Şimdi Ara

Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu (1112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.787
Cevap
115
Favori
890.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
143 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

[simage]

Yahu ios uygulaması falan portlasınlar bu kadar zor mu ? Öyle bir yazmış ki sanki uygulama için 100.000₺ harcayacak altı üstü bir uygulama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Ne varki? Bankacılık uygulamalarının çoğu yok bende daha önce konuştum bir kaç kere yapıcaz dediler ama olmadı adamlar ne yapsın Windows Phone reklam ve pazarlamada iyi yapılsa uygulamalarıda çıkar google play,appstorenin yanına windows phoneda konar. Ama ne zaman olucak bu durum Androide 7.0 yakında gelicek İosada 10 gelicek biz daha yeni güncellemeye tam manasıyla eksiksiz ulaşamadık.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Geçen gun bi haber vardı wp developer ları diğerlerinden daha fazla para kazanıyor diye yani aslında zor bişey değil,enparanın tek eksi si benim için.

• Az önce edge den twitter a gireyim dedim krize gidecektim,ne uygulaması uygulama nede tarayıcıdan doğru düzgün giriyor,telefonda uygulama kalmadı artık sildim çoğunu çalışmıyor doğru düzgün,tarayıcıdan kullanmaya çalışıyorumda oda bir yere kadar,ben uygulama kullanamadıktan sonra başlarım böyle platforma,spotify filan zaten tam bir enkaz onları hiç katmıyorum bile,hele şu enpara olayıda bardağı taşıran son damla oldu,banka da bunlardan bir yol olmayacağını anlayınca sallamış başlarından,neyse bende en geç nisan ayında bırakmış olacam bu platformu.

• Adam bir de 9 aylık tatile çıktı sanki final sürümü yayınlandı her şey halloldu da

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam ben hızlı yavaş vs pek anlamıyorum. Şu anda L735 te .107 sürümündeyim ne yapayım şimdi ben?

Slow halkasına geçiş yapın Insider Preview uygulamasından. Güncellemeleri kontrol edince .122 güncellemesi gelecektir.
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Ben de microsoft u çok sevmeme rağmen bırakacağım büyük ihtimal.Şirketin topal ayağı resmen mobil bolumu.Bir turlu düzelmedi.İnsan uzuluyor...

• Firmware güncellemelerinde durum ne?

• Firmware yayınlanacaktı en son ?
  • Yapmaları gereken şey o kadar basit ki neden böyle yapıyorlar anlamak güç sözde dünya devi yazılım şirketi.. Açıkçası surface Phone mudur nedir akıllarında o var galiba yoksa eylül ekim gibi çıkar dedikleri şeyi hala mart ayında dağıtamamış olmalarını başka bir şey açıklamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Silentscream12

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Hocam ben hızlı yavaş vs pek anlamıyorum. Şu anda L735 te .107 sürümündeyim ne yapayım şimdi ben?

Slow halkasına geçiş yapın Insider Preview uygulamasından. Güncellemeleri kontrol edince .122 güncellemesi gelecektir.

Sıfırlamam gerekecek mi yüklemeden sonra telefonu?
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    windows insider uygulamasını aç, release preview kanalını seç ve sonra ayarlar-güncelleştirme-güncelleştirmeleri denetleyi seç.

.122 sürümünü yüklemen tavsiye edilir.
  • "Windows Insider" uygulamasından, Release Preview veya Slow kanalını seçmek .122 güncellemesi için yeterli olacaktır.
  • Daha sonra sıfırla filan demiş bazıları şart mı bu?

• GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Fast halka Redstone yapılarına geçti. RS'den tekrar TH2'ye OTA ile dönüş mümkün değil, mümkün olsa bile çok saçma. Slow halka da bir süre sonra RS'ye geçecektir. Açıklandığı gibi TH2'de kalmak isteyen Release Preview kanalına geçmeli.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    eğer wp8.1den w10a geçiş yaptıktan sonra hiç sıfırlama yapmadıysanız, yapmanız tavsiye edilir.

yalnız geri yükleme yapmayın , yeni telefonmuş gibi kurulum yapın.
  • O, Lumia 950 ve Lumia 950 XL için geçerli, en azından şimdilik.
  • 8.1 deyim hız konusunda son durum nedir bug vs?Aratır mı 8.1'i?

• Yazdığımı kaldırmak ne demek ya ? Kim sorumlu bundan ?

• {searchTerms}. Arama simgesi olan dokunmatiğe bastığımda.edge sçılıyır fakat google sayfası açılıp bu terim google arama kısmından otomatik aranıyıt.arama motorunu google yapmama rağmen edge de başlangıç sayfası hep bu çıkıyor.yokmu bunun bi çözümü?

• 
Sayfa: önceki 11101111111211131114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.