Şimdi Ara

Western Digital 1TB WD 2.5' Elements Portable USB3.0 Siyah 129 TL! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
10
Favori
19.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaryo dönüyor arkadaşlar. kredi kartı ödeme kısmında sepetiniz boş deyip geri atıyor. bari ödeme ekrarınında yapmayın böyle olay.

vatan'da inidire sokmuş : 159 TL diyor. Çok acil ihtiyacı olan alabilir. Gerçi ortalama fiyatlar böyle. Bundan sonra düşecek sanırım...

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/wd-wdbpck0010bbk-eesn-2,5-1tb-elements-se-usb30--usb20-tasinabilir-disk/productdetails.aspx?I_ID=56324

• 20 adet daha stokta.
  • çok fantezik site; tam 23:23 te fırsat şansı tanıdı. Resmen tahrik oldum.
  • Adamlar mis gibi kampanya yapıyor, alamayanlar hemen çamur atmaya başlıyor. Ne diyelim.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/wd-wdbpck0010bbk-eesn-2,5-1tb-elements-se-usb30--usb20-tasinabilir-disk/productdetails.aspx?I_ID=56324
    4 TL de kargosu..

25 TL fark için bence değmez. Taksit yaptıramadım diyen var, pahalı fiyattan almış bulundum, sipariş iptaliyle uğraşıcam diyen var..
    Gider vatan mağazasından alırım.

Bedava vermiyorlarya milletle kafa buluyorlar. Prim vermeyin böyle firmalara.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Adamlar mis gibi kampanya yapıyor, alamayanlar hemen çamur atmaya başlıyor. Ne diyelim.

• quote:

Adamlar mis gibi kampanya yapıyor, alamayanlar hemen çamur atmaya başlıyor. Ne diyelim.

edebiyle kampanya yapana kimse bir şey demiyor. yukarıda birçok kişi sebebini yazdı zaten.
  • bu işte bir bit geniği var,ben bu siteye güvenemedim,ödeme ekranında 254 tl yazıo,resmen kandırıyorlar.
  • arkadaş ilk satışa çıkan seride tam 22.00 da spete atım 1 dk içinde işlemi hallettim site kasmasına rağmen siparişi onayladım ve siparişiniz onaylanmıştır yazısı geldi. Sanalkartın limitide 150 yapmıştım zaten kargo ücretini felan hesaba katarak.129 a aldım diye seviniyordumki az önce siprarişleri kontrol ettiğimde İşlem Yarım Kalmış. yazısını gördüm.

Al bi de burdan yak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMeT_60 -- 15 Mart 2013; 23:41:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

edebiyle kampanya yapana kimse bir şey demiyor. yukarıda birçok kişi sebebini yazdı zaten.

Ben incehesap.com un kampanyalarını beğeniyorum. Hızlı olan alıyor. Herkez beyenmeye bilir siteyi kötülemek ne diye?
  • quote:

quote:

quote:

Ben incehesap.com un kampanyalarını beğeniyorum. Hızlı olan alıyor. Herkez beyenmeye bilir siteyi kötülemek ne diye?

yusuf ne diyosun Allah aşkına? herkes hızlı olsa çıktığı gibi satılsa amenna.. ama 129 dan devam edip tam onay vericekken kredi kartı ile 254 fiyat çekmek de nedir? profilini açta görsün herkes ayrıca ne bu gizlilik? yoksa??

• quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

20 adet daha stokta.

38 adetti bi baktım 15 oldu la bu ne dedim,aa bidaha baktım 20 olmuş,
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMeT_60

arkadaş ilk satışa çıkan seride tam 22.00 da spete atım 1 dk içinde işlemi hallettim site kasmasına rağmen siparişi onayladım ve siparişiniz onaylanmıştır yazısı geldi. Sanalkartın limitide 130 yapmıştım zaten 129 a aldım diye seviniyordumki az önce siprarişleri kontrol ettiğimde İşlem Yarım Kalmış. yazısını gördüm.

Al bi de burdan yak

+4 tl kargo bedelinden dolayı sıkntı çıkmıştır heralde.150 tl altına kargo bedava diyor sitede.
  • geçen hafta bimeks hediye çeekimle bunu aldım gayet güzel hızlı çok memnunum
  • fiyat bu kadar düşük olduğuna göre vardır bi katakuli
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMeT_60

arkadaş ilk satışa çıkan seride tam 22.00 da spete atım 1 dk içinde işlemi hallettim site kasmasına rağmen siparişi onayladım ve siparişiniz onaylanmıştır yazısı geldi. Sanalkartın limitide 130 yapmıştım zaten 129 a aldım diye seviniyordumki az önce siprarişleri kontrol ettiğimde İşlem Yarım Kalmış. yazısını gördüm.

Al bi de burdan yak

Kargo ücreti ile yaklaşık 133 oluyor. 135 yapsaydınız bir sorun olmazdı sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

işte sorun hızda değil, kapiş ?
  • 24 saatte kargoluyoruz süper hızlı gönderi gibi ibareler var ama sipariş durumunda tahmini tedarik süresi 3 gün görünüyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aAmiQo

quote:

quote:

quote:

yusuf ne diyosun Allah aşkına? herkes hızlı olsa çıktığı gibi satılsa amenna.. ama 129 dan devam edip tam onay vericekken kredi kartı ile 254 fiyat çekmek de nedir? profilini açta görsün herkes ayrıca ne bu gizlilik? yoksa??

Ben bu sitenin kampanyalarından her istediğim ürünü aldım. 1 kere bile isteyip alamadığım olmadı. Asla dalavere döndüğüne inanmıyorum.

Daha önce 73tl ye bu ürünün usb 2.0 ını
    383tl ye dell netbook
    230 küsüre nokia 5230 vs. vs.

Her biride sorunsuz oldu. Bence sorun sizde.

• bittimi yani
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.