Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (774. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.187.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 2018 C180 Amg aracımı bugün itibarı ile teslim aldım. Rabbim hiçkimseye kaza bela göstermesin inşallah merak eden sorusu olan varsa yazabilir elimden geldiğince yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifiyely

Merhaba 2018 C180 Amg aracımı bugün itibarı ile teslim aldım. Rabbim hiçkimseye kaza bela göstermesin inşallah merak eden sorusu olan varsa yazabilir elimden geldiğince yardımcı olurum.
    Hayırlı Olsun. Allahü Teala kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Confor süspansiyon mu aracınız. Üzerinde gelen orjinal lastikleri neler?

Hayırlı Ramazanlar.
  • Mercedes motorlu 1.6 dizeller temmuz ayinda avrupada satista olacak.

C180d, 122 hp, 9G-Tronic

C200d, 160 hp, 6 ileri manuel olarak cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Mercedes motorlu 1.6 dizeller temmuz ayinda avrupada satista olacak.

C180d, 122 hp, 9G-Tronic

C200d, 160 hp, 6 ileri manuel olarak cikiyor.
    hocam sizi diğer forumda da gördüm
    oradan ayrılmanız çok hayırlı olmuş.
    cidden o forum yüzünden mercedesten soğudum.
    sürekli mercedes yöneticilerinin enseye şaplak attım modunda gezen bir usta, fakirler mercedes alıyor diye ağlayıp koşup rolls royce almak yerine seat alan tipler, hayatı araba ekranının 2 cm büyümesi olduğu için ustaya yalakalananlar.. ve gerçekler yazılınca sansürleyen zihniyet.
    eğer mercedes yöneticileri de bunları muhatap alıyorsa satayım valla mersomu..
  • oabey O kullanıcısına yanıt
    Ali babanin ciftligine donmus orasi. Sadece bu kadarini soyliyeyim.

• quote:

Merhaba 2018 C180 Amg aracımı bugün itibarı ile teslim aldım. Rabbim hiçkimseye kaza bela göstermesin inşallah merak eden sorusu olan varsa yazabilir elimden geldiğince yardımcı olurum.

Aracınız hayırlı olsun diyelim ve mahsuru yoksa malum soruyu soralım ne karara aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tica

quote:

Aracınız hayırlı olsun diyelim ve mahsuru yoksa malum soruyu soralım ne karara aldınız?

Alıntıları Göster
    İyi günlerde kullanın aracınızı, pek çok insanın hayallerini süsleyen bir aracın sahibisiniz artık, darısı benim de başıma..

• quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı

Ziebart: Bütün camlar en açık ton + ön cam şeffaf seramik film = Sonuç mükemmel.

8 ay önce kampanya zamanı hepsi 1100 TL. (500 TL ön cam, gerisi 600 tl)

Ön camı yaptırmadan olmaz bence film işi. Çünkü o kocaman ön camlardan içeri giren ve üzerimize vuran ışık çok fazla. Ön cama yaptırdığım şeffaf film ışığı epey kesiyor.

Edit: Ziebart cam fitilleri dahil en ufak bir parça sökmeden yaptı bütün filmleri. En ufak sorun yaşamadım sonrasında da.

Alıntıları Göster
    Cam filmi konusunda herhangi bir gelişme olmadı değil mi? En son, ilgili bakanlık bir çalışma yapıyoruz diyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F1FA143F

Cam filmi konusunda herhangi bir gelişme olmadı değil mi? En son, ilgili bakanlık bir çalışma yapıyoruz diyordu..

Alıntıları Göster
    Seçime kadar herşey serbest.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinkfloyd1 -- 19 Mayıs 2018; 10:16:58 >
  • Arkadaşlar Mengerler Showroomdaydım bugün. AMG ve Exclusive dahil hiçbir C Klasse'de touchpad yok, kaldırmışlar. Turkiye'ye 2014'te ilk gelen araçlarda CD çalar ve touchpad yoktu ama bugünkü araçlarda CD çalar var, sadece touchpad iptal edilmiş. Başka ufak tefek değişiklikler yapıldı mı bilmiyorum.

E'lerin hepsinde touchpad var ama C'lerde hiçbir donanımda yok.

Bence pek kullanmasak da dizayn olarak çok şık duruyordu ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 19 Mayıs 2018; 18:54:51 >
  • isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    2017 den itibaren kaldirdilar onlari baya oldu.

• Mengerler'de ön balatalar değişti, 670 TL. 30.000 km'de ilk dafa değişti.

Arkalar 25.000 de değişmişti.

Yalnız şu var önler de arkalar da sensör uyarısı vermedi. Sensörün uyarı vermesi için tama yakın mı bitmesi gerekiyor ne.

• tica T kullanıcısına yanıt
    Toplam 249.000 (kdv ötv mtv dahil) Not: bu tutarın 170.000 ine 0.79 faizli kredi imkanı mevcut. ( faiz oranı çok uygun olduğu için kullandım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifiyely -- 22 Mayıs 2018; 4:18:25 >
  • arifiyely A kullanıcısına yanıt
    Ötv yok sanırım.
  • isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    Benim araçta sensörler uyarı verdi 500KM daha gidebilirsin demişti servisteki personel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beavis. kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılabilecek şekilde yazmışım hata bende düzenledim iletiyi :)

• arifiyely A kullanıcısına yanıt
    Şu an amg liste fiyatı 268700. 249k ya aldığınıza göre %7 civarı indirim ile bence güzel indirim almışsınız .

Yalnız kafama takılan kredi kullanım oranınızın yüksek olması.
    250k nın %50 si + 10 k değil mi maksimum kredi tutarı. Siz nasıl o kadar kredi kullanabildiniz?

Bu arada tekrar hayırlı olsun, güzel günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 22 Mayıs 2018; 12:56:40 >
  • Teşekkür ederim. C serisine 170 E serisine 200 bin 0.79dan kredi veriyor mb mayıs ayı kampanyası. Dediğiniz gibi bir durum vardı önceki aylarda ama bu ay böyle kredi notu findekste vs sorun yoksa veriyorlar.

• 1.6 dizel Mercedes motorlu C serisi Almanyada 37 bin euro. 160 hp versiyon simdilik manuel vitesle alinabilecek.

C 180 d 9G-Tronic, OM654 DE 16, 122 PS, 194 km/h, 10,7s auf 100 km/h, 4,2 Liter, 112g/km Co2, Euro 6d-temp

C 200 d 6-Gang-Schalter, OM654 DE 16, 160 PS, 226 km/h, 8,5s auf 100 km/hm, 4,1 Liter, 108g/km Co2, Euro 6d-temp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 23 Mayıs 2018; 9:1:51 >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    W 205 in suspansiyon konforundan memnunmusunuz

• 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.