Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kesinlikle katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Windows 10 için whatsapp geldi mi ?

Gelecek Allah'ın izniyle. Önce bir Windows 10 gelsin. Nokia cihazlarındaki windows 10lar beta şu an.

Microsoft cihazlarda WhatsApp sorunu da yok.

Firmware ve ota üzerinden yazılım güncellemesi ile Nokia cihazlardaki sistemin de sorunsuz olmasını bekliyoruz.

Hocam farklı bir sürüm mü gelecek wp için?

Bir de güncelleme yaptım ama sıfırlamadım telefonu, sorun da yok gerek var mı sizce?

Evrensel bir uygulama gelecektir.

Bir de güncelleme yaptım ama sıfırlamadım telefonu, sorun da yok gerek var mı sizce?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Windows 10 için whatsapp geldi mi ?

Gelecek Allah'ın izniyle. Önce bir Windows 10 gelsin. Nokia cihazlarındaki windows 10lar beta şu an.

Microsoft cihazlarda WhatsApp sorunu da yok.

Firmware ve ota üzerinden yazılım güncellemesi ile Nokia cihazlardaki sistemin de sorunsuz olmasını bekliyoruz.

Hocam farklı bir sürüm mü gelecek wp için?

Evrensel bir uygulama gelecektir.

Sorun yoksa gerek de yoktur. Sorun olursa bir dahaki güncellemeden sonra sıfırla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 4 Mart 2016; 22:55:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

Benim 1320 de iki defa kilitlendi,
    Değişen bişey yok,
    Aynı Windows aynı lumia sadece sürüm numarasını değiştirip koyuyorlar önüne milletin.

sanırım telefona özel çıkarılınca bu sorun kalkacak aynı sürüm başka telefonlarda başka sorunlar yaratıyor :D bazısında iyi çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pybs147

http://www.phonearena.com/news/Windows-10-Mobile-OTA-update-could-be-coming-within-days_id78999

Bu nedir?

İtalya'da önümüzdeki hafta başlayacakmış kararlı sürüm dağıtımı ilk çıkacak cihazları listesi.
  • Hocam bahsettiğim şey en son Whatsapp güncellemesi. İki sistemde farklı görünüyor sanırım W10'a optimize etmemişler yazılar mazılar dev gibi -.- 8.1'de de çok güzel gözüküyor artık.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Ben mail attım bu konu için güncelleme yayınlayacaklarmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Bende (L820 W10) 8.1'deki gibi görünüyor ekran boyutu ile de alakalı olabilir.
  • Telefon .122 güncellemesini bulmuyor. Ne yapmam gerek? 830 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abenes

Telefon .122 güncellemesini bulmuyor. Ne yapmam gerek? 830 kullanıyorum

Hocam sürekli söyleniyor, insider a gir slow seç yeniden dene güncellemeyi.

• Mağazada snapchat yada istemcisi falan var mı ?

• Ekran ayarı %125'teyken WhatsApp'taki yazılarda bir anormallik yok. %150'de denemedim.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Görüntü parlaklık düzeyi bende niye hala eski usül?

L525 kullanıyorum.
  • Benim kullandığım Windows Phone ile sizinkiler farklı mı?

Neden bu sorunlar bende yok?

Belirteyim İphone 5(2.5yıl kullandım, jailbreak vs her şeyi denedim) ile denize girdiğim için Lumia 735 aldım. Benim için tek sıkıntı Cortana bacıya seslenememek ve göz atma ekranı olmaması. Telefon ağzına kadar dolu video, fotoğraf, uygulama vs vs.
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Çubuk şeklinde ayarlama bizde yok hocam,e militaristte 950xl var da

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Görüntü parlaklık düzeyi bende niye hala eski usül?

L525 kullanıyorum.

Telefonun için özel düzenlenmiş resmi güncellemeyi bekle bakalım. O zaman gelir diye tahmin ediyorum.

• Eveettt bana bi yardımcı olun şimdi de lütfen,1520 kullanıyorum ve herşey son sürüm,ama kamera uygulamasında 4k çekim yok,ss atıyorum;

Ayrıca 930 kullanırken kameranın hangi boyutta ve formatta resim çekeceğine dair de Bi ayar vardı, bunda o da yok,nedendir acep bu nasıl sıkıntı?

Edit: anaaa bende slow motion da yok

Edit2: ulaannnn benim tel video da çekmiyormuş yeni farkettim. Kaydete basıyorum,o an ekrandaki goruntu donuyor ve ekranda kalıyor ama altta saniye işliyor,durdurup bitiriyorum videoyu ve açmaya çalışıyorum,bu dosya hatalı diyor açmıyor
    Noldu telefona

Edit3: Bak yaa benim fotoğraf çekiminde canlı fotoğraf da yok haa,Allah'ını seven üzerime toprak atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j&j -- 5 Mart 2016; 1:38:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: j&j

Eveettt bana bi yardımcı olun şimdi de lütfen,1520 kullanıyorum ve herşey son sürüm,ama kamera uygulamasında 4k çekim yok,ss atıyorum;

Ayrıca 930 kullanırken kameranın hangi boyutta ve formatta resim çekeceğine dair de Bi ayar vardı, bunda o da yok,nedendir acep bu nasıl sıkıntı?

Edit: anaaa bende slow motion da yok

Edit2: ulaannnn benim tel video da çekmiyormuş yeni farkettim. Kaydete basıyorum,o an ekrandaki goruntu donuyor ve ekranda kalıyor ama altta saniye işliyor,durdurup bitiriyorum videoyu ve açmaya çalışıyorum,bu dosya hatalı diyor açmıyor
    Noldu telefona

Firmware güncellemesi ile gelmesi lazım.

• Uygulama var diyenin aklından zoru vardır
  • Mağazada 1 uygulama olsa bile uygulama var demektir. Gerisi kişiden kişiye değişir.

En basitinden whatsapp var. Uygulama varmış demek ki.

Google ve Apple marketteki uygulamaların hepsi yok diyorsanız tamam. Ona hak verilir.

Snapchat uygulaması mesela. Bu uygulamayı kullanan kişiler ya androidde kullanmışlardır ya da iphoneda. Bu uygulama kendisi için önemli olan birisi niye bu uygulamanın olmadığı Windows'a geçmiştir ki?

Ya da hiç android ios kullanmamış bir windows kullanıcısı neden snapchat uygulamasının eksikliğini arar ki? Bildiği bir uygulama değil ki.

Derseniz ki 6snap varken kullandık. Ona da eyvallah. Peki neden instagram beta muhabbeti dönüyor hâlâ? 6tag var. Youtube için de m.youtube.com var.

• 
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.