Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.235
Cevap
30
Favori
204.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi Sleeping Dogs bi de bıu araba sürüşleri korkunç derecede kötü
  • bu oyuna sweet fx kurdum ama olmuyor.yapan birisi yardımcı olabilirmi?
  • Bu oyuna overrated dediğiniz için beklentim az olarak yükledim. Galiba bu nedenle olsa gerek oyunu çok beyendim. Grafik olarak far cry 3 cryssis 3 vs bütün oyunları oynadım ama bence en iyi grafikler bu oyunda. Arabaların çarpışma, patlama hasar alma vs görüntüleri çok iyi. patlama efektleri çok iyi. laptopta oynuyorum asus n550 jv, otomatik ayarlarda en ufak bir performans sorunu yaşamadım, inanılmaz iyi optimize geldi oyun bana. multiplayeri eğlenceli mi parasına değer mi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

Bu oyuna overrated dediğiniz için beklentim az olarak yükledim. Galiba bu nedenle olsa gerek oyunu çok beyendim. Grafik olarak far cry 3 cryssis 3 vs bütün oyunları oynadım ama bence en iyi grafikler bu oyunda. Arabaların çarpışma, patlama hasar alma vs görüntüleri çok iyi. patlama efektleri çok iyi. laptopta oynuyorum asus n550 jv, otomatik ayarlarda en ufak bir performans sorunu yaşamadım, inanılmaz iyi optimize geldi oyun bana. multiplayeri eğlenceli mi parasına değer mi???

watch dogs'un grafikleri crysis 3'ten iyi mi?!?!
  • Oyunun patlama çatlama efekleri çok iyi ancak grafiksel olarak pek bir numarası yok. Bazı yerlere gölge koymayı bile unutmuşlar, yansımalar zaten rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

Bu oyuna overrated dediğiniz için beklentim az olarak yükledim. Galiba bu nedenle olsa gerek oyunu çok beyendim. Grafik olarak far cry 3 cryssis 3 vs bütün oyunları oynadım ama bence en iyi grafikler bu oyunda. Arabaların çarpışma, patlama hasar alma vs görüntüleri çok iyi. patlama efektleri çok iyi. laptopta oynuyorum asus n550 jv, otomatik ayarlarda en ufak bir performans sorunu yaşamadım, inanılmaz iyi optimize geldi oyun bana. multiplayeri eğlenceli mi parasına değer mi???

watch dogs'un grafikleri crysis 3'ten iyi mi?!?!

crysis 3ü oynamamış olabilirim sakin ol :) crysis 2 yi oynadım galiba.

• gazozvar kullanıcısına yanıt
    :))) o zaman bil de yaz. cryengine şu an dünyanın en iyi oyun motorlarından biri. watch dogs ne ki?
  • yok ya oyun hiç sarmadı sleeping dogs ve gta bana göre bu oyunu katlar
    2 tane numarası var; bazı efektleri ve hack olayı fena değil ama gerisi bana göre çöp
  • arkadaslar mapi kullanmayi mi bilmiyorum nedir anlamadim
    hikayede ilerlemeden hemen yan gorev felan yapayim dedim. Su an criminal konvoylarin 18de 17sini yaptim qr kodlardan ise galiba 1 yada 2 tane eksigim var (18de 16 galiba). Sikintim bu kalanlari bulamiyorum haritada gostermiyor ne criminal konvoy ne de qr kodlar. Sonraki gorevlerde mi acikacak anlamadim oysaki ctos breach ve privacy invasionlari bitirdim. Tmmlayan varsa yardimci olabilr mi acaba
    not: oyun orjinal degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz neyin kasmasından bahsediyorsunuz!?
    Benim sistemim imzada ve oyunu 1 haftadır oynuyorum.
    Deneyimlerim:
    -High ayarda ve üstüne grafik modu kurulu bir şekilde 1 kez bile kasmadı takılmadı ve genel olarak 50 fps'de oynattı.
    -Arabayı ben gayet iyi bir şekilde sürüyorum büyük ihtimal siz beceremişsinizdir :P
    -Grafikler mükemmel.
    -Yapay zeka mükemmel yani arabayla üstleri gelirken mal gibi durmuyorlar sonra silahımızı görünce polisi aramaya çalışıyorlar polisi ararken silahla üstlerine gelirsek aramayı dsurduruyorlar.
    ...
    Tek eksisi çok az binanın içine girilebilmesi.

Şimdi ben anlamadım neyini beğenmediniz bu oyunun verdiğim paraya değdi bence

Ve bazı arkadaşlar grafikleri beğenmemiş:
    TheWorse ve Maldo Textures modunu kurunda sakinleşin gençler yağmur yağdığında müthiş görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 18 Ağustos 2014; 11:46:49 >
  • Unutmuşsun kardeşim :D ayrıca multiplayer modu çok eğlenceli biraz free roomuda doldursalar tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortalizmm

Unutmuşsun kardeşim :D ayrıca multiplayer modu çok eğlenceli biraz free roomuda doldursalar tadından yenmez.

Harbi unutmuşum :D yalnız biraz canı arttıraydılar iyi olurdu
  • Multiplayer lag olmadığı sürece son derece zevkli oluyor gerçekten. Online decryption modu favorim.
  • oyunu malum yollarla edinip bitirmiştim. ama Legal yolla edinince bir daha bitirdim. Yine çok zevkliydi bence. Bu kadar beğenmeyen insan olmasına rağmen benim için ubi iyi iş cıkarmıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

oyunu malum yollarla edinip bitirmiştim. ama Legal yolla edinince bir daha bitirdim. Yine çok zevkliydi bence. Bu kadar beğenmeyen insan olmasına rağmen benim için ubi iyi iş cıkarmıs.

aynen hocam nesini beğenmemişler acaba. Büyük ihtimal oyunun grafiklerini 2030 yılı grafikleri olacağını sanmışlardır. veya ingilizce bilmiyorlardır :). isterseniz uplayden ekleyin. Hero_Turkey. Steamım ise HeroTurkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuroTrumpSimulator2 -- 21 Ağustos 2014; 16:05:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EskiForumlu

quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

oyunu malum yollarla edinip bitirmiştim. ama Legal yolla edinince bir daha bitirdim. Yine çok zevkliydi bence. Bu kadar beğenmeyen insan olmasına rağmen benim için ubi iyi iş cıkarmıs.

aynen hocam nesini beğenmemişler acaba. Büyük ihtimal oyunun grafiklerini 2030 yılı grafikleri olacağını sanmışlardır. veya ingilizce bilmiyorlardır :). isterseniz uplayden ekleyin. Hero_Turkey. Steamım ise HeroTurkey

ekledim hocam.
  • Benim uPlay ismim de bl00dyh3ll, @EskiForumlu sizi ekliyorum hocam, bir ara DH ahalisi olarak multiplayer oynayalım şu oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bl00dyHell -- 21 Ağustos 2014; 19:55:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Benim uPlay ismim de bl00dyh3ll, @EskiForumlu sizi ekliyorum hocam, bir ara DH ahalisi olarak multiplayer oynayalım şu oyunu

Tamamdır hocam bilgisayara geçersem eklerim sizi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar surus dınamıklerını duzeltmek ıcın yama varmı ?
  • sürüş ilk zamanlar zor olsada bir süre sonra alışılıyor yamalık bir durum yok bence...alışmak gerekiyor sadece
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.