Şimdi Ara

VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
16
Favori
64.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Şaft kırılırken nasıl bir ses çıkarttı acabaa

tok bi ses gelmiştir.

programda neden pickup kullanıyorlar anlamış değilim . ben olsam discovery yada land cruiser alırım ucuza kaçarlarsa böyle olur tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 10 Mart 2013; 22:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clb12

Senin neyine pick-up üretmek vw

niye üretemesin? arazi aracını unutmuşlar ama tekrar hatırlamaları uzun sürmez...
  • adamların programda saydığı eksiklikler

aracın aynaları kapanmıyor, bu yüzden aynanın birisi kırılmış.

hararet göstergesi yok, uyarı sistemi var.

araç hareket ettiğinde kapılar kilitleniyor, kilitlenmemesi gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

quote:

Orijinalden alıntı: Alaska Yolcusu

Tamamen merakımdan soruyorum. Bir arazi aracının şaftı neden açıkta olur. Aracın altının sağa sola kayalara çukurlara sürteceği belli birşey. Amacı bu zaten. Şaftı muhafaza içine almak için bir engel mi var?

Safti gecirecek yer yok ki. Kapasalar bu sefer yukseklik azalacak. Biraz daha yukardan gecirmeye calissalar sanziman var. Capraz gecirseler cift saft gerekecek ve on dagitim merkezinin yanlara kaymasi gerekecek. Oyle olmak zorunda gibi birsey.

pickup karoserlerinde şaft tüneli yok mu? tamamen açıkta bırakmak bence de saçma, araca yükselti kaybettirmeden kapatılabilir gibi. ama herkes öyle yapıyorsa demek ki bizim bi bilmediğimiz var

ayrıca bu program ne zaman yahu? ilk mesajda pazar gecesi 22:30 diyordu ama stadyum programı vardı.

ekleme yapayım; şaftı kapatmak üreticiler için ekstra maliyet olacağı için her pickup ı bu şekilde üretmemeleri normal.

offroad yatırımı için araç iyi seçilmeli; şaftınızın açıkta olmamasında yarar var

şaftı kolay kapatılabileceklere bir örnek:
    (araç klasik, mantığı anlatmak için ekliyorum)
     VW AMAROK TRT ZOR YOLLARA DAYANAMADI

bu da şaftı kapatılamayacaklara bi örnek, bunun şaftını kapamakla uğraşmaya gerek yok zaten, vur dağa taşa gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 11 Mart 2013; 2:17:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

quote:

Orijinalden alıntı: Alaska Yolcusu

Tamamen merakımdan soruyorum. Bir arazi aracının şaftı neden açıkta olur. Aracın altının sağa sola kayalara çukurlara sürteceği belli birşey. Amacı bu zaten. Şaftı muhafaza içine almak için bir engel mi var?

Safti gecirecek yer yok ki. Kapasalar bu sefer yukseklik azalacak. Biraz daha yukardan gecirmeye calissalar sanziman var. Capraz gecirseler cift saft gerekecek ve on dagitim merkezinin yanlara kaymasi gerekecek. Oyle olmak zorunda gibi birsey.

pickup karoserlerinde şaft tüneli yok mu? tamamen açıkta bırakmak bence de saçma, araca yükselti kaybettirmeden kapatılabilir gibi. ama herkes öyle yapıyorsa demek ki bizim bi bilmediğimiz var

ayrıca bu program ne zaman yahu? ilk mesajda pazar gecesi 22:30 diyordu ama stadyum programı vardı.

program trt 1 değil trt türk te yayınlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

program trt 1 değil trt türk te yayınlanıyor

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Diğer partlarını da izleyin..

Terminator ölmüyor bi türlü resmen
    Ne bu belgesel tarzi programin baska araclar var mi izleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ısuzu 3.0 dmax olacaktı orada taş gibi araba

• quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

Bir araçta sıkıntı var diye tüm Amarok lar da sıkıntı olacak diye bir şey söz konusu değil.

