Şimdi Ara

VÜCUT GELİŞTİRME YAPANLAR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
254.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özgür Can

ben gittiğim spor merkezini ekimde bırakmayı düşünüyorum. ondan sonra evde alışmak için birşeyler almak istiyorum. kol, göğüs, karın ve sırt çalışmak için aşağıda verdiğim linkteki ağırlık sehpasından ve birkaçtanede dambıl alsam yeterli olur mu?

http://www.pasificshop.com/pinfo.asp?pid=313

Özellikleri pek iyi değil.135 kg ullanıcı ağırlığı - azami 55 kg halter bar ağırlığı diyor.bu özellikler ile halterin altında kalırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

ben gittiğim spor merkezini ekimde bırakmayı düşünüyorum. ondan sonra evde alışmak için birşeyler almak istiyorum. kol, göğüs, karın ve sırt çalışmak için aşağıda verdiğim linkteki ağırlık sehpasından ve birkaçtanede dambıl alsam yeterli olur mu?

Özellikleri pek iyi değil.135 kg ullanıcı ağırlığı - azami 55 kg halter bar ağırlığı diyor.bu özellikler ile halterin altında kalırsın

ya bütçem pek fazla yok o yüzden o alete bakmıştım. verebileceğim en fazla 300 milyon. bu paraya ne alabilirim birşey tavsiye edebilir misiniz?

• 300 liraya işe yarar bir şey alamazsın. bu işi evde yapmak isteyen adam en az 2000 lirayı gözden çıkarmalı. tabii tecrübesi varsa tecrübesizse o parayı fakirlere dağıtsın hiç olmazsa hayra geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodypower

gercekten okudugum soruların yada cevapların bazıları komik 5yılı aşkındır bu sporu yapıyorum kendime ait bir body sitemde var bir çok yarısmacı dostumun antreman ve kür programlarını kendim yazıyorum yok kimini efsane demişler kimi almış yazıyı kopyalamış kimi reklam yapmış beyler gerçekten bu spora ilgi duyan dertleri olan arkaşların sorularını memnuniyetle cevaplarım bana ulasmak isteyenlerde bodypower34@hotmail.com adresinden yazabilirler ancak mantıklı olmak sartıyla sitede yeniyim daha cok vucut geliştirme konusunda sitede bulunacagım iyi aksamlar dilerim

çok kesin konuşmuş Son mesaj 12 Ocak 2009; 23:39:56

• ya tamam sen gerekli aletleri söyle ben alabildiğimi taksitle felan alırım zaten ben çok kaslı bir vücut istemiyorum brad pitt'in figt club'daki vücudu gibi vucudum olsa yeter

VÜCUT GELİŞTİRME YAPANLAR

Not: Boyum 1.81 Kilom 100'dü şimdi 95'e düştüm hedefim 80 olmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darth Mentor -- 27 Temmuz 2009; 11:43:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

300 liraya işe yarar bir şey alamazsın. bu işi evde yapmak isteyen adam en az 2000 lirayı gözden çıkarmalı. tabii tecrübesi varsa tecrübesizse o parayı fakirlere dağıtsın hiç olmazsa hayra geçer.

Ne yaptım sende vur dedik öldürmüşsün..Ben bugun voit sb800 sehpa aldım 135 tl 8 taksit.Bence şu anda yeterli.Eskiden 50tl ye aldım dambıl set vardı.. 15 kg lık.Bence başlangıç için yeter.İlerde birde uzun bar yanına da 2x10 yeterli gelir bence.Sonuçta altı üstü vücut u biraz şekile sokmak amaç..Spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için yeterli bence.
  • quote:

quote:

300 liraya işe yarar bir şey alamazsın. bu işi evde yapmak isteyen adam en az 2000 lirayı gözden çıkarmalı. tabii tecrübesi varsa tecrübesizse o parayı fakirlere dağıtsın hiç olmazsa hayra geçer.

Ne yaptım sende vur dedik öldürmüşsün..Ben bugun voit sb800 sehpa aldım 135 tl 8 taksit.Bence şu anda yeterli.Eskiden 50tl ye aldım dambıl set vardı.. 15 kg lık.Bence başlangıç için yeter.İlerde birde uzun bar yanına da 2x10 yeterli gelir bence.Sonuçta altı üstü vücut u biraz şekile sokmak amaç..Spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için yeterli bence.

