Şimdi Ara

W960 incelemesi yapilmistir... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
25.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Orjinalden alıntı: gallagher2001

Sorma hocam hem herseyi yasaklayip belli kurallara bagliyorlar,sende o kurallara uyup gerekli belgeleri goturup kayit yaptirmak istysn neymis site acilmiyormus 1 haftadir ,oylece kaliyosun sap gibi

3 haftadır Nokia 6500 s'i kayıt ettirmek için Turkcell extra'lara gidip geliyorum ama söylediğin sebepten yapamıyorlar. En son uğradığım yer, 12 Ocak'tan önce yapılamıyacağını söyledi. Bu arada asıl saçmalık, 2008 yurtdışı çıkışlı pasaport göstermezsen, 12 Ocak'ta da kayıt yapmayacaklarmış. Bilginize.

ozaman sizde haklı olarak gidip anlatırsınız daha önce olan onlardaki ounlar sebebi ile ocak ayında geldiğinizi ve anlamazlarsa şikayet edersiniz.

bence yetkili yeri telefonla arayıp durumunuzu anlatın yani kvk falanı arayın
    telefon konuşmaları kaydediliyor kesin.

sorun çıkınca diosun "telefon kayıtlarında var aramıştım siz arıza var yapamayız" dediniz diyorsun iş bitiyor.

• hayırlı olsun dost
  • Çok güzel telefon. K850'den vazgeçtim bundan aldıracam bi daha ki sefere. Alt tarafı 1.8MP fark var Xenon Flash'da olmayıversin.

Hayırlı olsun telefon...
  • Yabancı bir hat bulup açmayı denedinmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: EstrEmO

Yabancı bir hat bulup açmayı denedinmi

türkiye sınırlarında olduğu sürece hat fark etmez.
    ancak kapanmış bir hattın sim kartı ile denemeli.
  • farketmez olur mu ya yabancı bir hat kullanıyorsun sonucta, e o zaman bir turist gelsin kayıt ettirsin sonra kullansın telefonunu...

sanmıyorum oyle bir durum olacagını...

quote:

Orjinalden alıntı: nohackmove

quote:

• Şöyle düşünerek söyledim kktc turkcell hatları var burda burdan aldığımız telefonu türkiyede bu hatla açamadık.

quote:

Orjinalden alıntı: mcff

farketmez olur mu ya yabancı bir hat kullanıyorsun sonucta, e o zaman bir turist gelsin kayıt ettirsin sonra kullansın telefonunu...

sanmıyorum oyle bir durum olacagını...

quote:

quote:

• aslında cok sacma bir sistem bu iş ama sistemi elden bırakmamak için sart bu kayıt olayı,

yurtdısından birisi gelsin, eleman yurtdısı numarası kullansın, 1ay burda kalacak olsun sonra turkiye icinde gorusme yapabilmek icin bu 1ay icinde turk hattı alsın kullanmaya baslasın 15. gunde telefon kilitlensin. bu ne kadar sacma bir durum...

bu sacmalıgın karsısında, sistemde devam edilmezse birsuru alengirli urunlerde piyasada olacaktır...

resmen ikilem yaratır dusunurken...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcff

aslında cok sacma bir sistem bu iş ama sistemi elden bırakmamak için sart bu kayıt olayı,

yurtdısından birisi gelsin, eleman yurtdısı numarası kullansın, 1ay burda kalacak olsun sonra turkiye icinde gorusme yapabilmek icin bu 1ay icinde turk hattı alsın kullanmaya baslasın 15. gunde telefon kilitlensin. bu ne kadar sacma bir durum...

bu sacmalıgın karsısında, sistemde devam edilmezse birsuru alengirli urunlerde piyasada olacaktır...

resmen ikilem yaratır dusunurken...

aynen katılıyorum.
    birilerinin işte uğraşıp onları rezil etmesini bekliyor gibiler.
  • quote:

quote:

quote:

Sorma hocam hem herseyi yasaklayip belli kurallara bagliyorlar,sende o kurallara uyup gerekli belgeleri goturup kayit yaptirmak istysn neymis site acilmiyormus 1 haftadir ,oylece kaliyosun sap gibi

3 haftadır Nokia 6500 s'i kayıt ettirmek için Turkcell extra'lara gidip geliyorum ama söylediğin sebepten yapamıyorlar. En son uğradığım yer, 12 Ocak'tan önce yapılamıyacağını söyledi. Bu arada asıl saçmalık, 2008 yurtdışı çıkışlı pasaport göstermezsen, 12 Ocak'ta da kayıt yapmayacaklarmış. Bilginize.

