L

Çavuş
26 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Örnek vererek anlatayım. Bir oyun açıyorum. Mesaj atıp geri dönmek istiyorum oyuna ama geri döndüğümde oyun yeniden açılıyor. Ya da instagram'da bir sayfada dururken yeniden açtığımda o sayfada kalmıyor. Önceden böyle değildi. Bu nasıl düzelir? Sistemle mi alakalıdır?
Edit
Merhaba, yeni taşındığım evde türknet’ten hizmet alamadığım için iptal ettiler. Türk telekomun 100 mbit altyapısı var. Baktığımda ise türk telekom çok pahalı. Kamuya indirim de yapmıyor. Uygun fiyata yüksek hız 35+ mbit alabileceğim bir firma önerebilir misiniz?
Girebilen var mı? Şifremi bilmeme rağmen kabul etmiyor. Bugün pegasus plus parolanız diye bir şifre geldi onu da kabul etmiyor. Şifremi unuttum desem de bilinmeyen hata 999999 diye bir hata veriyor. Varsa deneyebilir misiniz? Sabahtır böyle.
VDSL modem önerisine ihtiyacım var. ASUS DSL N16 kullanıyorum ama çok kopma oluyor kronik sorunu varmış galiba. O yüzden kullanan varsa kullandığı modemi tavsiye edebilir.
Merhaba arkadaşlar, Dailymotion çalışan ve ödeme alt limitine ulaşamayanlar için güzel haberimiz var. Bugün itibariyle Stem Digital ile anlaşmış bulunmaktayız ve sizlere Simirna Network adı altında hizmet vereceğiz. Aşağıda kanal şartlarını, ödeme yöntemlerini ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz. İstediğiniz zaman skype üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Şartlarımız

- Kanalda toplam 1000 izlenme

- Spam veya özgün farketmez.

- Kanalınız başka bir ağa bağlı olmamalı

- +18 ve sakıncalı içerik bulunmamalı.

Başvurular 1-2 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Yukarıda bulunan şartları ihlal etmediği sürece reddedilme olasılığı yoktur.

Ödeme alt limiti : 1 dolar

Ödeme tarihi: Ayın 5'i ile 10'u arası

Örnek; Mayıs ödemesi Temmuz'un 5-10'u arası yapılır.

Kanal kazancının %75'i sizin olur.

Ödeme Yöntemleri
Payoneer ve Webmoney

Başvuruyu websitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Websitemiz:http://www.simirnanetwork.com
Başvuru linki:http://www.simirnanetwork.com/join-now/
Dashboard:http://www.simirnanetwork.com/dashboard
Skype adreslerimiz:
ivulovekindokpk
& simirnanetwork@outlook.com
Geçenlerde ipana pro expert diş macunu aldım marketten, önceki çok az kalmıştı bekletiyordum. Biraz önce dişimi fırçalamak üzere açtım tadı farklıydı, kötü anlamda değil tadı ve rengi farklıydı iki tüpü de karşılaştırdım ikisi de aynı fakat tadı ve rengi farklı. Son kullanma tarihine baktım öyle bir şey yok. Sadece üretim tarihi var. Önceki 2016'da üretilmiş, yeni aldığım ise 2014'te. Yani büyük ihtimalle tat ve rengi değiştirmişler. Bu ürünlerin raf ömrü ne kadardır? 3 yılsa sorun yok ama 2 yılsa kullanmam bir daha :D
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 yüklü bilgisayarıma bağlı 2 adet F710 gamepad, 1 adet wireless mouse ve klavye var. Bunlar bazen 1-2 saniyeliğine devreden çıkıyor. Klavye mouse sorun değil ama gamepad ile oyun oynarken çok sıkıntı oluyor. Bunun sebebi ne olabilir? Bu konuda sorun yaşayan oldu mu? İngilizce arattım o kadar bir çözüm bulamadım. Başka forumlarda da konu açtım hala cevap bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda bir adet ssd, bir de hard disk var. SSD'ye sistem kurulu, diğerinde ise oyunlar filmler programlar var. Ancak bazen klasörlerin içi boş gözüküyor. Gizli olarak falan değil. Bilgisayarı yeniden başlatmadan da düzelmiyor. Bu sorun hakkında yardımcı olabilecek biri var mı? Google'da aradım ancak bulamadım. İngilizce kaynaklara da bakacağım ancak buradan da biri çıkarsa yardımcı olsun lütfen.
Not: Efsane Sovyet Otomobilleri başlığı altında sadece Sovyet Rusya’da üretilen araçlar değil, Sovyet Bloğu’nda yer alan ülkelerde üretilen araçlar da yer alacaktır.

Bir devrin sembolü…

Evet, bu otomobil o efsane Trabant 601. Bir zamanlar çok ünlüydü ve hala da öyle sayılabilir.

Soğuk Savaş döneminde Doğu Almanya’nın yollarında en yaygın şekilde kullanılan otomobille tanışın. Döneminde çok popüler bir otomobildi ve bu otomobili Volkswagen Beetle’a verilmiş bir cevap olarak da düşünebiliriz.

Trabant 601, 1958’de P50 olarak üretilen otomobilin üçüncü nesil modeli. 1962’de P60 modeli ile devam eden otomobilin ismi 1963’te Trabant olarak değiştirildi. Trabant 601 , Almanya’nın Zwickau kasabasında 28 yıl boyunca 2,818,547 adet üretildi.
İlk başta P50 0.5 litrelik iki silindirli, iki zamanlı ve hava soğutmalı motora sahipti ve bu motor sadece 18 HP üretiyordu. Otomobil önden çekişli, kompozit kaporta ve bağımsız süspansiyonu ile devrinin gelişmiş aracı olarak kabul ediliyordu. 1962’de motorun gücü 23 HP’ye yükseltildi. 1989’da yapılan değişikliklerle son halini alan otomobile 1.05 litre kapasiteli dört silindirli ve dört zamanlı 45 HP gücünde bir motor takıldı.

Otomobilin neden özel olduğuna gelirsek, insanlar bu otomobili çok sevdi. Otomobilin motorunun sesinin bile özel olduğunu düşünüyordu onu kullananlar.

Yukarıda özelliklerini sayarken belirttiğimiz gibi otomobil satışa çıktığı zamanlarda dönemindeki rakiplerine kıyasla çok moderndi. Tek eksi yanı olarak kullandığı motoru söyleyebiliriz çünkü bu kullanılan motorun 1960larda modası çoktan geçmişti. Fakat Trabant 601’e, üretildiği dönemler boyunca 12-volt elektronik ve helezonik yay gibi bir çok önemli geliştirmeler yapıldı.

Otomobilin üretiminin 1991’de sonlanmasından sonra Zwickau’daki montaj hattı Volkswagen’e satıldı. Aynı fabrika aslen Volkswagen’e ait olan Audi markasına aitti. Koleksiyoncular tarafından çok sevilmesine rağmen çalışan bir Trabant 601’i Avrupa’da 500 dolardan daha az bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Kaynak: Otomobilim Benim
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 231
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 12.509 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.