Şimdi Ara

W960 incelemesi yapilmistir... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
25.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gallagher2001

Evet beyler sonunda bekledigim telefona sahip oldum ama simdilik acamiyorum teli.. cunku kayitli degil yarin kayit ettirip incelememi tamamlayinca burada yayinlayacagim 660 ytl ye mal oldu yurt disindan geldi :)

Hayirli ugurlu olsun darisi basima umarim kayitla ilgili problem cikmaz
  • Telefonunuz hayırlı ve uğurlu olsun, incelemenizi merakla bekliyoruz.
  • telefonun hayırlı olsun..en yakın zamanda bende alıcam bu telefonu
  • quote:

Orjinalden alıntı: scan

Veri transfer hızı nasıl acaba ben onu merak ediyorum.

çook önemli 1 nokta... 8GB'ı çıkaramion sonuçta
  • Evet beyler korktugum basima geldi ,telekom 1 haftadir kayit isini durdurmus , site acilmiyormus o yuzden bicok avea vodafone turkcell bayine gittim hepsinde birsuru kayit birikmis yapilamayan

ne zaman acilacagi da belli deilmis , allahim ben bu telekomu ne yapayim simdi ya bi tel aldik basimiza gelene bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Hatırladığım kadarıyla bir sitede 1 GB'lık verinin telefona 3 dakikada atıldığı belirtilmişti.

• quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

quote:

Hatırladığım kadarıyla bir sitede 1 GB'lık verinin telefona 3 dakikada atıldığı belirtilmişti.

iyi o saman fena deil

• Aboo 3 dakika mi ^^

İnş kayit olayi halledilir.
  • insallah kayıt ettirirsin kısa zamanda bekliyoruz
  • şebekesizde inceleyebilirsin uçuş modu yok mu?
  • quote:

şebekesizde inceleyebilirsin uçuş modu yok mu?

İçinde harhangi bir kart bulunmadığı zaman uçus modu kullanıma girmiyo hat mutlaka olması lazım telefonu ilk acınca hattan veri transferi yapılıyor bu bir sorun olabilir..
  • quote:

Evet beyler korktugum basima geldi ,telekom 1 haftadir kayit isini durdurmus , site acilmiyormus o yuzden bicok avea vodafone turkcell bayine gittim hepsinde birsuru kayit birikmis yapilamayan

ne zaman acilacagi da belli deilmis , allahim ben bu telekomu ne yapayim simdi ya bi tel aldik basimiza gelene bak

arkadaşlar amacım kurallara falan karşı gelmek değil ama
    pasaporta falan işletene kadar yada o işleminizi yaptırana kadar bir telefoncuya açtırsanız yasal olmayanlardan çok sorun oluyor mu ben hiç yaptıradım ama yaptıranlar vardı bi ara.

daha soora tekrar yasal yolla onay alırsınız

• quote:

Orjinalden alıntı: NiGhT_W@Lk£r

quote:

İçinde harhangi bir kart bulunmadığı zaman uçus modu kullanıma girmiyo hat mutlaka olması lazım telefonu ilk acınca hattan veri transferi yapılıyor bu bir sorun olabilir..

uçuş modunu telefon açılırken seçebilmek için öncelikle bir kereliğine telefonu açması gerekiyor daha sonra ayarlardan uçuş modunu aktifleştirince artık her açılışta normal/uçuş modu şeklinde sormaya başlıyor.

• quote:

quote:

evet hocam hat olmadan ucus moduda calismiyor malesef

quote:

quote:

Evet beyler korktugum basima geldi ,telekom 1 haftadir kayit isini durdurmus , site acilmiyormus o yuzden bicok avea vodafone turkcell bayine gittim hepsinde birsuru kayit birikmis yapilamayan

arkadaşlar amacım kurallara falan karşı gelmek değil ama
    pasaporta falan işletene kadar yada o işleminizi yaptırana kadar bir telefoncuya açtırsanız yasal olmayanlardan çok sorun oluyor mu ben hiç yaptıradım ama yaptıranlar vardı bi ara.

daha soora tekrar yasal yolla onay alırsınız

Hocam dusunmuyor deilim walla ne yalan soyliyim ama once yilbasina gelinceye kadar beklemek istyrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallagher2001 -- 26 Aralık 2007; 21:42:50 >

• Ne kadar sinir bozucu bir durum , güzelim tel elinde avuçlarının içinde ama açıp kurcalayamıyorsun , yatıyor telefon cansız gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: Sahin-YK

Ne kadar sinir bozucu bir durum , güzelim tel elinde avuçlarının içinde ama açıp kurcalayamıyorsun , yatıyor telefon cansız gibi

Sorma hocam hem herseyi yasaklayip belli kurallara bagliyorlar,sende o kurallara uyup gerekli belgeleri goturup kayit yaptirmak istysn neymis site acilmiyormus 1 haftadir ,oylece kaliyosun sap gibi

• hayırlı olsun
  • Kaydı yaptırsan bile açılmasın 15 günü buluyor, bence boşuna sabırsızlanmayın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Sahin-YK

Ne kadar sinir bozucu bir durum , güzelim tel elinde avuçlarının içinde ama açıp kurcalayamıyorsun , yatıyor telefon cansız gibi

Sorma hocam hem herseyi yasaklayip belli kurallara bagliyorlar,sende o kurallara uyup gerekli belgeleri goturup kayit yaptirmak istysn neymis site acilmiyormus 1 haftadir ,oylece kaliyosun sap gibi

Hocam hç uğraşma o zaman ben kktc de öğrenciyim bana yolla burda inceleme yapar sana yollarım geri :)

bekliicez artık cidden son kullanıcıdan yorum bekliom nede olsa walkman phone lara abayı yaktık artık bakalım nasıl bişiy

• quote:

3 haftadır Nokia 6500 s'i kayıt ettirmek için Turkcell extra'lara gidip geliyorum ama söylediğin sebepten yapamıyorlar. En son uğradığım yer, 12 Ocak'tan önce yapılamıyacağını söyledi. Bu arada asıl saçmalık, 2008 yurtdışı çıkışlı pasaport göstermezsen, 12 Ocak'ta da kayıt yapmayacaklarmış. Bilginize.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.