Şimdi Ara

acil!!! aracımın plaka kaydı bulunamadı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 sene önce sıfır aldığım aracımın plakasını egm sitesinden plaka sorgu bölümünden sorgulattırdım defalarca çıkan yazıya şok oldum plaka kaydı bulunamadı diyor şaştım kaldım hiç cezada yemedim trafik bile durdurmadı daha bu iş nasıl olur haftasonu olduğundan beklemedeyim bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirmi ne yapmalıyım???

• senin yine araç kaydı bulunamamış benim babamın arabasında isim benzerliğinden dolayı 2 tane haciz vardı.Bir hafta boşu boşuna kendi adına olmayan hacizleri kaldırtmakla uğraştı.Meğer haciz olayı bizim şirkete benzer bir şirketinmiş ama az kalsın gidiyordu bizim arabamız
  • ne yapmam lazım bu durumda aracım çalıntımı gözüküyor ne oluyor aldığım yerle alakalı bi durummu nasıl halledebilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: empty1986

ne yapmam lazım bu durumda aracım çalıntımı gözüküyor ne oluyor aldığım yerle alakalı bi durummu nasıl halledebilirim?

Yok bısey takmayın kafanıza. BAzı plakalar sorguda cıkmayabılıyor bır sorun olusturmaz. Elınızde ruhsatınız varsa dert etmeyın bıseyı.
  • quote:

2 sene önce sıfır aldığım aracımın plakasını egm sitesinden plaka sorgu bölümünden sorgulattırdım defalarca çıkan yazıya şok oldum plaka kaydı bulunamadı diyor şaştım kaldım hiç cezada yemedim trafik bile durdurmadı daha bu iş nasıl olur haftasonu olduğundan beklemedeyim bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirmi ne yapmalıyım???

araç durumuna bakmak için sizden tescil tarihini istiyor mu site? trafik kayıtlarındaki tescil tarihi ile ruhsattaki tarih çok kereler 1(ya da birkaç)gün oynayabiliyor.işlemlerin bir günde bitmemesiyle alakalı.aynı siteden,tescil tarihini 1-2 gün geri girerek deneyin.
    selamlar.
  • quote:

2 sene önce sıfır aldığım aracımın plakasını egm sitesinden plaka sorgu bölümünden sorgulattırdım defalarca çıkan yazıya şok oldum plaka kaydı bulunamadı diyor şaştım kaldım hiç cezada yemedim trafik bile durdurmadı daha bu iş nasıl olur haftasonu olduğundan beklemedeyim bilgisi olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirmi ne yapmalıyım???

birsey yoktur git herhangi bi trafik subesi aracını sorgulat ordan kesin belli olur. ama dediğim gibi bişey yoktur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.