Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.786
Cevap
115
Favori
891.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Slow ya da release preview seç hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen deneyip neticeyi yazıyorum.
  • Arkadaşlar bu arada, normalde wp8.1 kullananlara sunulacak w10 güncellemesi; bu yapı.

Yani 10586.122 numaralı olan yapı direkt olarak yüklenecek. ara versiyonları güncelleme olarak kurmaya gerek kalmayacak.

http://www.neowin.net/news/microsoft-implies-windows-phone-81-users-will-receive-windows-10-mobile-build-10586122
  • Teşekkür ederim slowu seçtim ve güncellemeyi indiriyorum şuan
  • resmi olarak ne zaman yayınlanacakki windows 10 acaba
  • bilmiyoruz ama gerek var mı ki?

zaten insider uygulamasından release preview ya da slow'u seçerseniz, en son w10m sürümü olan 10586.122 telefonunuza kurulur.
  • Final sürümün çıkışının çok yakın olduğu anlamına mı geliyor?
  • Arkadaşlar,
    Yezz Billy 4.7 var.. İnsider yuklu.. çalıştırıyorum İnsider alabilirsiniz diye bir mesaj verıyor ama bir turlu update gelmiyor... win8 de öteye gidemedim.
    arada birde aşağıdaki hatayı veriyor
    https://youtu.be/Sw2V5RrgouA

adam burda win10 kurmuş. biz nasıl kuracagız
    https://disqus.com/home/discussion/wmpoweruser/windows_10_mobile_build_10586107_now_available_to_insiders_in_the_slow_ring/#comment-2509540963

https://uploads.disquscdn.com/images/de36a4445fa83f67733b430afa903f46598a3aa765644b574e8f2d0532e2b0b5.png
    https://uploads.disquscdn.com/images/38ad1d061c1322b24fdef40320fb11b2c14e047373d435b1760c841c062248e8.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 3 Mart 2016; 13:17:21 >

• sorceress kullanıcısına yanıt
    zaten 10586 numaralı yapı final sürümü. ancak nokta güncellemeler ile, toplu güncellemeler yapılıyor. Bunlar kararlılık ve hata düzeltmeleri içeriyor.

eğer sizi rahatlatacaksa şunu söyleyebilirim, hiçbir sürüm final sürümü olmayacak. windows 10 mobile, daima güncellenecek.

zaten waas (Windows as a Service)'nin de mantığı bu.
  • Hala WP kullanan var mı? Bir Microsoft fanı olarak ben bile Ios'a gectım siz neyı beklıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • size ios ile mutluluklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Hala WP kullanan var mı? Bir Microsoft fanı olarak ben bile Ios'a gectım siz neyı beklıyorsunuz?

WP hiçbir beklentimi karşılayamayacak duruma gelse bile ios'a geçmem. Androide geçerim. Herkesin elinde bi ısırık elma bakıyrum kimse benim yaptığımdan farklı bişey yapmıyor. Bakıyorum kimse yaptığımz aynı işi benden çok daha hızlı yapmıyor. Sanmıyorum whatsap'a girip facede takılıp forum okuyacağım bir telefona telefona 2000+ TL para vereceğimi.
  • Lumia 920 kullanıyorum. Bu sürüme geçsem; bundan sonra gelecek olan sürüm güncellemeleri için tekrar Windows Phone 8.1'e dönmem gerekecek mi? Anladığım kadarıyla 10586 sürümünden sonra gelen güncellemeler masaüstü sistemlere yapılan güncellemeler gibi oluyor. Final sürüm adı altında gelecek olan yazılımı şu andaki 10586 sürümün üzerine kurabilecek miyiz? Son bir soru; en son win 10 sürümündeki uygulamalar, oyunlar 8.1 sürümleri gibi stabil çalışıyorlar mı? gördüğüm kadarı ile win 10 mobilede olupta win phone 8.1'de olmayan oyunlar var. Yanılıyor muyum?
  • sorceress kullanıcısına yanıt
    windows insider uygulamasını indir, release preview kanalını seç.

böylece wp8.1'den 10586.122 sürümü kuracaksın.

bu kanal da veya slow da kaldığın sürece, 10586 üzerine gelecek tüm güncelleştirmeleri,

ister fw güncellemesi olsun, ister os güncellemesi olsun ilk olarak almaya devam edeceksin.

gerçi eski cihazlar için fw güncellenmesi gelmesi beklenmiyor.

büyük çoğunluğu ile oyunlar vs herşey stabil çalışıyor.

yalnız 10586.122yi kurduktan sonra cihazını ayarlar-sistem-hakkında-telefonunuzu sıfırlayın kısmından SIFIRLA telefonunu.

daha sonra ise, cihaz tekrar başlayıp kurulum yapacağı zaman, geri yükleme yapma sakın, yeni cihazmış gibi kurulum yap.

not: onedrive'daki verilerin, rehberin, mesajların silinmez, yeterki aynı Microsoft Hesabı ile oturum aç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulobey10

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Hala WP kullanan var mı? Bir Microsoft fanı olarak ben bile Ios'a gectım siz neyı beklıyorsunuz?

WP hiçbir beklentimi karşılayamayacak duruma gelse bile ios'a geçmem. Androide geçerim. Herkesin elinde bi ısırık elma bakıyrum kimse benim yaptığımdan farklı bişey yapmıyor. Bakıyorum kimse yaptığımz aynı işi benden çok daha hızlı yapmıyor. Sanmıyorum whatsap'a girip facede takılıp forum okuyacağım bir telefona telefona 2000+ TL para vereceğimi.

Aynen. iPhone'a tonla para verenlerin iki lafı vardır.

1. Abi çok stabil.
    2. İkinci elde satarken değer kaybetmiyor. Abi telefona 3.000 küsur para vermişsin bi zahmet kaybetmesin. Rakibi Android telefonlar 2.000 lira.

Whatsapp'a 2 salise erken gireceğim diye o kadar para verilmez yazıktır. İsraftır.

• w10 ile ne değişti Allah aşkına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

830 dan geçiş yaptım ilk defa bu kadar uzun sürdü veriler taşınıyor şuan

Ekran titremesi duzeldi mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

830 dan geçiş yaptım ilk defa bu kadar uzun sürdü veriler taşınıyor şuan

Ekran titremesi duzeldi mi hocam?

Sabah elime aldım yeni yeni kullanmaya başladım çok az var sanki tam bakamadım
    Kararma olmadı şuana kadar bide
    Hız da güzel şarz bana göre içiyor şuan sbah 7 buçuktan şuan %50 normlde 70 80 şerde olurdu

• .122 ile sanki şarjım daha az gidiyor gibi

• İşımizi görüyor hocam..sıkıntımız yok..Niye sürünelim.kullandığiniz tabir hoş olmadı...herkesin bir tercihi var..saygı duymak lazım.

• 
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.