Amarok en yüksek arazi kabiliyetine sahip pick up lardan bir tanesi.

eminim en az alttaki resimdeki kadar kabiliyeti vardır hiç şüphem yok

Arkadaş hiçbir şey anlamıyosun sanırım bu konulardan. Büyüklük her şey değildir...
    Bunun fotoğrafta gittiği toprak yoldan mini hatchbackler bile geçebilir.
    Zaten verdiğin diğer iki fotoğraf da asfalt.

Hilux'un, L200'ün tecrübesine Volkswagen'in öyle hemence erişmesini beklememek gerek. Ayrıca arazi aracına DSG koymaları bile bana enteresan geliyor.

tabi ya he he polonun arkasına tır dorsesi bağlasan o da çeker hepsi aynı bunların zaten

hasta yatağımda yatarken bu mesajı okudum ve boğazım ağrıya ağrıya sesligüldüm :)

• öncelikle objektif olmalıyız arabanın altını hiç kontrol etmediler ne var ne yok bir eğilip bakar insan ,dere geçişlerinden bile son sürat geçiyorlar,araba beleş olunca dağa taşa sürmesi daha kolay oluyor orda hangi araba olsaydı aynısı olurdu
  • Belli bir süredir izliyorum bu programı,önceki japon aracında araçtan pek yakınmıyordu program ekibi,fakat daha vw'ler yeni gelmişken hemen aracın problemlerinden bahsetmeye başladılar,zaten önceki mitsubishi ile çekilen programların araç içi kayıtlarını izlerseniz gayet sessiz,temiz bir kayıt yapıldığını görebilirsiniz.
    Şimdiki vw'de araç içi kayıt yaparken adamların sesinden çok aracın sağından,solundan gelen gıcırtı,tıkırtı sesleri var,bu yüzdne bağıra,bağıra konuşuyorlar kayıt esnasında.
    Ben olsan bir yanda japonlar varken kesinlikle vw ile araziye girmem,fakat sponsorlar ile ilgili bir durum sanırım o yüzden program ekibinin eli kolu bağlıdır.
  • birde motor aşırı gürültülü
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

şöylede bir canavar var. kendisine F650 diyorlar

Bu araç Ankara Çayyolunda geziyor sürekli

Bir Ankaralı daha

bunun vergisi ne olarak alınıyor şimdi.

kamyoncu vergisi ödüyordur sanırım adam.

Bahçelide bir akşam gördüm gerçeğini,gerçekten insana vayy dedirtiyor.Diğer sürücüler acayip tırstı bir yere dokunacak diye ister istemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Şaft kırılırken nasıl bir ses çıkarttı acabaa

tok bi ses gelmiştir.

programda neden pickup kullanıyorlar anlamış değilim . ben olsam discovery yada land cruiser alırım ucuza kaçarlarsa böyle olur tabi :)

TRT ne olacak Ferit Şahenkden reklam almıştır ucuza kaçsa eğer niva kulanır her kurumu oyuncak ettiler zenginsensen diyanetten fetva bile alacaksın bi o kaldı
  • devamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirigmus

Yakında programın ismini sanayi yolları diye değiştirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo SS

Paran Varsa Range Rover Paran Yoksa Gamer Over..

ROFL

• Video'yu izledimden de adamların ciddi sıtkı sıyrılmış amaroktan.

Böyle işin ızdırabını diyip bırakıp giderler bir noktada arabayı bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Diğer partlarını da izleyin..

üstüne tanımam bun paylaşmak için girmiştim teşekkürler.
  • katılyorum...

Saffet Üçüncü gibi bir duayen söyledi inanmadılar..
    Tüm otomotiv editörleri söyledi inanmadılar....
    http://www.youtube.com/watch?v=1RZ1mv2AJpw

Üstüste bilmem kaç offroad şampiyonu Mehmet Becce söyledi yine inanmadılar... Bazıları aracı tankla karıştırıyorlar :) Kayaya oturursa yapacak bir şey ok...

Ne diyim Volkswagen bu iş adamın gözünü kör eder :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.