Şimdi Ara

WandaVision | 2019 | Disney+ (Başladı) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
9
Favori
12.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tek tek yayınlancak dedikoduydu sanırım .
  • Elizabeth Olsen The Mandalorianda

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Luke Skywalker'ın göründüğü gibi

çok büyük bir cameo yer alacak hala sızmasına inanamıyorum demiş.

Doctor Strange'in gelceği zaten daha dizi başlamdan kesin gibi bir şeydi ondan bahsetmiyordur bence Mephisto ve Quicksilver'da verdiği örnek kadar büyük bir geliş değil kim olacak bakalım yabancıların Tobey Maguire olacağına dair çılgın teorileri var

• quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

Elizabeth Olsen The Mandalorianda

Spoiler,

Doctor Strange'in gelceği zaten daha dizi başlamdan kesin gibi bir şeydi ondan bahsetmiyordur bence Mephisto ve Quicksilver'da verdiği örnek kadar büyük bir geliş değil kim olacak bakalım yabancıların Tobey Maguire olacağına dair çılgın teorileri var

Tobey'in olması mümkün değil.Bu bir Spider-Man dizisi değil.Dr Strange'in dizide görüneceği zaten az çok tahmin ediliyor.Evan Peters'ı da sızan görüntüden dolayı biliyorduk zaten.MCU'daki karaterlerden hiç biri bizi şaşırtmaz.İnternette bazıları hawkeye felan demiş.Kim takar hawkeye'ı.

Magneto(Fassbender) veya Profesör X(Mcovay) olabilir.Anca bu iki karakterden birinin cameosu bizi çok çok şaşırtır.Gerçi sızan görüntüyü izlemeseydim evan peters da beni oldukça şaşırtırdı.

• quote:

Spoiler,

şöyle bir teorim var acaba

Spoiler,

profesör x cerebro ile scarlet witchin zihnine mi girecek diye düşünüyorum ki şu teori mantıklı geliyor eğer mephisto wandanın zihninide kontrol ediyor ise profesör x'in gözükmesi olası şuan wanda dünyaları mahvediyor kurduğu gerçeklik sayesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 6 Şubat 2021; 13:50:0 >

• quote:

Spoiler,

Keşke farklı birini daha görsek hele Tobey of of. Ama bence sürekli o bahsedilen kişi Quicksilverdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3mpo

Keşke farklı birini daha görsek hele Tobey of of. Ama bence sürekli o bahsedilen kişi Quicksilverdı.

Alıntıları Göster

Quicksilver sahnesi zaten sızmıştı.Evan Peters'ın geleceğini biliyorduk zaten.Elizabeth Olsen sahnenin hala sızmadığına şaşırdım diyor demek ki Quicksilver dan başkası.

• quote:

evan peters da beni oldukça şaşırtırdı.

İzlemediğimden beni çok şaşırtı
  • Arkadaşlar, hala bölümü izlememiş ve sızıntıları görmeyen olabilir. Spoiler içine alın bahsettiğiniz önemli noktaları.

-----------------------

Gittikçe daha iyi oluyor dizi, ilk iki bölümü beğenmeyip de bırakan varsa geri başlasın tekrardan; 3 haftadır zevkle izliyorum. Ayrıca hem sitcom, hem gerçek dünya görmek daha da akıcı yapıyor bölümleri. Bölümle ilgili sinir olduğum tek şey, son sahnede zerre şaşırmamış olmam sızıntılar yüzünden; izlememiştim sahneyi ama 2 haftadır milletin yorumlarında görüyordum.  Nefret ediyorum bir şeylerin sızmasından, yeri ve zamanı geldiğinde ilk defa öğrenmeyi bin kere tercih ederim. İnşallah bahsedilen ''Luke Skywalker kadar büyük'' cameo bu bölümdeki olay değildir, öyleyse hayal kırıklığı.

