Şimdi Ara

WiFi'ye Musallat Olan Komşudan Bıktım! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
18.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Misafir ağı aç ve hız limitini 0.5 mbs yap bak o zaman istiyebiliyor mu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın de bitsin gitsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır demesini öğrenin. Bu kadar basit.
  • internetin sınırsızsa ve kullanımı yüzünden senin kullanamama gibi bir durumun yoksa (downloadun falan düşmüyorsa) neden yardımcı olmuyorsun ki, eğer aileleriniz görüşüyorsa üstelik . sebebi ne bunun merak ettim. Farzet ki arkadaşların gelecek bir baktın evde kahve- çay bitmiş veya annen yemek yapacak yağ bitmiş salça bitmiş gece vakti tam burda konu dışında yardırırken sigaran bitmiş istesen ve evet bende var ama sadece ben kullanmak istiyorum cevabı alsan hoşuna gider mi
  • Modemden misafir ağ oluşturup hızını yavaşlatabilirsiniz,

Benim tavsiye edeceğim yöntem modem ayarlarından SSID yayınlamayı kapatarak modemin anteninin kırıldığını ve kötü çekmeye başladığını söyleyin.

Bu ayarı yaptığınızda wifi ağları sekmesinde ağınız gözükmez, bağlanmak için ağ ekle deyip ağ adınız ile bağlanabilirsiniz,

Sonrasında sizin cihazlarınız otomatik bağlanacağı için size bir kullanım zorluğu yaratmaz.

Küçük bir araştırma ile bahsettiğim ayarı rahatlıkla bulursunuz.

Bazı insanlar ya cidden böyle şeyleri anlamıyor yada yüzsüzlükte nirvana yapmışlar, o yüzden bu tarz yöntemlere başvuruyorum ben de
  • Ben modemden SSID yayınını kapattım. Ağ adını da girerek bağlanıyorum. Soran olursa yok internetim falan.

• Servis sağlayıcı internetin paylaşıldığını tespit etmiş tektarı halinde sözleşmeyi feshedip interneti kapatacaklarmış diyin.

Bu arada komşunız bile olsa tanımadığınız kişilerle interneti paylaşmayın. İşledikleri herhangi bir suçta hat sahibi olarak sizin tepenize binerler. Ailenize de durumu bu şekilde açıklayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya paran ya canın koçum de

• quote:

Orijinalden alıntı: eski_nesil

O ayarı ben de düşündüm ama modemimde öyle bir ayar maalesef yok. Kaplama işinin tutacağını sanmıyorum direk üst kattalar ve modem ile onları oturma odası hemen hemen üst üste.
    Kardeşim hanım ablamız senden şifreni aldıktan hemen sonra iyi kerizledim enayiyi deyip iç geçiriyor.
    Yaşadığı yerde arkadaşlarıyla buluştuğunda alt komşumdaki enayiden şifreyi istiyorum kafama göre takılıyorum diyor.
    Bunlari gözünün önüne getir ona göre cevap ver.
    Yine bi şey diyemiyorsan online oyun oynuyorum bağlamtı sorunu yaşıyorum şifremi veremeyeceğim malesef de geç

• https://www.youtube.com/watch?v=-k49ykDKi68&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: eski_nesil

O ayarı ben de düşündüm ama modemimde öyle bir ayar maalesef yok. Kaplama işinin tutacağını sanmıyorum direk üst kattalar ve modem ile onları oturma odası hemen hemen üst üste.
    Modemimde oyle ayar yok diye birsey olmaz, ses acma butonu gibi birsey degil yazilim meselesi.

192.168.1.1'e gir, kullanici adini sifreni gir, orda baglanan aygitlari gosterir. Kendikini degil digerinin hizini %10 veya %5'e cekiceksin.

%5'le kullanmaya devam ediyorsa birak istedigi kadar kullansin sana bir zarari olmaz. Kizin meslegi ne bu arada? Karsiliksiz iyilik kalmadi artik. Isine yaracak her hangi bir meslek yapiyorsa sen de ondan yardim iste. Ik mik yaparsa zaten birdaha gelmeye yuzu olmaz
  • Ulan ayıp yahu yeri gelince ah o eski insanlar diye söylenip durursunuz ama 1 aylık internet paylaşmaya gelince ah vah edersiniz senin ben kalıbına tükürem insan komşusundan bir şifre esirgermi zaten kadın 1 aylığına gelir bunun için internetmi çeksin eşşek gibi verecen ama ben malımı vermem dersen ihtiyacın olduğundada başkası vermez

• Ulan millet ne şanslı. Keşke benim de böyle internetimi isteyen milf bi komşum olsa. Ona cigabaytlar, telobaytlar kurban. 1mb hız versin gerisi ona kalsın.
    O benim internetimi ben onun...
    Buradan bi konulu orta metrajlı film çıkartırım aga

• sen gene iyisin, bizim tanıdık vardı, akli dengesi yerinde olmayan kızını bizim eve yollamıştı kız bir ay gitmemişti. annem odaya kapanıp ağlıyordu artık.

insanlar bazen kullanıyorlar işte etraflarındaki kişileri. kullanılan durumuna düşmemek gerek. açıkça söylemek gerek bazen. biz saf insan olduğumuz için çekiniyoruz ama çekinmeyen biri denk gelirse böyle musallat oluyor.

• Aynı modelin benzeri bizde de var. Adamda 25-30 trilyon para var. Adam gelir bizim alet çantamizi, yani böyle cok basit seyleri kendinde oldugu halde bile kullanmak ister, ya git kendine al bir tane. Adam yemek bile yemiyor gidiyor corba iciyor en ucuzundan awk. 80 yaşında bir de.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.