Şimdi Ara

vwturk.com forum sayfası başı boş mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 adet vw aracım var, vwturk isimli forum sayfasından yorumlar okuyordum, bugün birşey sormak istedim o yüzden üye olmaya kalktım. Üye olduktan sonra sayfaya hiç giremez oldum. Sitedeki mail adreslerine mail attım gelen cevap aşağıda. Keşke üye olmadan okumaya devam etseydim.

Bu da sayfaya girmeye çalıştığımda gelen ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tubalingo -- 16 Mart 2019; 18:29:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• En güzel başlıklar dh forum da açılırmış, öğrenmiş olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tubalingo -- 16 Mart 2019; 18:30:8 >
  • aynen dh candir.. sen vw aracimin silecekleri neden calismiyor diye sorarsin sana hyundai daha iyi derler burada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • info@vwturk.com adlı bir hesap bulunamadı diye yanıt gelmiş. Forum sayfasındaki mesajda belki aktivasyon istiyorsa yapılmadığı için olabilir.
  • Donanım haber afyon gibi tüm herkesin geçmesi gereken , mola vermesi gereken yer.

Donanım habere saydırıp, üyelikten çekilselerde
    Kedinin cigere baktıgı gibi bakıp içeri girerler ama yorum yapmazlar.

Donanım haberin hataları varmı var. Birazdaha kullanıcılara kulak vermesi lazım.

• Fokuskilabtere nin gözünü seveyim; dh'de ilgili model başlığı altinda sordugum soru halen daha cevapsiz. elm cihazi alip yakinda ozellik de acarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rallier_61 -- 16 Mart 2019; 20:28:23 >
  • O site hala duruyor mu. 5/6 sene önce ben de üye olup hayalet şehir olduğunu görmüştüm.

• Sayfada 2019 tarihli mesajlar var, eski üyelerden halen yazanlar var bence. Yeni üye onaylayacak admin kalmamış.

• Şimdi girdim baktım aktif halen, yeni tarihli gönderiler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Yeni gönderileri olan bir kaç kişiyi inceledim eski üye gibi geldi. Sitenin admini vw arabasını sattı sanırım

Üye olmak için başvuran birileri daha çıksa anlardık, bana özel bir olumsuzluk mu, yoksa genel bir terkedilmişlik mi var?

• İletişim formu ile yazdım, o bile çalışmıyor.

• vw golfle başlar passatla biter. bu yüzden passat forumuna bakmanız lazım.
  • Dediğiniz tarihlerde site yenilenme sürecindeydi o yüzden mailler çalışmıyordu şuan böyle sorun gözükmüyor varsa yardımcı olabilirim.
  • herkes facebook grubuna geçti hocam.

• 1 ay gibi bir süredir vwturk foruma girilmiyor. Sanırım kalıcı olarak kapandı. Net bilgisi olan var mı?

• C.McRae kullanıcısına yanıt

site üyelerinden bir kişiye ulaştım, sitenin yayına devam etmesi için ödeme yapılması gerekiyormuş, ne kadar para istiyorlarsa site bir türlü açılmadı.

• uğur Çotuk U kullanıcısına yanıt

Haber verdiğiniz için teşekkürler. Birçok kıymetli bilgi kaybedilmiş oldu. En kısa sürede açılmasını diliyorum.

• uğur Çotuk U kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim bilgi için, arkadaşında da dediği gibi çok değerli bilgilere ulaşıyorduk, aktif olarak çalışan bir siteydi ayrıca cevap veren üyelerde kalifiye insanlardı, admin NECBEY'di sanırım her soruya cevap vermeye çalışırdı, inşallah en kısa sürede aktif olur

• Ey gidi vwturk 2004-2009 arası çok aktif kullanmıştım.

Hatta Metin abi ile İzmirde tanışmıştık çok iyi insandır sağolsun çok yardımcı olmuştu.

Çok kıymetli değerli bilgiler paylaşılırdı ama son senelerde insanlar daha farklı platformları tercih ettiler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.