Şimdi Ara

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
16
Favori
64.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu videoların hangisinde şaft kayanın üstünde???

Bazı araçlar da big foot oralara hiç girmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brainwasher

devamı

Ya arkadaş zaten böyle bir program yapıyorlar discovery, defender gibi bir arazi aracı kullanmak varken pick up kullanıyorlar. Ondna sonra yok aracın altı değdi yok zincir takmak zor bilmem ne..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk
    Ya arkadaş zaten böyle bir program yapıyorlar discovery, defender gibi bir arazi aracı kullanmak varken pick up kullanıyorlar. Ondna sonra yok aracın altı değdi yok zincir takmak zor bilmem ne..

Napolyon ne demiş...Para para para
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

şöylede bir canavar var. kendisine F650 diyorlar

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI

Bu araç Ankara Çayyolunda geziyor sürekli

eskişehir yolunda taymek'te de baya görüyorum ben onu :D

• Bu program discovery channeldaki zor yolların çakması mı?
  • daha zor yolları hiç izlememiş insan var
  • Amarok görünüm olarak güzel olabilir ama araziye uygun olmadığı ortaya çıktı.Ben mitsubishi L200'e ve toyota hiluxe bindim.Araçları bozuk yollarda da kullandık.Mitsubishi sessizliğiyle, gücüyle, rahatlığıyla çok hoşuma gitti.Araç bozuk yolarda bile konforundan performansından birşey kaybetmiyordu.Asfaltta da bozuk zemin de çok iyiydi.Toyotayla kıyaslayınca mitsubishinin pick.up ı daha çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfriend -- 21 Mart 2013; 17:32:58 >
  • Arazi bu yahu, hani vahşi yaşam, doğa, zor koşullar vs. hani böyle city jeep tarzı araçlar bana hiç safkan gelmiyor melez araçlar hissi veriyor hep.

O yüzden en sevdiğim rus lada-niva bence arazide bu konuda en güzellerden biri,

Basit, dayanıklı, işlevsel, duruşunda bile asfalt bana ters diyor

• geçenlerde izlerken benimde dikkatimi çekti ne işi var o yolda amarok'un ..Kütük gibi süspansiyon sistemi olduğunu gördüm ve araçtan soğudum..Oraya bir Land Cruiser vx100 , niva,discovery veya difender gibi birşey lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Canky -- 21 Mart 2013; 19:00:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Diğer partlarını da izleyin..

gözlerim doldu

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

gerçek offroad'çuların en son tercih edeceği modeldir amarok. trt'nin zaten neden kullandığı ortada: reklam.

valla adam acıklamış niye amarok kullandıklarını. arabayı deneyip görmek ve insanlara fikir vermek için. şayet reklam amaçlı olsaydı aracın markasını kapatmazlardı, dikkat ederseniz hiçbir yerin de vw logosu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fksfks -- 30 Mart 2013; 1:33:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

adamların programda saydığı eksiklikler

aracın aynaları kapanmıyor, bu yüzden aynanın birisi kırılmış.

hararet göstergesi yok, uyarı sistemi var.

araç hareket ettiğinde kapılar kilitleniyor, kilitlenmemesi gerekirdi.

aynalar yukarı doğru kapanıyor, tuareg gibi.
    kapıların otomatik kilitlenmesini merkezi kilit sistemine bir süre basılı tutunca devre dışı bırakaılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s2to

birde motor aşırı gürültülü

program sunucusu Aydın Dikim aracın içinin çok sessiz ve konforlu olduğunu söyledi ama,siz izlerken nasıl bu kanıya vardınız acaba. ama bildiğim kadarıyla aracın ön çamurluğunda bir kamera var belkide ses o yüzden direkt yayına geliyordur
  • Şaftın lastik gibi koptuğu, Amarok'un dayanmadığı falan yok. Youtube'da araca fazla yüklendiklerini kendileri de itiraf etti. Sağlamlık konusunda herhangi bir eleştirileri olmadı. Karla kaplı bir yolda altında ne olduğunu görmeden hareket etmeye çalıştılar.

Mehmet Becce'nin araçlarla ilgili birkaç eleştirisi var. Birincisi aynaların katlanmaması konusu. "Katlanıyor ama hiçbirşey fark etmiyor" dedi.

İkincisi'de kapıların otomatik kilitlenmesi.

Üçüncüsü de elektronik sistemlerin devreden çıkartılamaması.

Yine yargısız infaza başlanmış.

Bu ekibin elinden çok araç geçti. Bütün parkurları sorunsuz, sıkıntısız atlatanına ben rastlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Şaftın lastik gibi koptuğu, Amarok'un dayanmadığı falan yok. Youtube'da araca fazla yüklendiklerini kendileri de itiraf etti. Sağlamlık konusunda herhangi bir eleştirileri olmadı. Karla kaplı bir yolda altında ne olduğunu görmeden hareket etmeye çalıştılar.

Mehmet Becce'nin araçlarla ilgili birkaç eleştirisi var. Birincisi aynaların katlanmaması konusu. "Katlanıyor ama hiçbirşey fark etmiyor" dedi.

İkincisi'de kapıların otomatik kilitlenmesi.

Üçüncüsü de elektronik sistemlerin devreden çıkartılamaması.

Yine yargısız infaza başlanmış.

Bu ekibin elinden çok araç geçti. Bütün parkurları sorunsuz, sıkıntısız atlatanına ben rastlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

İlk Alman pick - up ının canını sıkmayalım. Gezsin sağda solda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Mini unimog

adam kendi başına mahalleyi temizledi

• quote:

Orijinalden alıntı: sanctuary33

kıyaslamak amacıyla değil tabikide ama top gear'ın efsane bölümlerinden birisi izleyin derim:)

bu resmen olayı yarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: fksfks

quote:

program sunucusu Aydın Dikim aracın içinin çok sessiz ve konforlu olduğunu söyledi ama,siz izlerken nasıl bu kanıya vardınız acaba. ama bildiğim kadarıyla aracın ön çamurluğunda bir kamera var belkide ses o yüzden direkt yayına geliyordur

tamam woswoscu abey kızma amorok 1 numara orama koma burama ko

(japon pick uplarını kimse geçemez)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fksfks

quote:

tamam woswoscu abey kızma amorok 1 numara orama koma burama ko

(japon pick uplarını kimse geçemez)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.