Spoiler,

Evan Peters'ı Fox QS'si olarak değil de sadece ''recast'' olarak yansıtmaları eğlenceli bir fikir eğer böyle devam edecekse ama multiverse olayları patlak vereceği için direkt Fox QS'si de olabilir duruma göre. Vision'ın kendi bilinci olması güzel. Ayrıca Wanda'nın asıl düşman olmadığı da besbelli oldu bu bölümde son sahnelerde söylediği laflarla. Monica da Carol'a(Captain Marvel) tepkili, aralarında bir şey geçmiş demek ki, annesi çok hastayken Carol başka gezegenlerde iş üstündedir ve yanında olmamıştır annesinin belki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ornitorenk_Perry -- 6 Şubat 2021; 15:6:52 >

• 2 gün erken izleyecez diye sızıntıları izleyip spoiler yiyenler harcandı resmen o zevki tadamadınız 

• Vay arkadaş ne yaptı bu dizi ya, en şahane marvel yapımlarından biri olmaya aday vede mcu da yeni bir dönemi başlatıyor resmen

5. Bölümle anladıkki, dr. Strange ve Wanda nın oynayacağı multiverse of madness filmi bu dizi ile alakalı olcak ve gördüğümüz kadarı ile paralel evrenden özellikle mutantlar gelmeye başlayacak

Fox xmen evreninede bir açıdan sağdık kalıncak anlaşılan,

ordaki quiksilver peter in gelişi hemde wanda tam 80 leri yaşarken, 80 lerde anlatılan bir mutant karekterin gelişi bence düşünülmüş bişey

• Strange
    gelecek o kesin zaten.Denilen ise o ama Wanda kardeşini gördüğünde Darcy'nin niye değiştirdi demesine bakarsak bu benim kardeşim mi diye sorması gerekiyordu ? Buna mı şaşırdı yoksa ben getirmedim ki seni dercesine mi şaşırdı ? Tabi ki 2.seçenek daha mantıklı ama o zaman Darcy neden değiştiri mi diye sordu ?

Zaten Spider
    filminden sonra ve Spider Verse animasyon filminin başarsından sonra çoklu evrenin geleceği neredeyse kesin idi.
    Pandemi olmasa şu anda filmlerin çekimlerinden yeni evrenin planlarından haberdar idik ve heyecandan ne yapıyorduk kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 7 Şubat 2021; 14:54:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

yeni mesaj kutusunda nasıl spoiler veriliyor yav. ne halt yemiş bu yöneticiler

[spoiler]darcy başka evrendeki pietro/qs karakterini bilmez ki. orada wanda'nın ölen kardeşini görmediği için (nasıl vision dirildiyse onu da diriltirdi herhalde diye düşünüp) niye recast etmiş ki diye şaşırdı.[/spoiler]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 7 Şubat 2021; 15:23:57 >
  • Harika bir dizi kesinlikle izleyin .

• sorum var wanda'nın da olduğu dr.strange 2 çekildi mi? yoksa bu diziden sonra mı? çekilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemoberk -- 11 Şubat 2021; 8:5:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

sorum var wanda'nın da olduğu dr.strange 2 çekildi mi? yoksa bu diziden sonra mı? çekilecek.

Şu sıralar çekiliyor olması lazım.

• Efsaneydi.

Xmen evreninden gelen Quicksilver neden ölü ?
    Wanda acaba dünyanın tamamını ele geçirip dünyayı mı değiştirecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 12 Şubat 2021; 18:1:55 >
  • cevap için teşekkürler hocam. aslında 6.bölüm ile ilgili spoiler yememek için konuya girmemeye çalışıyorum şuan :)

• şimdi anlaşıldı

Spoiler,

mutant genleri wandanın yarattığı dünyadaki insanlardan çıkacak monicanın kan testinde genleri değişiyordu yani wanda mutantları yaratıyor şuan ama hala mephistonun bir bağlantısı var burda Quicksilver çocuklara şeytanın yavruları dedi fark etmişsinizdir Dizi House of M ye bağlanacak %100 wandanın delirmeside sezon finalinde olur muhtemelen

Ayrıca

Spoiler,

reklam da red skulla gönderme vardı bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 12 Şubat 2021; 17:6:52 >
  • Spoiler,

bu quicksilver da bir numara var.

• qs ne marvel evrenindeki ne x men evrenindeki qs. Kim olduğu son bölümde ortaya çıkacak. Mephisto mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.