Şimdi Ara

Vücutta yara olan ve kabuk baglayan yerin tatlı tatlı kaşınması :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yara kabuk baglarken kaşınıyo bu yaranın iyileşme süreci tam bu süreçte yarayı kaşımak çok hoş oluyo böyle kaşıdıkca kaşıyası geliyo insanın :)) varmı benim gibi yarayı kaşımayı sevenler :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Yara kabuk baglarken kaşınıyo bu yaranın iyileşme süreci tam bu süreçte yarayı kaşımak çok hoş oluyo böyle kaşıdıkca kaşıyası geliyo insanın :)) varmı benim gibi yarayı kaşımayı sevenler :D

kabuğu oluşurken bile orayı yolmadan duramıyorum, sürekli yara kabuğunu koparmak istiyorum öyle bir fantazim var
  • kaşı kaşı oyyyhhhşşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wardomsfight

quote:

Yara kabuk baglarken kaşınıyo bu yaranın iyileşme süreci tam bu süreçte yarayı kaşımak çok hoş oluyo böyle kaşıdıkca kaşıyası geliyo insanın :)) varmı benim gibi yarayı kaşımayı sevenler :D

kabuğu oluşurken bile orayı yolmadan duramıyorum, sürekli yara kabuğunu koparmak istiyorum öyle bir fantazim var

kabuk koptukdan sonra altta bir serinlik, oyy

• Yara fetişleri
    Mesajın ilk kelimesi yara yanlış okumayın
  • Gelelimmi Arkadaşlarla
  • quote:

insanların değişik fantezileri var kanını yalayan insan görmüştüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

quote:

oyşh kanın tadı başkadır olsada içsek, biyerim kanadığında emerin, yaların
  • quote:

quote:

quote:

ooyyşhhhğ kan içesim geldide tadı iğrençti yav parmağım kesilince dadına baktıydım

• quote:

quote:

quote:

quote:

ooyyşhhhğ kan içesim geldide tadı iğrençti yav parmağım kesilince dadına baktıydım

eğer parmağım ve dudağım kanarsa affetmem emerim huup diye içime çikerim kabuklara dayanamam bir kenarından başlar yavaş yavaş kaldırırım hatta küçükken bisikletten bilerek düşerdimki kolum kanasında kabuk olsun sonra kocaman kabuk olurdu onu kaldırırdım ama nasıl kanardı kütür kütür sonra çeşmenin altına tutardım oyyhşş biyerimi kesesim geldi

• konuya uygun bir öneri...

kolunuzda saatin geldiği yeri ağzınızla vakum yapın belli bir süre sonra kan tadı ve kolunuzun üstünde tükmüğünüzle karışık kan olduğunu göreceksiniz.Çocukken yapardım ama artık wampir değilim.
  •  Vücutta yara olan ve kabuk baglayan yerin tatlı tatlı kaşınması :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Holmes -- 20 Eylül 2011; 23:09:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK DH

Yara fetişleri
    Mesajın ilk kelimesi yara yanlış okumayın

fetiş
  • ben yeni ameliyat oldum o dikiş yerleri öyle tatlı kaşınıyorki :D ama malesef
  • Kabuğu okşuyorum
  • uzun zamandır bıyerım kanamamıstı dün duvara sürten dirseğim kabuk baglamıstı hemde kalındır az önce kaldırdım nede güzeldi ya şimdi tekra kanadı yarına bı daha kabuk var
  • yalnız değilmişim bunu anladım yara koparmaktan hoşlanan :D
  • rahatlıyorum kaşınırken
  • Ben de seviyorum. Ayriyetten vücudumda herhangi bir yer kanadığında miktarı ne olursa olsun şlop şlop yalamayı da çok seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.