Şimdi Ara

Western Digital 1TB WD 2.5' Elements Portable USB3.0 Siyah 129 TL! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
10
Favori
19.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

sanal kart ile 1 tane sipariş verdim
    Alt Toplam : 109,32 TL
    Kredi Kartı Peşin İndirimi : 5,32 TL
    Taşıma Ücreti : 4,00 TL
    KDV : 19,68 TL
    Toplam Fiyat : 127,68 TL

ben de normal kartla aldım,ama taksit ekranı çıkmadığından peşin almak zorunda kaldım..Bu arada son ekranda fiyat kısmı boş gözüküyordu sayfayı yenilesemde değişen bir şey olmadı;tam vazgeçiyorken ödeme sözleşmesinde 129 tl yazdığını görünce onay verdim.. sonra bağlanma girişimi başarısız dedi.. sayfayı 1-2 kere yeniledikten sonra da siparişiniz alınmıştır dedi.. Ama pişman oldum yanlışlıkla peşin adığım için.. Alan arkadaşlara hayırlı olsun,ne diyim..
  • Bende Yanlışlıkla 83 adet aldım

Siparişiniz başarıyla kaydedilmiştir.
    Sipariş Numaranız : 78270
    Siparişinizin geçerli olabilmesi için en geç üç gün içinde havalesinin yapılması gerekmektedir.
    Havalenizi yaparken sipariş numaranızı belirtmeyi lütfen unutmayınız!
    Ödeyeceğiniz tutar: 21.041,43 TL
    AKBANK Osmanbey Hesap No:390-93932 (IBAN:TR110004600390888000093932)
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

incehesap sağlam siteydi aslında ama bu yaptıkları ahlaksızlık. ilk başta sepete attığında fiyat eski haline geliyor. fiyat normale döndüğünde de site çöküyor :) kesinlikle kasıt var.

bu ilk değil daha önce de farklı ürünler de aynı şeyleri yapmıştılar bir de utanmadan gelip foruma yazıyorlar!
  • Siteye gönderdiğim mesaj:
    "Fırsat soytarılığı
    Sözde bir fırsat saati yapmışsınız. İnsanlara 1 hafta bekleyin deyip sonra da yok 20 tane yok 10 tane oynatıp durmuşsunuz. Satılıyor gözüküyor,sepete atıyoruz yine iki yüz küsür. Dönüyoruz atmaddan önceki hali yine 129. Yani İNCE HESAP YAPIYORSUNUZ! Hee, şunu diyebilirsiniz, isterseniz alın. İSTEMİYORUZ. reklamın da kötüsünü yaptınız, tebrikler ! Elveda ince hesapçılar.
    No:Donanımhaberdeki yorumları okuyarak övünebilirsiniz."
  • Ödenen Tutar 127,68 TL aldımmm :)) fakat acayip talep var sanırım ter attım alana kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zozolu

tam çakal bu herifler yermi lan dh

Bence yemiş

Bu konudaki kullanıcılar
    81 kayıtlı üye, 28 misafir

Adamların amacı reklamını yapmaktı gayet iyi yaptılar. Yüksek fiyattan satılan ürünlerin iade edileceğini onlar da biliyorlardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ohaaaaaaaaaaaaaa lan ben 4 saat önce 169 a 10 taksite bimeksten aldım evlat acısı gibi koydu lan
  • ARKADAŞLAR BEN 244TL YEDİM. 10 TANE İPTAL YAZDIM... BEKLEMEDEYİM... DAHA ÖNCE MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE KONUŞTUĞUMDA İPTAL EDİLEBİLCEĞİNİ SÖYLEMİŞLERDİ...
  • ALANLAR ALMIŞ AMA TERBİYESİZLİK VALLA.
  • oo saavaş alanına dönmüş burası :) ne çok disk alan varmış arkadaş hahaha abi adamlar 100 tane satıyo bin kişi talep ederse kapan alacak geri kalan yazacak kaçınılmaz. şöyle 1000 tane satılacakki o zaman sıkıntı olmazdı sanırım 100 az bence
  • 3d den alnca tele kod mu geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

ohaaaaaaaaaaaaaa lan ben 4 saat önce 169 a 10 taksite bimeksten aldım evlat acısı gibi koydu lan

mağazadanmı aldınız o fiyata yoksa webden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

ohaaaaaaaaaaaaaa lan ben 4 saat önce 169 a 10 taksite bimeksten aldım evlat acısı gibi koydu lan

mağazadanmı aldınız o fiyata yoksa webden mi?

mağazadan aldım, netten dilim yandı hiç bir elektroniği almam daha
  • 38 ürün kaldı yenileyip duruyorum yaaav
  • Merhaba Sayın Yağmurcukardeş,

Fırsat fiyatı haricinde verilen siparişler iptal edilip çekilen tutarlar iade edilmektedir.

Fırsat ürününe özel fırsat fiyatı haricinde satış yapılmamaktadır.

Çekilen ücret kartınıza iade edilmiştir.

Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxidooz

ARKADAŞLAR BEN 244TL YEDİM. 10 TANE İPTAL YAZDIM... BEKLEMEDEYİM... DAHA ÖNCE MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE KONUŞTUĞUMDA İPTAL EDİLEBİLCEĞİNİ SÖYLEMİŞLERDİ...

banka mantığı işte,size parayı iade edene kadar 15-20 gun kullanacaklar sonra da hesabınıza yatıracaklar... resmen milletten kredi çekiyorlar..Müşteriyi tefeci yerine koyup, utanmadan bir de bekletecekler aldıkları parayı iade edene kadar. Ali cengiz oyunları tutmuş.. reklamlarını da yaptılar bi guzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahırman

quote:

Orijinalden alıntı: maxidooz

ARKADAŞLAR BEN 244TL YEDİM. 10 TANE İPTAL YAZDIM... BEKLEMEDEYİM... DAHA ÖNCE MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE KONUŞTUĞUMDA İPTAL EDİLEBİLCEĞİNİ SÖYLEMİŞLERDİ...

banka mantığı işte,size parayı iade edene kadar 15-20 gun kullanacaklar sonra da hesabınıza yatıracaklar... resmen milletten kredi çekiyorlar..Müşteriyi tefeci yerine koyup, utanmadan bir de bekletecekler aldıkları parayı iade edene kadar. Ali cengiz oyunları tutmuş.. reklamlarını da yaptılar bi guzel..

para hemen geri yattı hocam
  • arkadaşlar boş verin indirdik comda verbatim 1 tb kargo dahil 149 tl bence 20 tl için eziyete değmez.
  • para bankada işlem görmeden hemen yatıyo amma senaryo yazıyosunuz haa herkes ekonomist anasını satayım ahahahaa iki dakkada yazdı banka parayı çalıştıracak diye bizim 120 lirtayı bekliyodu bankada lsşaksjaklsjakslajsa ne güldüm lan gece gece
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.