Şimdi Ara

WandaVision | 2019 | Disney+ (Başladı) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
9
Favori
12.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben beğenmedim bölümü. Yani artık finale gelmişmiz sit-com olayındaki sulu hareketler falan çok uzadı.
    . Finalde ise neredeyse bir şey görmedik , yani zaten biliyorduk olayı .Sadece Mephisto var daha büyük güç diyorduk , sadece Agatha çıktı bence bu kısımda hayal kırıklığı oldu su anda . O kadar teori üretildi yazıldı çizildi , sadece Agatha çıkıyor olayların temelinde. Biz Agathayı zaten biliyorduk onunla birlikte daha üst bir güç var bekliyorduk . Yokmuş....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3mpo

Bu mesaj silindi.
    Valla bence kesinleşen bir şey yok.Hatta
    bu kadar teoriden beklentiden sonra ben bir şey beklememeye başladım finalden.O kadar ki Spider filminde gösterdikleri olmasa ben çoklu evrene geçecekler bile demem yani artık.
    Strange gösterirler biter diye düşünüyorum.O şok falan dedikleri o olur.

Magneto dedik,Mephisto dedik sadece Agatha çıkıyor...

Seyirici heyecanlandırmak ,ağzına bir parmak bal çalmak için sevilen çok tutulan Pietro'yu getirdiler sadece bu kadar.Eğer X-Men filmlerinde sevilmese diğer oynayanı getireceklermiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 19 Şubat 2021; 20:48:47 >

• Bilim adamı olarak
    Reed Richards teorileri yine tavan yapmış internet aleminde..

Yapamayın arkadaşlar, fazla gaz iyi değildir

Çok sevilen ve istenen karakterler,oyuncular bu teorilerde isimleri geçenler. Yani dizi çekimlerinde öyle ya da böyle mutlaka sızardı birileri görürdü şu zamanda gizlemek çok zor.

Hem Spider 3.film veya F4 olmadan evrene geçiş muhabbetini yapmak olmaz . Sadece dizi ile Pietro ile çoklu evrene adım atamazlar ki daha Magneto falan deniyor yani 2 bölüm kalmış pat diye gelmez, gelmesin yani. İçini doldurulamazlar çünkü.

Tamam çoklu evren başlıyor ama daha F4 ortada yok kadro yok film yok. X Men oyuncular yok. Sadece 2 film ile geçmesinler evrene...

Sadece bahsi geçer o kadar yani ipucu verirler diziyi o şekilde bitirirler . Sonrasını Spider ve Stranger filmlerinde izleyerek görürüz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 20 Şubat 2021; 13:23:11 >

• Tüm bu olaylar neden gerçekleşiyor bir teori üretelim

Wanda vision u kaçırıp tekrar hayata döndürmeye çalışıtkken bence böyle bir ortam kuruyor, ortamın enerjisi ve etkisi ile başka boyutlara kapılar açılıyor ve bence burdan agatha arknes geliyor, burda wanda yı manuple ederek, başka boyutlardan bişeyler veya birini getirmek gibi bir amacı var sanırım çunkü wanda nın bu hex ini boxulmasını istemiyor, hatta fox un peter ı buraya getirermeside bıu kapılar aracılığı ile ile olabilir, son ksımda bu çılgınlığa bir son vermek için dr strange gelcek gibi yada başka evrenlerden birilerinidaha görebilirsek süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 20 Şubat 2021; 18:5:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karantina döneminde bir sürü dizi izledim ve bu dizi kesinlikle en iyiler listesinde ilk 3'e giriyor

8/10

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Mephistoyu bu bölüm gördük sayilir :).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61C3BA498

https://eksisozluk.com/entry/119588975 4chainde sızmış tabi ne kadar gerçek bilemem

dedikleri mantıklı geliyor burada önceki bölümü bilmişler zaten.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Doctor strange filmine bağlanacağı için final bölümde gözükmesi mantıklı. Zaten evrenleri birleştiriyorlardı spiderman filminden filan belliydi quicksilver son bölümde zamanı dondurduğu sahnesi olacakmış gene. Büyük ihtimalle bana göre vision gene ölecek ve öyle kalacak.

• paul bettany vision u oynayan aktor, anladığım kadarı ile dizi finalinde "hayatım boyunca oynamak istediğim bir oyuncu ile çok güzel süpriz sahnerlemiz var" demiş yanlış anlamışsam düzeltin, bana kalırsa bu Ian McKellen olma ihtimali yüksek övgü dolu sözler bu oyuncuya yakışır, ayrıca pietro nu peşinden babasının da bu evrene onu aramak için giriş yapması mantıklı olacak

• Tamam
    ,iyi olur hoş olur ama X-Men evrenini sıfırlamışlar iken daha doğrusu onu bile yapamamışlar iken bir anda Magneto gibi karakteri getirmeleri ne derece doğru olur ? Pietro tamam ama Magneto ağır kaçar şu anda.
    Salgın olmasa F4 -X-Men projeleri belli olsa tamam ihtimal daha yüksek ama özellikle filmlerin planı yok iken ben böyle bir hamle yapmazlar diye düşünüyorum.

Ne zaman Spider ve Strange filmlerinden sahneler görürüz işte o zaman ciddi ciddi F4 olsun Magneto olsun Deadpool olsun kim olacaksa rahat rahat tartışırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 21 Şubat 2021; 16:21:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Tamam
    ,iyi olur hoş olur ama X-Men evrenini sıfırlamışlar iken daha doğrusu onu bile yapamamışlar iken bir anda Magneto gibi karakteri getirmeleri ne derece doğru olur ? Pietro tamam ama Magneto ağır kaçar şu anda.
    Salgın olmasa F4 -X-Men projeleri belli olsa tamam ihtimal daha yüksek ama özellikle filmlerin planı yok iken ben böyle bir hamle yapmazlar diye düşünüyorum.

Ne zaman Spider ve Strange filmlerinden sahneler görürüz işte o zaman ciddi ciddi F4 olsun Magneto olsun Deadpool olsun kim olacaksa rahat rahat tartışırız.

hocam sende doğru dyorsun ama biliyorsun mcu böyle after credits tarzı karekter atar ortaya sonra uzun süre onu bir filmde kullanmaz, hawyke ya da yaptılar yine bak hani adam warlock wardı gog 2 filminin sonunda halen yok ortada  

• evohan kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun.. Daha Warlock gelecek , bahsi bile geçmiyor artık.
    GG 3.filmi öncesinde onun için bir ipucu dahi yok.

Kalkıp doğrudan karakteri göstermezler açısından dedim ben aslında . Yoksa bir yerden sözünü ederler veya ciddi ipucu verirler öyle biter..

Fassbender veya McKellen görünmesi durumu olsa şu internet çağında birileri sizdırmaz mıydı sence ?

• Bu diziden artık X-Men evrenine bağlamaları lazım.

Ya da burada olayı şişirip asıl bağlantıları Doctor Strange filminde yapacaklar.

Finalde

Spoiler,

Doctor Strange

gelirse ve büyük olay bu olursa gerçekten hayal kırıklığı olur. Zaten artık onun geleceğini herkes biliyor gibi.

• Spoiler,

Fragmanda Reed richards diyor..

Son fragman........................................ SPOİLER İÇERİR İZLEMEYİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pukiman -- 22 Şubat 2021; 22:11:9 >
  • Yaprak kımıldamıyor dizide. Arada tam birşeyler olacak diyorsunuz yine dön başa aynı şey. 8 bölüme kadar geldik tek mekan izlemekten bayıyor. Kaç bölüm sürecekki bu dizi

• pukiman kullanıcısına yanıt

fan made

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.