Şimdi Ara

WİN7 DESTEĞİ SONA ERDİ [SS] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
7.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsletim sistemlerinde destek onemlidir ama madem 7 ile devam ediceksiniz mevcut guncellemelerin ve addon paketlerin tamamamini kurun sonra tum driver ve tarayicilarinizida mumkun olan son surume yukseltin belli basli virus saldirilari konusundada uyanik olursaniz win 7 yi bu haliyle daha 1 sene kullabirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LaOtzi kullanıcısına yanıt
    Win 10 PRO + office 69 tl bence kaçırmayın geçin kurtulun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 15 Ocak 2020; 15:22:13 >
  • Nereden edinebiliriz ?
    Windows 10 Pro ve Office 2019 Pro Plus 69.99TL | Donanımhaber'e özel %10 indirim yazilimstore.com da! (ilandır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdc

İsletim sistemlerinde destek onemlidir ama madem 7 ile devam ediceksiniz mevcut guncellemelerin ve addon paketlerin tamamamini kurun sonra tum driver ve tarayicilarinizida mumkun olan son surume yukseltin belli basli virus saldirilari konusundada uyanik olursaniz win 7 yi bu haliyle daha 1 sene kullabirsiniz
    Zaten kendi PC’m Win10 hocam, yedekte duran PC 7, arada kullanmam gerekiyor o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • win7 veletlerin ve hiç pcden anlamayan yaşlıların işidir. normal bilgisayardan anlayan bir adamın win7 kullanabilmesi zor ihtimaldir.
  • WİN7 DESTEĞİ SONA ERDİ [SS]

• Sırf Asus N55 Serisi notebookumun extra bass sürücüsünü desteklemediği için geçemiyorum w10 a. W10 yükleyince harici bass ı çalıştıramıyor w10. Aynı pc ye sahip olanlar anlamıştır ne demek istediğimi.

• Zaten artık yeni çıkan bilgisayar parçalarının hiçbirisi windows7 kurulmasına izin vermiyor. Uyumlu değil. Eski bilgisayarlar bozulacak olursa bırakmak zorunda kalacaklar zira ryzen 1 nesil işlemcileri bile desteklemiyor. Ben şahsen win7 nin aero buzlu cam görünümünü çok seviyordum kurmak için baya uğraştım fakat kurdurmamak için ellerinden geleni yapmışlar kuramadım ryzene. Yaşamının son günlerinde birlikte olmak istemiştim ühüühüü<3

• Böyle bir şey nasıl mümkün ? Win10 Normal fiyatı 1599TL gösteriyor ancak nasıl o paraya lisans verebilir?
    Mümkün Hocam size OEM lisans satıyor yani o lisans kullandığınız cihazın bir donanımı gibi oluyor başka cihazlarda kullanamazsınız.

Anakart değişimi yaptığınızda o lisas ta anakartla birlikte gider, tekrar kullanma imkanınız yok.

1599TL Win10 'u cihaz değişimi yapsanız dahi kullanmaya devam edebiliyorsunuz
  • Anladım yani alsak bir problem olmayacaktır diyorsunuz.
    Olmaz hocam, 64 - 32 bit olayına dikkat edin geri dönüşü olmaz, lisans iade edilebilen bir şey değildir.
  • Benimde en begendigim surum kimsenin begenmedigi win me surumuydu

• Bırakın da artık bitsin. Vistaya dönecek millet yakında hatta XP.

• ghostweb kullanıcısına yanıt
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-50849550
  • Kolay gelsin ben en guncel en iyicilerdenim biliyorum sacma sapan durumlarlada karsilasiyorum ama win 10 pro yu insider olarak fast ringte kullaniyorum yani beta surumu benimde oyle garip bir takintim var iste 😆

• memcho kullanıcısına yanıt
    Windows 10 ses konusunda cok sikintiliydi bir aralar hatta creative ile is birligi yapip ses karti driverlarini ve ses algoritmasini yeniden yazdilar

• XP ile beraber en sağlam sürümler olarak tarihe yazıldılar.
  • zaten destek almıyorduk ki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.