Şimdi Ara

WiFi'ye Musallat Olan Komşudan Bıktım! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
3
Favori
18.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kardeş yan komşu senmisin yoksa)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    ? Hiç bir yerde direk olarak girebileceğin Wi-Fi yok ya TC ya telefon numaranı giriyorsun.haberde mi izlemiyorsun kaç kişi hapislerde bunlar gibi şeyden . Teknoloji forumuna girip bukadar cahil kalmak pes doğrusu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crea1903 C kullanıcısına yanıt
    nerde yok yahu ben gittiğim her yerde wifi şifresini verirmisiniz diyorum hatta telefonu verip girermsin diyorum alıp devam ediyorum. Hatta o mekana tekrar gittiğimde telefon tablet otomatik bağlanıyor o senin dediğin s.bucks b.king tarzı yerlerde (14 gündür evden çıkmadım yeni olduysa bilemiyorum)
    Hapse giren zaten o tarz eylemleri yapmıştır da girmiştir yani bir mekan sahibinin müşterisine şifre verdiği için hapse girdiğini görmedim duymadım bugüne kadar
  • oyun oynuyorum lag giriyo de
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    Starbucks şifresinden değil tekil şahıs ev şifresinden bahsediyoruz .

• 35+ Kız. Wifi sana kurban olsun anam.

• quote:

Orijinalden alıntı: crea1903

Starbucks şifresinden değil tekil şahıs ev şifresinden bahsediyoruz .
    onu diyorum işte bende, yukarıda ''Hiç bir yerde direk olarak girebileceğin Wi-Fi yok ya TC ya telefon numaranı giriyorsun'' demişsin ya. Ben de dedim ki x cafeye gidiyorum garsondan şifresini istiyorum ne kimlik no ne tel girmeden bağlanıyorum dedim. Nete bağlandığın anda zaten birçok iz bırakıyorsun kimin ne yaptığını tespit etmek atla deve değil, ha kimse uğraşmaz burda senin üstüne kalır dersen bilemem ama teknik olarak aynı wifi üzerinden bağlanan farklı cihazlar ayırt edilir kolayca. Şöyle düşün istem dışı biri şifreni kırdı (o tarz programlar var) haberin bile yok, onun yaptıklarından sen sorumlu olabilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawbreaker -- 30 Mart 2020; 6:58:1 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.