Şimdi Ara

VÜCUT GELİŞTİRME YAPANLAR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
254.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Darkchild

Anladım. merak ettim de..

Bu arada sırtı baya geliştirmişsin.. iyi görünüyo...

eyvallah kardes bı bakımada allah vergısı
  • yav evde 4-5 kglık dumbellarla çalışmka boy uzamasını durdururmu bide omuzları nası genişletçez
  • SeLam Bende 1.5 yıldır yapıyorum okul nedeniyle doğru düzgün yapamıyorum. Dayım sayesinde bu spora başladım.Spora başaldıktan sonra kendime çok güzel çeki düzen verdim sigara.alkol vs vs herşeyden kurtuldum herkeze tavsiye ederim.BODY BUİLDİNG BİLİMİN SPORUDRR!!!!
  • arkadaşlar merhaba bugün tatil olması nedeni ile forumun deinliklerine ineyim dedim pc den başka ilgilendiğim bisiklet kullanan varmı diye bakarken vucut sporu ile ilgili konuyu gördüm ve daldım hemen 2 sene önce 6 ay haftada 3 gün yapıyordum bu sene aynı şekilde 2 aydır yapıyorum bayramapaşa spor kompleksine gidiyorum ama pazartesiden sonra yine bayrampaşada bulunan sporevinde başlayacağım terazideredeki shell in altında sauna boling cafe ıvır kıvırı bol olan komple birbirine bağlı olan bir spor evi glip görmenizi tavsiye ederim

tam vucut programndan ve ölçülerden anlamam burda benden daha iyiler olduğu için yazayım dedim

boy 1.80 kilo 80 belde yağ birikmeleri var onlar çok geç çıkıyo slonda yarım mekik üst mide sopa koşma bisiklet ve çakı denilen hareketi yapıyorum yağlar yapışmış atamıyorum hahahah :) göğüs ve omuzlarım çabuk gelişiyor pazularda aynen öyle kanat zayıf barfiks yapamıyorum yarım ancak en sevmediğim hareketler enseye pres ve upright çeneye bar çekme önden ileri bırakma 2 si hariç herşeye varım
    resim koymıyorum gösterecek bişi yok :) çalışıren pazu falan koyalım :) bari bir ara herkese kolay gelsin

bu arada yukarda tatlı atışma güzel olmuş iki arkadaşın teknik bilgisi var ama vuctlarda fazla ilerleme olmamış henüz zamanla tabi

• quote:

Orjinalden alıntı: Bench.Press

arkadaşlar ayrıca fotoğraflarıma burdan bakabilirsiniz

http://img391.imageshack.us/my.php?image=dsc00024gu3.jpg

http://img145.imageshack.us/my.php?image=dsc00025fq3.jpg

buyrun arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum ( resimlerin açılması biraz uzun sürüyor arkadaşlar )

quote:

Orjinalden alıntı: Bench.Press

birincisi eğer sen 60 kilo kaldırıyosan başka birşey demiyorum benim yaşım 15 36 kiloyu 8 kez rahat basıyorum 2.si orda bastırmadım gözünde herhangi bir sorunmu var resim bulanık çıktığı için öyle 3.sü bu çok öncek halim şu anda vücudum çok daha güzel ayrıca fotoğrafda kendini bayağı bir kasmışsın

birşey dikkatimi çekti resimler için önceki halim demişsin bu resimler 2008 4.aya ait yeni resimlerini eklermisin

• durmak yok yola devaam
    ayrnı soruyu bende ona sormustum bu butun sporclarda vardır kımısı ılac kullanmam der kımısı calısmamıs halım der kımısı senelrce spor yapar 2-3 aydır yapıyorum der ama gercekler olasılıklara yer bırakmaz fotolar guncellemek lazım bı kac gun ıcınde yenı fotomu koyarım bendee
  • yeni fotoları bekliyoruz çalışalım arkadaşlar çalışalım
  • Merhabalar arkadaşlar

Ben evde hem bench press hem de mekik yapmak istiyorum.Bunun için eğimi ayarlanabilen bir mekik sehbası yani hem düz hem de eğimli bir mekik sehbası almam gerekiyor, bir de bench barı ve tabii ağırlık plakı almam gerekiyor değil mi ?
    Bir de internetten baktığımda 2 adet bar olduğunu gördüm biri 120 cm biri 152 cm bunlardan hangisi bench için kullanılır?.
    Bir de tavsiye edebileceğiniz bir mekik sehbası var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • benım 120cmlık evdekı göuste zorlanmıyom boyuma göre kolların uzunluguna göre ama 185cmden uzunsan 150cmlıgını al derım ustelık omuz hareketlerınde zorlanmassın 120cm ye göre yakalsık 3kg fazla demek buda ek bı agırlık demek yanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 87akin-izmir

benım 120cmlık evdekı göuste zorlanmıyom boyuma göre kolların uzunluguna göre ama 185cmden uzunsan 150cmlıgını al derım ustelık omuz hareketlerınde zorlanmassın 120cm ye göre yakalsık 3kg fazla demek buda ek bı agırlık demek yanı

1.82'yim en iyisi ben de 120cm lik alayım hem ön kolu da rahat çalışırım.Sağol yardımın için, iyi çalışmalar .
  • benım dopıngım ekmekakın cok resım koyma kıskanıorum sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pércussionist

benım dopıngım ekmekakın cok resım koyma kıskanıorum sonra

tamam bu sn olsun kardesım ama sunu unutmaısn kımse ıster salon ıster ev ısı bıldıkce her yerde spor yapılır özel agırlık olmasıda öbenmlı deıgl mıllet köyde taslarla calısıyooo yanı hersey salon degıl bı kac önemlı hareket harıcınde evde hersey yapılabılır herseyın bası saglık dıyorum

• ben sunu dıyım sana papi , ben daha gecen sene kapanan salondan dıgerıne gecmeden once aletlerı alıp evde calısma kararı aldım ama odam elverıslı degıldı calısmaya , o yuzden salona yazıldım , ınan evde calısmak bana daha kolay gelıyo yurudugum yol baya var cunku , neyse bılıyosun severek yapıyoruz bu ısı sıgaramız ıckımızde yok , omrum yettıgınce yapıcam ne dıyım
  • Helal sana
  • Hala anlayamadım göğüste yaş var ve kas yapmak istiyorum ama nasıl yapcak hala anlamıyorum eğer türkçe yazılırsa çok mutlu olurum. Çok teşekkür
  • ya arkadaşlar şöyle 9 ay bodye gidip 10 kilo almamız mümkünmü acaba çok merak ediyorumda
  • Masturbasyonun Vücudun gelişimine bir yan etkisi olurmu acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zagozago17

Masturbasyonun Vücudun gelişimine bir yan etkisi olurmu acaba ?

yok bence etkılemez ama asırıya kacmamakta yarar var hanı Pércussionist gıbı hergun cekıyosan ısın zorr ama benım gıbı haftada 2 makbul dıyosan en guzelıı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 87akin-izmir -- 13 Mayıs 2008; 20:48:54 >

• reklam olduk ıyımı
    dun son 3 tu artık haftada 1 bılemedın 2
  • yağ yakımını hızlandırmak ve enerji almak için carnitine kullanmayı düşünüyorum
    bu konuda bilgi verebilir misiniz?hangi marka daha iyi?
    vücuda yan etkisi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.