Şimdi Ara

WandaVision | 2019 | Disney+ (Başladı) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
9
Favori
12.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bence qs xmen evreninden geldi. Dizisin sonunda dedikleri büyük süpriz ise babaları magneto olacak bence.(Wandanın eşi , çoçukları , kardeşi ve babasını görmüş olacağız) Tüm bu karışıklığıda mephisto yapıyor olacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 12 Şubat 2021; 19:5:55 >
  • Bölümlerin süresinin kısalığı sinir bozucu olmaya başladı  

• Pietro'yu kontrol eden bence Mephisto değil.Yani çocukları nerede saklıyordunuz diye sordurmaz idi herhalde ? Bence başka şey çıkacak.Eğer bölüm sonunda Magneto çıkarsa kim olarak görürüz acaba ? Yani o kadar ki hem Fassabender hem McKellen saklaması güç oyuncular yani.Elbet sızardı bir yerlerden görüntüler haberler...

Yani "Luke "etkisi yaratacak denilen sadece Strange olamaz.Geleceği çok çok belli çünkü belli değil hatta biliniyor.Öte yandan Vision Avengers'ı bilmiyor...Burada bir soru işareti daha çıktı aslında

Daha geçen hafta Pietro geldi dedik falan hatta çocukları getirmiştir falan dedik ama şu anda millet başka bambaşka şeyleri tartışıyor.Bunun altını doldurmaları gerek.Pietro pat diye geldi gitti işte böyle kullandık böyle esir aldık gibi yüzeysel olarak geçmezler umarım. Ama bunu anlatmak nasıl hangi filmde olacak işte orası soru işareti.Bence es geçecekler bu kısımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 12 Şubat 2021; 21:38:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Birde pietro ölü olarak gözüktü hocam . Vision ise gerçek dünya ‘ya geçiş yaparken ölüyor. Demek ki wandanın gerçekliğinde var olanlar gerçek dünyada yok oluyor. Burdan da wanda çoçuklarını yaşatmak için gerçekliğini tüm dünya’ya yayacağını düşüyorum.Bu sayede x men evrenide marvel’a katılmış olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 12 Şubat 2021; 22:9:44 >
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Orasını anlamadım zaten.Wanda sen kardeşim değilsin demedi ,sadece garip davrandığını farketti.Ölü göstermeleri ve üstelik aynı yaraları göstermeleri sonrası insan düşünüyor ki aynı evrendeki kardeş bu.
    Ama o zaman ne diye değişti ?

Hani sanki diğer oyuncu ile anlaşamadılar hayran kitlesi şaşırsın diye bu oyuncuyu getirdiler gibi bir durum oluyor

• bugünki bölümde yeni bir teorim çıktı ortaya

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    wandayı manipüle eden bence red skull ki bir hikayede zaten red skullun wandanın beynini yıkadığını biliyoruz yeteneğinde zaten telepati ve manipüle etme hydra göndermeleri ve 6.bölümdeki red skull göndermesi bunu kanıtlıyor Mephisto değil bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 12 Şubat 2021; 22:58:36 >
  • Koks34 kullanıcısına yanıt

Valla Cap artık yok,bu durumda Red Skull yeni evrende daha ön plana çıksa bile hep boşluk olacak.Red bayağı hafif kalır aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Valla Cap artık yok,bu durumda Red Skull yeni evrende daha ön plana çıksa bile hep boşluk olacak.Red bayağı hafif kalır aslında

Spoiler,

hocam red skull en son avengers infinity warda taş koruyucusu olarak çıkmıştı ve yeni güçleri vardı russo kardeşler red skullun filmin ardından Red Skull Vormir’i terk etmekte özgür. Ayrıca Sonsuzluk Taşları hayalini gerçekleştirmek için harekete geçmesi de mümkün.demişti ve red skullun wandayı manipüle ettiği ve telepati ile kontrol ettiğide hikayede mevcut ama şöyle bir durum var red skull wandayı manipüle edip bu gerçekliği kurdurdu ise mephisto da bir yerden dahil olmuştur ve wanda farkında olmadan mephistonun ruhundan 2 parça yutmuştur ki o çocuklar doğmuştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 13 Şubat 2021; 0:33:9 >

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Bu dediğiniz olur ise tamam. Ama ben tek başına Red olarak anladım ondan öyle yazdım

• bu quicksilver olayıda bir aldatmacaysa yuh artık diyecem kardeşim şu mutantları sokacaksanız sokun olaya paralel dünya var falan diye en son spider man filmindede böyle fake attılar yien bir fake seziyorum sanki

• Harika gidiyor dizi ama qs olayı biraz karmaşık bir hal aldı onu nasıl toparlayacaklar bilmiyorum

Spoiler,

Pietro öldüğü için farklı evrendeki kardeşini mi getirdi o yüzden mi evan peters oynuyor diye düşündük ilk olarak ama wanda davranışlarıyla kendi getirmemiş gibi gözüküyor bir yandan da qs'yi ölü olarak gördü ve yaraları mcu'da ki pietro ile aynı mephisto mu çıkacak altından nasıl bir yere bağlayacaklar kestiremiyorum
  • Spiderman ile zaten çoklu evrene geçeceklerini gösterdiler. Bu dizide biraz daha fazla, farklı şey göstermeleri gerek

• Mephisto bir işler çeviriyor. Finali ile Doctor Strange 2 filmine bağlanacak. Scarlet'i orada da görücez.

WandaVision 6. Bölüm İncelemesi

Wandavision 7. bölüm ne zaman çıkacak?

• mdb de mini dizi yazıyor tek sezon yani ?

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Evet 1. Sezon 9. bölümde bitiyor. Dedikodulara göre Doctor Strange filmine bağlanacak. Belki hikaye orda bitebilir. Birde dizinin sonunda büyük sürpriz var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 13 Şubat 2021; 22:56:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Spoiler,

wandanın zihni ile biri oynuyor o da muhtemelen mephisto vision android olduğu için çocukları olamaz ikizlerin babası mephisto sanırım

diziden anladığım kadarı ile

Wephisto ile wanda ne zaman .ex yaptilar ki . Wanda niye izin verdi buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

Wephisto ile wanda ne zaman .ex yaptilar ki . Wanda niye izin verdi buna.

Alıntıları Göster

amcanız marvela tekrar başladı ise sorsanıza ne olacak ^+^

• YouTube yüzünden 7.bölüm kısa özet videosunun önizlemesinden bir fotoğraf gördüm.Yani önizleme gösteriliyor ya işte.İşte ona sakın bakmayın  

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam gördüğünüz şey çok önemli bir sahne mi ?
    (Spoiler vermeden açıklarmısınız. )
  • Valla sadece fotoğraf gördüğüm için yani önizleme gördüğüm için çok önemli mi sonunda göreceğimiz sahne mi bilmiyorum.Ama nasıl açıklasam spoiler olacak.Teorilerden birini erken göreceğiz diyeyim." O"karakteri arkadan görüyoruz o fotoğrafta.Bilmeyen takip etmeyen biri anlayamaz,belki ben bile yanlış tahmin ediyor olabilirim ,ama hiç sanmam. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Şubat 2021; 22:26:37 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.