Şimdi Ara

wd den müthiş bir ürün wd black²

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.wd.com/tr/products/products.aspx?id=1190 hem ssd hem hdd bir arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcan211 -- 25 Kasım 2013; 15:21:32 >

• rkamasal olarak güzelde 4k değeri nedir okuma yazma hız değeri nedir denmemiş varsada bulamadım yada

120 gb ssd 1 tb hdd çok harika değerler tatmin eddecek şekildeyse harika bir ürün
  • black'in hdd'si zaten pahalı bir de buna ssd'li versiyonu gelince f/p açısından pek sağlıklı bir şey olmaz kanımca.
    Taşınabilir bilgisayarlar için düşünülmüş gibi geldi biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatates

black'in hdd'si zaten pahalı bir de buna ssd'li versiyonu gelince f/p açısından pek sağlıklı bir şey olmaz kanımca.
    Taşınabilir bilgisayarlar için düşünülmüş gibi geldi biraz

hocam zaten 2.5 inc yapmışlar. fikir iyi. bu ürün olmadan da ben laptopta hem ssd hem hdd kullanabiliyordum fakat cd sürücüsünü çıkarmak zorunda kalıyordum. fiyatı evet biraz yüksek olabilir. fakat performans yönünden ssd kullanan biri olarak tatmin edici olabileceğini söyleyebilirim
  • mcan211 kullanıcısına yanıt
    performans yönünden diyecek söz yok zaten hocam.fiyatını görmeden yorum yapmak yanlış olur tabii ama 1tb black 240 liralardayken + ssd yi de düşününce fiyatı 450 liralara kadar çıkar ki sanmıyorum bilgisayar toplayan biri diske bu kadar bütçe ayırsın
    ama taşınabilir bilgisayarda sürücüyü iptal etmek istemeyen ya da ekstradan bir aparata daha para verip ssd'yi sürücü yuvasına takmak istemeyenler için biçilmiş kaftan gibi duruyor
  • Çok süper olmuş ama pahalı olur
  • Bence de PC'den çok dizüstü bilgisayarlar için daha uygun görünüyor zira benzer bir sistemi ben zaten PC'de bir süredir kullanmaktaydım. Tabi optik sürücüsü olmayan netbook ve ultrabook'lar için oldukça kullanışlı bir ürün olmuş.
  • Tamamen taşınabilir bilgisayarlar piyasası için üretilmiş ve ticari olarak son derece akıllıca bir çözüm sunuyor.
    Alan sıkıntısı nedeniyle SSD'yi arka plana atanlar artık bu çözüm ile tekrar göz önüne alabilirler SSD çözümünü.

4k yazma hızları biraz düşük çıkacak bile olsa mekanik bir diske nazaran çok daha hızlı olacağı için büyük artıları var.
  • aynen ilk önce fiyatını görmemiz gerek. ssd zaten artık moda oldu.fakat fiyat konusunda herkes sıkıntı yaşıyor. eğer böyle bir ürünü uygun bi fiyatlapiyasaya sürerlerse ürün patlama yaşar. ama artık performans isteyen herkesin ssd ye geçmesi gerek. ben çok memnunujm ssd den.
  • Şahsen ssd'nin yanında notebook DVD sürücüsüne hdd takarak çözüm bulunabilir daha makul fiyata ancak bu bilgisayarın ağırlığını mutlaka arttıracaktır. O yüzden böyle bir ürün hem piyasadaki SSD fiyatlarını düşürecektir hemde HDD fiyatlarını ama her zamanki gibi çok az sayıda çıkartmazlarsa.

Her üründen çok az miktarda çıkarıp veya stoklayıp fiyatları hep yüksek tutma ve ürünlerdan çok daha fazla kar elde etme politikası oldukça orta sınıf her zaman yeni teknolojileri almakta geri kalacaktır.
  • Fiyatı 300 dolardır.

İncelemeleri de yayımlanalı 1 haftayı buluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.