Şimdi Ara

Watch Dogs (2014) [ANA KONU] (301. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.235
Cevap
30
Favori
204.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu orjinal bir kaç gündür oynuyorum. Anlık FPS düşmeleri devam ediyor. Oyundan beklentisini yüksek tutmayanlar için güzel bir oyun.

Bana göre eksileri :
    - Başta anlık FPS düşmeleri.
    - Araba modellemeleri çokda iyi değil 'Sleeping Dogs' tarzında. Sürüş de öyle zaten. Ancak araç ışıklandırmaları çok hoş.
    - Yapabileceğiniz aktivite yok sadece haritada tur atabiliyorsunuz. Ha çevrede farklı şeylerle uğraşan kişiler görünce hoşunuza gidiyor.
    - Görevler birbirine benzer.
    - Cockpit kamera var ama olmasaydı daha iyiydi. Ayrıntı hiç yok ve bakış açısı sınırlı.
    - Araç çeşitliliği bana az geldi

Artıları :
    + Hack sistemi eğlenceli hoş.
    + Bazı hallerdeki manzaralar çok güzel.
    + Multisi fena değil zaman geçirtebiliyor.
    + Sıradan olmayan bir konu ve işleyiş var.
    + Aracın motorunu durdurup içinde saklanmak çok güzel bir detay olmuş. Siz kuytu bir köşede böyle beklerken sizi izleyen birinden kolayca kurtulabiliyorsunuz. Veya bir görevde bir binaya vs. sızarken. Binanın önünde kuytu bir alana aracı parketip içinde saklanıyorum işimi kameralarla hallediyorum :) Bitince basıp gidiyorum.

Not : Oyunu oynadıkça editlerim. Oyun grafiksel anlamda ve araç dinamikleri ,modellemeleri anlamında Sleeping Dogs'a oldukça benziyor diyebilirim.

* Gelen Uptade FPS sorununda bir değişme yaratmadı bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: R_DeNiro

Oyunu orjinal bir kaç gündür oynuyorum. Anlık FPS düşmeleri devam ediyor. Oyundan beklentisini yüksek tutmayanlar için güzel bir oyun.

Bana göre eksileri :
    - Başta anlık FPS düşmeleri.
    - Araba modellemeleri çokda iyi değil 'Sleeping Dogs' tarzında. Sürüş de öyle zaten. Ancak araç ışıklandırmaları çok hoş.
    - Yapabileceğiniz aktivite yok sadece haritada tur atabiliyorsunuz. Ha çevrede farklı şeylerle uğraşan kişiler görünce hoşunuza gidiyor.
    - Görevler birbirine benzer.
    - Cockpit kamera var ama olmasaydı daha iyiydi. Ayrıntı hiç yok ve bakış açısı sınırlı.
    - Araç çeşitliliği bana az geldi

Artıları :
    + Hack sistemi eğlenceli hoş.
    + Bazı hallerdeki manzaralar çok güzel.
    + Multisi fena değil zaman geçirtebiliyor.
    + Sıradan olmayan bir konu ve işleyiş var.
    + Aracın motorunu durdurup içinde saklanmak çok güzel bir detay olmuş. Siz kuytu bir köşede böyle beklerken sizi izleyen birinden kolayca kurtulabiliyorsunuz. Veya bir görevde bir binaya vs. sızarken. Binanın önünde kuytu bir alana aracı parketip içinde saklanıyorum işimi kameralarla hallediyorum :) Bitince basıp gidiyorum.

Not : Oyunu oynadıkça editlerim. Oyun grafiksel anlamda ve araç dinamikleri ,modellemeleri anlamında Sleeping Dogs'a oldukça benziyor diyebilirim.

* Gelen Uptade FPS sorununda bir değişme yaratmadı bende.

biraz gec kalmadin mi boyle konu icin :)

• yamanın bi halta yaradığı yok yine takılmalar devam ediyor
  • Yeni yama sadece texture high ayarında takılmaları düzeltmiş ultrada hala çok fazla takılmalar oluyor araba kullanırken.
    Sistemim 780ti 4770k 16gb Ram

Pc de bu sistemle medium da oynayacağıma Ps4 te bitirdim oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu shatter olayi konsollarda var mi ?
  • Valla kim ne derse desin,aşırı sağlam bir oyun. Çeşitlilik çok fazla. Baya idare eder.
  • Oyunda ilerleyip , konuyu kavrayınca zevk vermeye başladı ama görevlerdeki benzerlikler can sıkıyor biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scalebor90

Yeni yama sadece texture high ayarında takılmaları düzeltmiş ultrada hala çok fazla takılmalar oluyor araba kullanırken.
    Sistemim 780ti 4770k 16gb Ram

Pc de bu sistemle medium da oynayacağıma Ps4 te bitirdim oyunu.

aynen hocam benim sistemde aynı ultrada oynanmıyor resmen saçmalık. fps de sorun yok ama takılıyor anlamadım valla.
  • bu arada elimde watch dogs kodu var arkadaşlar bende olduğu için satmayı düşünüyorum ilgilenenler pm atabilir. 780ti ekran kartı almıştım oradan hediye olarak geldi 30 ağustosa kadar aktifleştirme süresi var.
  • Son yama ile texture hıgh+txaa 2x ve diğer ayrıntılar ultrada iken stutter neredeyse tamamen giderilmiş(daha önce bu ayarlarda stutter sıkça oluyordu) ancak texture ultra yapınca eski durum yine devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

yamanın bi halta yaradığı yok yine takılmalar devam ediyor

+1
  • scalebor90 S kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum
  • arkadşlar bu oyunu yurt dışından gelen bi arkadşım aldı kullanmadı bana verdi türkiyede çalışırmı
  • Ufak bir patch çıktı.

3-5 FPS arttı fakat halen anlık donmalar fps düşmeleri devam ediyor.
  • patch çıkmış arkadaşlar yüklüyorum bakalım değişen bişey var mı.
  • evet arkadaşlar denedim patch ile 3-5 fps artmış

ama display seçeneğindeki textures hala ultrada fps düşmeleri olmakta ama ultraya gerek yok high için 3-5 fps de olsa iyileşme olmuş ;)
  • bu patch ne zaman cıktı bugun mu ?
  • Watch Dogs için ışık yansımalarını güçlendiren, yeni Anamorphic Lens modu çıkmış.

http://leadergamer.com.tr/watch-dogsun-isik-yansimalarini-guclendiren-anamorphic-lens-modunun-yeni-surumu-cikti-62313.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 5 Ağustos 2014; 8:46:23 >
  • Selamlar oyunu bugün aldım. sistemim yeni gtx 780 i5 4690 işlemci 8 gbram ayarlarda gpu max buffered frame var en iyi gröüntü kalitesini nasıl alırım neyi seçmeliyim
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.