ozaman sizde haklı olarak gidip anlatırsınız daha önce olan onlardaki ounlar sebebi ile ocak ayında geldiğinizi ve anlamazlarsa şikayet edersiniz.

bence yetkili yeri telefonla arayıp durumunuzu anlatın yani kvk falanı arayın
    telefon konuşmaları kaydediliyor kesin.

sorun çıkınca diosun "telefon kayıtlarında var aramıştım siz arıza var yapamayız" dediniz diyorsun iş bitiyor.

iyi demişsinde arkadaşım, KVK'nın bu durumla ne alakası var. Kayıt işi Telekominikasyon Kurumu yada benzeri bir yer tarafından takip ediliyor. Doğrusu kim takip ediyor tam olarak bilmiyorum ama eğer sen biliyorsan lütfen paylaş, takip etmesi benden.

• aga senin bu telefonu niye açmadılar anlamadım . bugün sırf bunu araştırdım. kayıt yaparız açılır dediler. hatta 2007 girişli pasaportla şubat 2008 tarihine kadar kayıt yapılabilir dediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: denizinpiri

aga senin bu telefonu niye açmadılar anlamadım . bugün sırf bunu araştırdım. kayıt yaparız açılır dediler. hatta 2007 girişli pasaportla şubat 2008 tarihine kadar kayıt yapılabilir dediler.

adresi yazsana bi hocam bi ugrarim ben oraya .... bu nasil is ya, bugun oglen ugradim vodafone bayisinin birine bi gelisme yok yapamiyoruz dediler
  • Bugün 11:30 itibariyle aşağıda adresini verdiğim yer telefonları kayıt altına alıyor.

Bayrampaşa: merkez mah. kadife durağı. çizmeci işhanı altı Turkcell bayi ( belediye binası ile kaymakamlık binası arası )

kime sorsanız gösterir çünkü başka kadife durağı yok
  • quote:

Bugün 11:30 itibariyle aşağıda adresini verdiğim yer telefonları kayıt altına alıyor.

Bayrampaşa: merkez mah. kadife durağı. çizmeci işhanı altı Turkcell bayi ( belediye binası ile kaymakamlık binası arası )

kime sorsanız gösterir çünkü başka kadife durağı yok

hocam bu turkcell bayinin ismi ne telefonunu bulup aramak istiyorumda ...
  • ya delirmek uzreyim ya

az once denizinpiri arkadsimizin soylemis oldugu turkcell bayisini aradim evet bugun geldi kayit yaptik dedi, yarin da acigiz yapariz dediler ....

ancak ben kocaelinde oldugum icin hemen burdaki turkcell bayisini aradim hayir yok kapali ,onlar sadece daha sonra yapmak uzere kayit almislardir yok ole biisy dedi ...ikiside turkcell bayi... aklimi yemek uzreyim ya
  • Kocaelindekinin bişeyden haberi yok. söylemedin mi İstanbul da yapıyorlar diye

quote:

ya delirmek uzreyim ya

az once denizinpiri arkadsimizin soylemis oldugu turkcell bayisini aradim evet bugun geldi kayit yaptik dedi, yarin da acigiz yapariz dediler ....

ancak ben kocaelinde oldugum icin hemen burdaki turkcell bayisini aradim hayir yok kapali ,onlar sadece daha sonra yapmak uzere kayit almislardir yok ole biisy dedi ...ikiside turkcell bayi... aklimi yemek uzreyim ya

• quote:

Kocaelindekinin bişeyden haberi yok. söylemedin mi İstanbul da yapıyorlar diye

quote:

ya delirmek uzreyim ya

dedim ya demezmiyim ,adam inatla yok ole bisiy olsa bizde yapariz diyor e dogal olarak baska bisiy diyemiyorsun adama

bunlarin kayit yaptiklari site http://imei.tk.gov.tr/ bu sitemi acaba dikkatimi cekti yarim saat once bu siteye girdim ama ondan sonra bidaha giremedim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallagher2001 -- 28 Aralık 2007; 18:05:33 >

• bu telefonu alcağıma nokia 6300 alırım , 500 ytl bile çok bu telefona
  • daLga mı geçion dostm...?
    quote:

Orjinalden alıntı: super_zeka

bu telefonu alcağıma nokia 6300 alırım , 500 ytl bile çok bu telefona
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.