15kg lık dambıl ile ne yapabileceksin ki ? adalenin gelişme mantığı nedir ? kısa süreli yüksek şiddet uygulayıp hipertrofiyi uyarmak değil mi ? 15kg dumbel ile hangi bölgelerine ne kadar yoğunlukta bir antrenman yaparak hipertorfiyi ne düzeyde uyarabilirsin? lütfen biraz gerçekçi olalım

• şu ikisini alsam yeterli olmaz mı? zaten ben çok fazla kas istemiyorum güzel bir vücut istiyorum

http://www.pasificshop.com/pinfo.asp?pid=58

bunlar iyi değil diyorsanız aynı siteden toplamda 600 tl'yi geçmeyecek ağırlık ve ağırlık sehpası önerebilirmisiniz?

• quote:

quote:

quote:

15kg lık dambıl ile ne yapabileceksin ki ? adalenin gelişme mantığı nedir ? kısa süreli yüksek şiddet uygulayıp hipertrofiyi uyarmak değil mi ? 15kg dumbel ile hangi bölgelerine ne kadar yoğunlukta bir antrenman yaparak hipertorfiyi ne düzeyde uyarabilirsin? lütfen biraz gerçekçi olalım

Mübarek sanki millet kas yığını.Benim kas durumumu bilmiyorsun yaşımı bilmiyorsun fiziksel durumumu bilmiyorsun ortaya hipertrofi diye bir kelime atıyorsun..Ne bekliyordun 30 kg lık dambıllamı çalışmamı.Başlangıç için kendi yapıma göre uygun bence.3*5 yapacağıma 3*15 yaparım.Kaldıramayacağım ağırlğın altına neden gireyim ki daha yeni başlıyorum.

• Arkadaslar bn gelisme cainda bir gncim (14) hentbol oynuyorum buyuzden kaslarimi gelistirmemlasm body yaparsam boyum kisa kalirmi mesela halterin kafamin uzerine kaldirinca boya etkisi oldunu biliorm ama dumbell gbi kullansak boya etkisi olurmu su ondeki kasi gelistirmek icn yapiorz dumbelle triceps galiba o hareketi halterle ve ayakta yapsam bise olurmu yukati assa indiriorz hani dumbeli hatirlia madim adini (: boyumu etkilemicek hareketler solerseniz sevinirm simdiden tesekkurler
  • Arkadaslar bn gelisme cainda bir gncim (14) hentbol oynuyorum buyuzden kaslarimi gelistirmemlasm body yaparsam boyum kisa kalirmi mesela halterin kafamin uzerine kaldirinca boya etkisi oldunu biliorm ama dumbell gbi kullansak boya etkisi olurmu su ondeki kasi gelistirmek icn yapiorz dumbelle triceps galiba o hareketi halterle ve ayakta yapsam bise olurmu yukati assa indiriorz hani dumbeli hatirlia madim adini (: boyumu etkilemicek hareketler solerseniz sevinirm simdiden tesekkurler
  • Boy:170 kilo:56
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mübarek sanki millet kas yığını.Benim kas durumumu bilmiyorsun yaşımı bilmiyorsun fiziksel durumumu bilmiyorsun ortaya hipertrofi diye bir kelime atıyorsun..Ne bekliyordun 30 kg lık dambıllamı çalışmamı.Başlangıç için kendi yapıma göre uygun bence.3*5 yapacağıma 3*15 yaparım.Kaldıramayacağım ağırlğın altına neden gireyim ki daha yeni başlıyorum.

hipertrofinin ne demek olduğunu öğren ondan sonra yorum yap, hangi ağırlığa kaç tekrar gireceğine karar ver

• Evde Olmaz Bu iş Salona gidin
  • Arkadaslar benim hep merak ettigim bir soru var vucut gelistirme ile ilgili. Simdi, az once salondan geldim ve birazdan da arkadaslarla alkol alacagız. Bugunku butun calısma bosa mı gider alkol alırsam?
  • boşa falan gitmez ama fazlada abartma bence. 1 soğuk bira tüm yorgunluğunu alır
  • Alkol amino asit sentezini olumsuz etkiler, bu da antrenman sonrası katabolizmanın artmasına neden olur.
  • arkdaşlar ben boyuma göre biraz zayıfım ve vucudum çok biçimsiz geliyor bana bu spora başlamak istiyorum
    en az ne kadar bir süre gerekli şöle düzenli çalışırsak biraz vücut kaç ayda toparlar kendini merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907

arkdaşlar ben boyuma göre biraz zayıfım ve vucudum çok biçimsiz geliyor bana bu spora başlamak istiyorum
    en az ne kadar bir süre gerekli şöle düzenli çalışırsak biraz vücut kaç ayda toparlar kendini merak ediyorum

Bir süre veya tarih vermek yanlış olur. Çünkü Sizin Vücut yapınıza, Beslenmenize ve çalışmanıza göre vereceğimiz süre uzalabilir yada kısalabilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.