Teğmen
29 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar atatürk havalimanından esenler otogarara nasıl gidilir nasıl dönülür dışarıdan geleceğim net bir bilgi bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
Arkadaslar merhabalar. Ben gold bilgisayardan bi ürün aldım fakat umduğum gibi çıkmadı. Kutusu fatutası herşeyi sağlam.ben bunu götürüp onun parası ile başka bir ürün alabilir miyim acaba?
arkadaşlar benim şöyle bir problemim var. notebook um var acer 5750g. format attım hard diski değiştidim güç ayarlarına girdim gerekli ayarlamaları yaptım ama düzelmedi. sorun şu: pc yi bırakıyorum açık şekilde mesela indirme yaparken vs döndüğümde ekranı açıksa falan öylece kalmış ve hiçbir şekilde geri gelmiyor anca reset. har disk ışığı da yanmıyor o esnada. ne yaptıysam çözemedim lütfen öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.
arkadaşlar benim şöyle bir problemim var. notebook um var acer 5750g. format attım hard diski değiştidim güç ayarlarına girdim gerekli ayarlamaları yaptım ama düzelmedi. sorun şu: pc yi bırakıyorum açık şekilde mesela indirme yaparken vs döndüğümde ekranı açıksa falan öylece kalmış ve hiçbir şekilde geri gelmiyor anca reset. har disk ışığı da yanmıyor o esnada. ne yaptıysam çözemedim lütfen öneri ve yaredımlarınızı bekliyorum.
arkadaşlar merhabalar. ben laptopumda everest gx8 core scream oyun mouse u kullanıyorum. fakat az önce şöyle bir sıkıntı başladı. mouse bilgisayara takılı olduğu sürece sanki sürekli usb den takıp çıkarıyormuşum gibi oluyor. 2 sn de bir o usb takılınca gelen ses geliyor aynı anda mouse ışıkları yanıp sönüyor. pc ye reset falan attım olmadı. tüm usb portlarında aynı sorun var . başka bir pc de denedim win 7 ve 8 de bir problem çıkmadı. benim pc ye başka usb ler taktım onlarda da sorun çıkmadı. sadece mouse da böyle bir problem var yardım edin lütfen bir çözüm bulamadım..
merhaba arkadaşlar benim acer 5750g dizüstü bilgisayarım var 3 gb ram var (2+1) 1 lik ram i söküp yerine 4 lük ram takmayı düşünüyorum
bir tane buldum nettenhttp://www.exa.com.tr/hilevel/bellekler/hilevel_4-326-10227.html tavsiye ve yorum bekliyorum. uyum sorunu falan olur mu?
arkadaşlar hard disk alacağım da 5400 rpm ile 7200 rpm arasında kaldım. fark var biliyorum ama ısınma vs. konularında pek bilgim yok. 500 gb bi hard disk alacağım. 7200 mü yoksa 5400 mü alsam kararsızım. bide marka konusunda 5400 lük toshiba falan var 7200 lükte seagate nin bide western digital markası var sizce ne yapmalıyım?
http://www.ereyon.com.tr/urun/seagate-momentus-500gb-16mb-7200rpm-sata-notebook-disk.aspx?ttype=Details#pt hatta aklımdaki de bu
arkadaşlar hard disk alacağım da 5400 rpm ile 7200 rpm arasında kaldım. fark var biliyorum ama ısınma vs. konularında pek bilgim yok. 500 gb bi hard disk alacağım. 7200 mü yoksa 5400 mü alsam kararsızım. bide marka konusunda 5400 lük toshiba falan var 7200 lükte seagate nin bide western digital markası var sizce ne yapmalıyım?
http://www.ereyon.com.tr/urun/seagate-momentus-500gb-16mb-7200rpm-sata-notebook-disk.aspx?ttype=Details#pt hatta aklımdaki de bu
Hakkında
Forum İmzası:
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var, dışımda Charlie Chaplin gülüşü..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 169
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 5.058 (Bu ay: 107)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.