Şimdi Ara

WiFi'ye Musallat Olan Komşudan Bıktım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
4
Favori
17.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 200
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eski_nesil (10 mesaj) cagataykozan (5 mesaj) emrecinar1979 (4 mesaj) lawbreaker (4 mesaj) Havya Makinesi (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (98 mesaj) Mobil (74 mesaj) Mini (12 mesaj) Uygulama (63 mesaj)
  • @
55 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> WiFi'ye Musallat Olan Komşudan Bıktım!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4218 Mesaj
    aklıma şey geldi. bundan 10 yıl önce muhittin abi vardı aklı hep karı kızdaydı. dükkanı vardı bunun kılıfcılık yapıyordu. dükkanında wifi'si vardı en az 2 yıl şifre koymadı iyi sömürmüştüm
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Modemi gizli hale getirin bu bütün modemlerde. Vardır modem ssd gizle gibi bir şeydi .kendi telefonunuzdan ağ ekle deyip modemin adını şifresini yazıp girebilirsiniz sorarsa modem soğuk :) yani bozuldu deyin .yada modemin anteni sökülüyorsa sökün https://www.youtube.com/watch?v=n8FVuoF3JyE&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crea1903 -- 17 Mart 2020; 18:1:24 >
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Karakter sahibi bir insan gibi davranın ve gerekeni yapın..

|
    |
  • Yüzbaşı
    930 Mesaj
    SSID gizle sorarsa da wifi bozuldu de. SSID gizleyince wifi gözükmüyor ağ ekleye tiklayip wifi ismi ve sifresini girince baglaniyor ben öyle yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1490 Mesaj
    Yav ailene vermeyeceğim diyemiyor musun ? Kıza da yok de. Bak senin internetinle işlediği herhangi bir suç senin üzerine kalır. Hiç öyle araştırıp da telefon kiminmiş fmvs bakmıyorlar, tanıdığım 1 sene hapis yattı bu yüzden. Kimseye internet vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11 52 7 -- 6 Nisan 2020; 9:12:24 >
    |
    |

Modem bozuldu veya İnternet gelmiyor arıza kaydı bıraktım dersin olur biter sanki internetin parasını o veriyor herhangi birine küfür etse ilk siz içeri girersiniz.İnşallah Terör örgütü , fetöcü felan değildir yoksa sizi alırlar içeri siz derdinizi anlatana kadar 5 yıl yersiniz.

Ailen'de akıllansın modem kullanıcı adı şifre veya modemdeki adsl kablosunu çıkar bir kaç gün böyle takıl üst kattaki kız internetin ayarlarını bozdu dersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 17 Mart 2020; 18:23:37 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    562 Mesaj
    Açık açık söyle net yavaşlıyor mağdur oluyorum, kusura bakmayın paylaşamayacağım de. Kızın suçu yok. Yoldurma kendini birader.

|
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj

Hocam o şekilde yapınca bağlanıyor yazıyor devamında da kaydedildi diyor. Komşu şifre mi değişti diye tekrar gelir. Modem gizlemek en mantıklı çözüm bence.

|
    |
    Part Of The Nature kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1523 Mesaj

Şifreyi paylaşması zaten hata. Ssdi gizlerse evdeki diğer kullanıcılar da rahatsız olacaktır. Modemin çıkış gücünü düşürebilir %40 yaparsa oda işini görecektir tahminimce.

|
    |
    IT Engineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Çok bencilsin!
    Etrafımda oturan tüm öğrencilere kendim şifreyi isteyerek verdim.

• Yüzbaşı
    591 Mesaj
    Oyun oynadıgını ve interneti başkaları kullandıgı zaman oyunda ping gibi sorunları cıktıgını belirtin bu yüzden internet şifremi bir daha veremeyeceginizi söyleyebilirsiniz.
    |
    |

Veya direk vermiyorum de kasma bu kadar 😅

|
    |
  • Çavuş
    98 Mesaj
    Ödeme yöntemlerinden bahset bence.

|
    |
  • Yüzbaşı
    765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

SSID gizle sorarsa da wifi bozuldu de. SSID gizleyince wifi gözükmüyor ağ ekleye tiklayip wifi ismi ve sifresini girince baglaniyor ben öyle yapıyorum
    + arkadasındediği gibi ssid gizle ve değiştir ssid sonrada aynen modem bozuldu sanırım ugrasıyorum olursa haber vericemde
    gene sorar ise abla modem bozuldu alamdım zırlan biraz

Not: öncesinde ailene anlat yukarda yazmıssın onlarda ele vermesin seni
    |
    |
    Hocam vermeyeceksin bu kadar basit kibar mı reddedersin başka türlü mü reddedersin bilmem. Fakat vermek zorunda değilsin. Gerisini düşünmeye bile gerek yok. Bu senin seçimin.
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.