Şimdi Ara

Western Digital 1TB WD 2.5' Elements Portable USB3.0 Siyah 129 TL! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
10
Favori
19.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yanlış yazmışım kusura bakmayın onu hesaba katmıştım bende 150 lira limit koymuşum biraz önce kontrol ettim.Zaten limitte sıkıntı olsa ödemeyi alıp siparişi onaylamazdı diye tahmin ediyorum.Başka bir açıklaması olmalı son aşamaya gelip onayladığım halde İşlem Yarım Kalmış uyarısının
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

Adamlar mis gibi kampanya yapıyor, alamayanlar hemen çamur atmaya başlıyor. Ne diyelim.

edebiyle kampanya yapana kimse bir şey demiyor. yukarıda birçok kişi sebebini yazdı zaten.

Ben incehesap.com un kampanyalarını beğeniyorum. Hızlı olan alıyor. Herkez beyenmeye bilir siteyi kötülemek ne diye?

işte sorun hızda değil, kapiş ?

Sen kapişle mapişle kendini avut.

• Kalmadı mı hiç beyler bende hep 254 yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsat ürünü 15 Mart 2013 Cuma akşamı saat 22:00 - 00:00 arasında rastgele zaman aralıklarında rastgele adetler ile satışa açılacaktır.
  • seri olan aldı durum bu. 100 tane ürüne 1000 kişi talep edince alan aldı alamayan kaldı. siteye bok atmak gereksiz bedava dağıtmadıya adamlar kampanya yaptılar adet belli talep belli ne bekliyodunuz?
  • Hadi ben son parti bitsinde alsak ta alamasak ta bitsin bu çile.
  • off alamıcam yine
  • Geldi yine çöktü yeee !!!
  • Alana bişey diyen yok arkadaşlar ya Allah aşkına.. biterse biter satmazsın kapatırsın.. 129 dan devam ederken son anda 254 olunca bu ne demek oluyor? biz buna şikayet ediyoruz. merak etmeyin bizler de biliyoruz 100 adet satılacağını..

Sonuç olarak; görmüş olduğumuz muamele, yaşadığımız sinir harbi 20-30 lira için değmezmiş onu anladık..Siteyi sevenler övenler de alışverişe devam edebilirler..haydi hayırlı işler
  • Yine alamadık belasızlar ya...
  • site çöktü
    3 taneekledimsepete. ödemesayfasında cortttt
  • artık bu sıcak fırsatlarda iyice sıcak hayal kırıklarına döndü :)

şahsen bende bu tür olayları reklam için yaptıklarına inanıyorum yoksa bir kota koyarsın bittiğini herkes anlar olur biter
  • Bu ürün fırsat fiyatına geçtiğinde ücretsiz kargo ibaresi yok oluyor değil mi? Yani kargo ücretli?
  • lanet olsun malım 2 saat zaman kaybettim
  • Site yalan olmasaydı kapıyordum 1 tane. Harddisk tükendi mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

site çöktü
    3 taneekledimsepete. ödemesayfasında cortttt

250 tl oldu yine yeeee !!!! !'^'!^delirecemm yaa
  • kalmadı ürün..
  • Arkadaş tam son noktaya geliyorsun error veriyor 244 aldım çok şükür hemen iptal ettim ya yoksa kar edelim derken kazığın alasını görecektik neyseki hemen incehesap.com müş hiz. gecenin bu saatinde aradı iptali onaylattı:)
  • quote:

Site yalan olmasaydı kapıyordum 1 tane. Harddisk tükendi mi acaba?

Alan aldı yusufcuğum sen yavaşsın tüh..yoksa site çok iyi gerçekten.. yani site yalan olmadı yoksa
  • arkadaşlar sipraişi tamamlamıştım.sipraişin başarısız olarak gözüktüğünü İşlem Yarım Kalmış yazdığınıda söyledim. Biraz önce online bankacılıktan kredi kartımdan 134 lira(yanında 1 ürün daha vardı) para çektiklerini görüyorum.150 Lira olan sanal kart limitim 15.7 kaldı olarak gözüküyor.
    Şimdi bu adamlar benden parayı çekmişler ama siparişim başarısız olarak gözüküyor.Ben bu ürünü her türlü alırmıyım yoksa yollamaz parayımı iade ederler.Nasıl yapmak lazım bi aydınlatsanız?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.