özellikler ister açıkçası bilmiyorum

• 06ysf06 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yok, ilerde belki. Yani edge tarayıcısına ileri butonu koymayan şirketten bu konuda da çok bişey beklememek lazım

• Burası Windows Mobile mağazası şikayet hattı değil.

Şu uygulama yok bu uygulama yok, bize ne bundan? Windows 10 Mobile ana konusu değil mi burası? Bizim yapabileceğimiz ne var ki sen burada dert yanıyorsun, birde üzerine polemik çıkarıyorsun? Bölümde eksik uygulamalar ve mağaza hakkında bir konu var, orada dertlerinizi paylaşın lütfen.

Her şeyi geçtim, aklı selim bir insan şikayetini direkt uygulama yapımcısına iletir, forumlara değil. Yine söylemeden duramayacağım; ama E-devlet uygulaması yok, Turkcell Online İşlemler uygulaması yok gibi yorumlar yazılmış. Yahu bir mağazaya gir de arat önce uygulamayı, bir bak bakalım var mı yok mu. Adam aklına esen uygulamayı geliyor buraya yazıyor. Şu konuyu kirletmeyin daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anisotropic -- 5 Mart 2016; 23:28:14 >
  • Edevlet yok demedim androide gore çok geride olduğunu belirtmişim..turkcell e gelince..evet sana katılıyorum önce bi arat bak bakalım var mı yok mu ..ha bulursan haber vermeyi unutma ..yok hepsini geçtim mağazada varsa niye yok diyeyim birilerine yalan borcum mu var..arkadaş neyin kafasını yaşıyorsunuz insan önce yazılanları iyi bir okur öyle cevap verir..fanboyluk abartılınca böyle oluyor tabii

• 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.